AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Demi

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:49 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Demi (21/IV-20/V)

Hello Dem.
Mund tė jetė njė ditė si shumė tė tjerat, nėse Hėna nuk do ta ndyshojė.
Cdo gjė do tė rrjedhė nė mėnyrėn e duhur, por falė njė gadishmėrie shpirtėroe tė veēantė, e orientuar nga alegria, ēdo gjė do tė duket e veēantė.
Jeni nė formė tė shkėlqyer.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:32 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Demi (21/IV-20/V)

Miredita Dem.
Kete te marte, per ti dhene nje forme te re materies se re, per ta transformuar ne dicka konkrete dhe shkelqyese.
Duhet te kesh ide te qarta ne koke dhe guxim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:43 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Demi (21/IV-20/V)

Miredita Dem.
Kete te premte, nese je ne forme dhe humori eshte i larte, do te arrish te cosh deri ne fund nje angazhim qe dukej i lehte.
Veshtiresite ne fakt do te renditen njera pas tjetres, por ne saj te ndikimit te Henes ne shenjen e Virgjeresh dhe Marsit, rrethanat perreth do te jete shume favorizuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Demi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:07 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Demi (21/IV-20/V)

Miremengjes Dem.
Eshtė normale qė nė fund tė javės lodhja tė arrijė kulmin dhe qė energjitė tė jenė bėrė copė. Pėr fat tė keq pritet nga ju shumė dhe ju nuk mund tė vazhdoni mė keshtu, tė paktėn deri kur do tė jeni me pandofla nė divan. Rregulloni me fantazi ambientin ku punoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Demi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Demi   Demi - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Demi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: