AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashi

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:48 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Dashi (20/III-20/IV)

Hello Dash.
Pėr fat qė ėshtė e shtunė dhe ēdo gjė rreth jush lėviz si e ēmendur.
Nė kėtė mėnyrė do tė arrini tė largoni lehtėsisht atė melankoli tė dallueshme e vėnė nė fushė nga Hėna tek Gaforrja.
Pėr sa i pėrket zbavitjeje duhet vetėm tė vendosni se nga duhet ta filloni.
Jepini hapėsirėn e duhur pushimit, nėse doni tė jeni gjithmonė i kthellėt.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:29 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Dashi (20/III-20/IV)

Miredita Dash.
Kete te diel, per te arritur objektivin tend, duhet te synosh shume me lart.
Nuk duhet te kesh frike te zgjidhesh objektivat ambicioze ose rruget e lehta por ato qe kerkojne shume pune.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:42 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Dashi (20/III-20/IV)

Mirdita Dash.
Kete te premte, studimet dalin ne plan te pare.
Ia vlen te shtrengosh dhembet dhe te perqendrohesh, sepse ke letrat ne rregull per te arritur rezultate te mira.
Perpiqu te mos e humbesh vemendjen, duke programuar diten tende ne menyre qe te te mbesi dhe pak kohe e lire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:03 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Dashi (20/III-20/IV)

Miremengjes Dash.
Zemra nuk ka veshė pėr tė dėgjuar kėshillat e arsyes.
Do gjithēka dhe menjėherė pa mjete tė ndėrmjetme.
Bėni kujdes me atė qė thoni qė tė mos dėmtoni askėnd. Bėni kujdes sot me pamjen tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: