AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Demi

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Demi   Demi Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:36 am

Demi 21/4 - 20/5

Demi
Viti i ri 2007 pėr tė lindurit nė shenjėn e demit parashikon njė impenjim nė sektorin e punės dhe nė anėn sentimentale por nė tė njėjtėn kohė do t’u dhurojė shumė emocione. Nė fillim tė vitit do tė ndiheni shumė mirė nga ana e shėndetit deri nė pranverė, vetėm gjatė prillit deri nė qershor do tė shfaqen disa shqetėsime. Nė verė parashikohen shumė emocione nė fushėn sentimentale dhe zhvillime tė tjera pėr ata qė kanė njė lidhje tė gjatė prej kohėsh. Mbas njė verė shumė pozitive drejt tetorit me kalimin e marsit do tė jetė njė periudhė pak e errėt por qė do tė kalojė gjatė dhjetorit.

Demi Demi


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 1:57 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 1:10 am

Parashikimi per 4 tetor 2007


Gjendja shpirterore:

Jeta juaj miqesore ze nje vend tek ju sot .Kjo miqesi do jete
nje nga faktoret kryesor sot per nje dite te kendeshme .

Dashuria:

Si person i cilter qe jeni ,perfitoni nga gjerat e mira te jetes te cilat jane afer jush me nje miresi te madhe.
Pikerisht kjo e ben me te forte relacionin tuaj ,ne paqe dhe harmoni

Puna:

Eshte rikthimi ne qetesi ,ekuilibri juaj do ju bej te mundeshme te rregulloni nje keqkuptim ne pune

Shendeti:

Ju perjashtoni energjite tuaja me nje gjykim te shendoshe .
Eshte mire qe te merreni me nje sport per te stabilizuar ekuilibrin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 10:08 pm

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot ju do jeni shume te paanshem per te gjykuar te gjitha situatat qe ju ndodhin apo qe ju kane ndodhur .
Modifikimet qe keni menduar te beni do ju sjellin shance ne ditet ne vijim

Dashuria:

Ju jeni me shume posesiv ne lidhje me ata qe ju duan .Ju i shtrengoni doren ,pa patur ndergjegje, nga deshira e sigurimit (qe te jeni te sigurt ) te jetes tuaj sentimentale e cila eshte ne pritje .
Beni shume kujdes nga telashet (belate ) te cilat jane te lidhura me jeten sentimentale

Puna:

Do jeni te tentuar te perfitoni nga ajo qetesia e mire shpirterore qe ju ndjeni .
Por kujdes sot sepse keni gjera te paperfunduara ne pune

Shendeti:

Ju do jeni ne formen me te mire sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 10:51 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot ndiheni shume te qete ne veten tuaj ,dhe eshte dicka e vertet .Ja ku ka ardh momenti te merrni nje vendim serioz per jeten tuaj

Dashuria:

Eshte bohema(ai qe jeton me sot me neser) per te dy .Qielli juaj sentimental merr nje ngjyre artistike sot .Natyrisht ju jeni te prirur sot te beni prove delikatese . Kjo gje ju con ne pasionin qe kerkoni
Per beqaret dalje dhe njohje te reja

Puna:

Sot do keni shancin me vete per letrat(dokumentat) ose formalitetet komerciale

Shendeti:

Disa persona sot do ju marrin te gjithe energjine tuaj dmth do ju lodhin .
Beni te mundur qe te jeni te vendosur qe ti dilni balle kesaj lodhje nga keta persona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 9:57 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju jeni ne mardhenie me te mira me personat qe ju rrethojne . Do merrni habere shume te gezuara sot dhe keto habere do ti ndani me personat qe doni

Dashuria:

Dhemshuria qe do ndjeni sot do jete arma me e mire ne lidhjen tuaj sentimentale. Do gezoheni me veten tuaj sepse keto ditet e fundit keni bere durim dhe qe sot do dalin ne dukje per mire gjithe ajo perpjekje qe keni bere

Puna:

Duhet te beni kujdes sot per mos te qene shume i shperqendruar se do ndikoj ne punen tuaj .

Shendeti:

Shendeti juaj ka nevoj per pak pushim sot . Do ndjeni te nevojshme sot daljet ne ajer te paster . Atehere veproni .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 6:32 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Atmosfera eshte shume dinake ( e fuqishme) dhe ne te njejten kohe shume harmonike ( me humor) .
Diskutimet dhe bisedat qe do beni sot do jene te dobishme

Dashuria:

Mos u frenoni para disa diskutimeve me partenin tuaj.
Ai/ajo di si te veproj me ju , te vazhdoj apo te mbylli keto diskutime

Puna:

Do keni nje ngritje ne detyre qe do ndryshoj gjithcka ne jeten tuaj profesionele.
Reagoni nga ky rast i mire qe ju vjen

Shendeti:

Ju dyshoni ne enrgjine e trupit tuaj dhe keni shume nevoj te jeni energjik .
Mendoni per gjerat e mira qe ju sjell jeta dhe jo te jeni pesimist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 1:31 am

Parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju rrezikoni te hyni shume thelle e shume larg ne enderrat tuaja gje e cila do ju bej te ndiheni dhe te jeni te shperqendruar

Dashuria:

Do ndiheni shume optimist dhe shume te hapur me partnerin tuaj sot Eshte momenti qe te flisni hapur e qarte dhe te jepni mendimet tuaja per nje ceshtje delikate ne lidhje me jeten tuaj sentimentale , te forconi lidhjen tuaj e te mendoni per te ardhmen tuaj te perbashket

Puna:

Realizmi (realiteti) juaj i ben mendimet te dobta ne lidhje me punen .
Pyeteni mire veten pa patur frike se do te rrezoheni nese mund te merrni nje vendim

Shendeti:

Do keni nevoj sot te ndryshoni ambjent, te dilni pak nga jeta e perditshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 3:53 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Parandjenjat (intuaitat ) qe do keni sot do ju ju drejtojne ne disa aksione(veprime) per pozitivisht qe duhet te beni.
Shikojini mire keto veprime para se te perfundoni nje ceshtje apo problem

Dashuria:

Qielli i dashurise sot do jete pak i vrazhde ( i zymte) gje qe do ju frenoj ne shume veprime dhe biseda nga ana sentimentale.
I hiqni keto idera dhe mendime te zymta qe keni dhe mundohuni te jeni me optimist dhe te reagoni

Puna:

Ju jeni te kenaqur nga perparimet qe keni bere ne fushen profesionale

Shendeti:

Nje forme e shkelqyer shfaqet ne diten e sotme per ju nga ana e shendetit tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 8:50 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Telefoni juaj nuk pushon se reni sot , kontaktet qe keni (miqesite) do ju ndodhen shume prane.
Mos hezitoni (nguroni ) te hapeni dhe te diskutoni me ta

Dashuria:

Emocionalisht sot do jeni pak te ngrysur ose do perfitoni per te ndryshuar dicka per mire ose do mbylleni ne vetvete me keq.
I hiqni dyshimet qe keni dhe vazhdoni perpara pa patur frike

Puna:

Humori juaj i mire sot nga ana profesionale do ju bej qe te mendoheni me mire per te ardhmen tuaj ne kete fushe dhe te ndertoni dicka per me mire

Shendeti:

Lodhja qe keni sot do ju hapi pak probleme muskulare , keni nevoj pak per pushim dhe per gjume dhe duhet te mendoni pak per veten tuaj sot per te qene me ne forme neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 1:55 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Pasojat e disa levizjeve , mendimeve,vendimeve qe keni marre e bere ne te kaluaren do ju japin te drejte sot .
Optimizmi qe ju mbulon do ju sjelli shance dhe fat ne jeten ne vazhdim per planet tuaja.

Dashuria:

Ana e dashurise sot do shfaqet e stabilizuar , dhe do e adhuroni kete ndjenje qetesie qe shfaqet ne ju sot dhe do ju ndihmoj ne vendimet serioze qe do merrni ne lidhje me lidhjen tuaj sentimentale.
Flisni dhe interesohuni per te gjitha keto

Puna:

Do jeni shume te frymezuar sot te kultivoni relacionet tuaja nga ana profesionale , te jeni me te lidhur me ekipin tuaj ne pune per te shkuar me perpara ne te njejtin drejtim

Shendeti:

Sot forma do jete nga ana juaj , nje qetesi shpirterore e mentale e shkelqyer atehere mos u shqetesoni nga kjo ane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 2:04 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ambienti sot perreth jush do jete shume i lehte , ju do ndiheni shume te lire ne te shprehur dhe ne veprime te perfitoni nga jeta , vazhdoni te jeni gjate gjithe dites keshtu

Dashuria:

Dashuria eshte si nje luftim hyjnor. Ju do jeni sot shume te frymezuar per te komunikuar ngrohtesine e sentimenteve te tua me partnerin tuaj.
Nese jeni beqar dilni pak sot si fundjave qe eshte dhe takimet e njohjet e reja do jene te frytshme per ju

Puna:

Duhet te shikoni situaten tuaj mbi nje tjeter aspekt per te gjetur nje rrugezgjidhje shume te shpejte e te favorshme per ju ne anen profesionale

Shendeti:

Takimet midis miqeve dhe familjes do ju ndihmojne te gjeni qetesine tuaj shpirterore e mentale , do ju bejne te largoni stresin e dites me shume lehtesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 5:31 pm

Parashikimi per 14 tetor 2004

Gjendja shpirterore:

Sot gjithcka do ju eci mbare dhe kjo gje do shfaqi xhelozi ne disa persona perreth jush.
Por kjo gje nuk do ju bej te terhiqeni nga projektet tuaja per te ardhmen.
Vazhdoni perpara sepse shancin e keni ne dere

Dashuria:

Do keni sot deshiren e madhe te largoheni nga rutina e perditshme e dashurise tuaj dhe ti lini vend ndryshimeve ne kete fushe .
Mos dyshoni ne vetvete , sepse ju jeni te zotet te beni per vete partnerin tuaj qe t'ju ndjeki pas ne keto ndryshime te anes sentimentale

Shendeti:

Sot do jeni me te vendosur se asnjehere te shikoni shendetin tuaj dhe per me shume anen morale dhe shpirterore .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 8:51 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Pyetjet rreth baneses tuaj sot do jene ne qender te vemendjes.
Mos u hezitoni nese dicka qe nuk ju pelqen nga keto pyetje ti kundershtoni

Dashuria:

Do jeni ne lidhje te mira me veten tuaj , kjo do jete dhe gjeja e mire qe do ju ndodhi sot qe te bisedoni me me llogjike me partnerin tuaj .
Beni nje forcim kuptimi ne lidhje me partnerin tuaj ( mundohuni ta kuptoni) sepse te gjithe kane ato dobesite e tyre

Puna:

Nje problem nga ana profesionale eshte duke ardhur , qendroni te hapur perballe propozimeve te reja dhe dyert do te hapen

Shendeti:

Sot mqs jeni shume te qete nga ana shpirterore dhe sentimentale do ju ndihmoj shume te keni energjine gjate gjithe dites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:00 pm

18 nentor 2007
Dita e sotme ėshtė njė ditė e pėrkryer pėr tė shkuar nė festa dhe pėr t'u marrė me aktivitete fizike.
Garat miqėsore do t'ju bėjnė mirė pėr tė ēliruar stresin, pėr tė tonifikuar trupin dhe pėr t'u larguar nga rutina e mėrzitshme e jetės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:04 am

19 nentor 2007

Do tė nisni ditėn pak nė ankth, por ēdo gjė do tė kalojė sapo tė shkoni nė zyrė.
Pavarėsisht nga ajo ēka prisnit atmosfera do tė jetė e kėndshme.
Pėrsa i pėrket fushės sė ndjenjave dita e sotme do tė jetė njė ditė e qetė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:39 pm

Parashikimi per 24 nentor 2007:

Demi :
U duhet tė bėni disa zgjidhje pėr disa yshtje sot : tė ndihmoni ose tė mos ndihmoni.
Nuk ėshtė aq e thjeshtė sa duket sepse ju duhet tė bėni prioritet midis njerėzve dhe nevojave tė tyre qė variojnė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:31 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Demi (21/IV-20/V)

Miremengjes Dem.
Llogaritni mire levizjet tuaja dhe aftesite qe keni per te pritur momentin e reagimit.
Durimi dhe qetesia jane armet me te mira per t'ia dale mbane.
Ne dashuri, simpatia dhe sensualiteti nuk iu mungojne.
E dini qe jeni interesant dhe e perdorni kete si karte.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 4:46 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

Demi (21/IV-20/V)
Miremengjes Dem.
Mund te sistemoni si duhet ceshtjet e lena pergjysem pa problem ose do te rimerrni ne menyre te papritur rimbursime tek te cilat nuk mendonit me fare.
Mund te filloni me sukses sot nje cikel masazhesh kunder celulitit.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:14 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007
Demi

Nė ditėn e hėnė dhe tė martė do tė flisni ato qė keni nė mendje.
Njerėzit do tė thonė atė qė prisni dhe do tė bien dakord me ju.
Do t’i habisni njerėzit me sjelljen tuaj tė shkujdesur.
Dita me fat ėshtė e marta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:38 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007
Demi

Duhet te tregoheni te kujdesshem per gjithēka, negativiteti i Marsit do te ndjehet ne ēdo aspekt.
Ne pune mos merrni vendime te rendesishme.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:40 pm

5 dhjetor 2007
DEMI:

Do mendoni sot qe si ta zgjidhni nje situate personale qe ju shqeteson kohet e fundit.
Nuk ju perjashtohet mundesia per te bere nje karrierre shume potenciale.
Ne mbremje favorizohen planet qe keni nderthurur per romancen tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:27 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Demi (21/IV-20/V)

Mirėmėngjes Dem.
Duke rinovuar metodat dhe teknikat e punes mund te jete impenjuese, por stimuluese.
Edhe ju qe nuk i besoni ndryshimeve do ti keni shume shpejt avantazhet. Nese merreni me aktivitet fizik mbroni si duhet kaviljet.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:18 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Demi (21/IV-20/V)

Miremengjes Dem.
Kete te merkure, cdo gje arrin ta besh ne menyren me te mire te mundshme, me ndihmen e Henes dhe Uranit ne shenjen e Peshqve dhe Marsin ne shenjen tende.
Perballo me vendosmeri dhe tempizem, te gjitha problemet qe arrijne ne nje zgjidhje bindese.
Kontrollo posten elektronike.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:33 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Demi (21/IV-20/V)

Miremengjes Dem.
Kete te shtune, jeni duke pritur mrekulline, meqe edhe sot punet tuaja shkojne shume mire.
Nje sjellje pak e ekzagjeruar ne shoqeri, do te alarmoje partnerin tuaj qe do te nderhyje me shpejtesi.
Do te jete pak I pandershem, por ne dashuri lejohet gjithcka.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:10 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Demi (21/IV-20/V)

Miremengjes Dem.
Falė njė intuite tė mirė, do tė arrini tė kuptoni mė parė kur tek gjėrat nevojitet tė insistoni dhe kur ėshtė mirė ta lini mėnjanė dhe tė ndryshoni rrugė.
Nėse akoma nuk keni qėnė me fat nė dashuri, shpejt do tė takoni personin e pėrshtatshėm me ju.
Pėr tu ndjerė mirė, bėni mirė tė mendoni pėr gjėra positive qė ju japin karikimin e duhur.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Demi Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Demi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: