AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Binjaket

Shko poshtė 
3 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:38 am

Binjaket 21/5 - 21/6

Binjakėt
Pėr tė lindurit nė shenjėn e binjakėve pėr vitin 2007 do tė pėrballen me kalimin e Saturnit tek luani qė do t’u dhurojė shumė pozitivitet juve dhe atyre qė ju rrethojnė. Nė pjesėn e parė tė vitit dashuria tek Binjakėt parashikon joshje tunduese pėr partnerin tuaj por kujdes sepse nga Marsi deri nė fund tė verės mund tė shfaqen disa surpriza...Kėshillojmė qė tė keni shumė kujdes dhe duhet tė kini idetė e qarta pėr ndjenjat tuaja pėr tė mos rėnė nė tentacion. Falė kalimit tė Jupiterit nė fund tė vitit parashikohet njė periudhė profesionale e shkėlqyer duke u pėrkrahur dhe nga raporti me partnerin. Kėshillojmė qė gjatė periudhės Mars dhe Prill do tė keni shpenzime qė i keni ėndėrruar gjithmonė.

Binjaket Binjaket


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 2:04 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 1:32 am

Parashikimi per 4 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Kujdesjet tuaja te vogla dhe disponibiliteti juaj do bejne shume fansa(persona qe ju adhurojne) .
Perfitoni nga kjo gje qe te gjeni qetesi dhe paqe me persona qe ju rrethojne

Dashuria:

Ka pasion ne ajer,ju keni shume lehtesi te perfitoni nga e tashmja ,ja pra ,e cila eshte e thjeshte per te bere me te forte lidhjen tuaj.
Mos i beni vetes shume pyetje te kota .

Puna:

Mendja juaj pragmatike do ju japi mundesine te kaloni te gjitha komplikacionet (rreziqet) ne pune

Shendeti:

Ju duhet te pakesoni levizjet tuaja,impulsionet tuaja,te evitoni qe mos te jeni te hallakatur e mos ti beni keq vetes .
Mundohuni te largoni stresin e dites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 10:28 pm

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju do dini te pakesoni ne minimum disa mosmarreveshje ,do dini ti kaloni me nje lehtesi te vendosur.
Sot do i jepni shume rendesi personave qe ju rrethojne

Dashuria:

Arsyetimi qe do beni sot do ju bej qe te evitoni disa gabime....
Do kete nje tentim (pelqim,afrim) rreth teje qe do jete negative ,beni kujdes mos e nenvlersoni kete .
Perqendrohuni me shume ne nevojat tuaja te verteta sentimentale

Puna:

Nje kohe per pushime paraqitet per ju,eshte koha te beni nje bilance per keto tre javet e fundit

Shendeti:

Sot do ju jete e indikuar ne mendje te jepni kohe vetes tuaj ,pa menduar per gjerat qe keni per te bere .
Keni nje stermundim te mendjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 10:59 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Edhe pse fjalet qe do thoni sot ju bejne te paturpshem , sinqeriteti juaj do duket interesant.
Guximi(paturpesia) juaj do sjelli frytet e saj

Dashuria:

Diskutimet dhe fjalet qe do keni me te afertit tuaj do jene te mira ne lidhje me jeten tuaj sentimentale.
Eshte momenti te shkoni ne intimitet dhe te qartesoni komunikimin midis jush, te flisni per deshirat tuaja me partnerin me shume avantazhe

Puna:

Drejtimi i aktiviteteve tuaja shfaqet shume i dobishem dhe pa probleme sot. Ju mund te jeni i qete sot ne punen tuaj gjithcka do shkoje super

Shendeti:

Situatat ku jeni do ju japin te drejte qe te jeni te qete dhe qe me mire te mendoheni per jeten tuaj intime . Cdo gje shkon mire nuk shfaqet asnje re e zeze ne horizont
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 10:04 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Replikat ( fjalet , ironite ) qe do thoni sot do cudisin personat perreth jush. Shjegohuni me mire ne menyre qe te evitoni konfliktet dhe keqkuptimet

Dashuria:

Sot do dini te gjeni fjalet e duhura per te arritur qellimet tuaja ne lidhje me gjendjen sentimentale . Sot do keni forcen te beni per vete dike gje qe do jete ne favorin tuaj. Lereni te flasi vete natyraliteti qe keni dhe beni pyetje sepse do merrni pergjigje

Puna:

Duhet te merrni disa vendime te shpejta sot ne lidhje me punen tuaj , atehere i merrni mos prisni me sepse jeni gati per kete

Shendeti:

Sot do ndjeni deshiren te enderroni dhe kjo do ndihet pak si teper sot . Perfitoni nga kjo deshire dhe ndjenje per te soditur neper peisazhe dhe do ndiheni me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 6:36 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos e mundoni veten tuaj. Pengesat qe do ju dalin sot do gjejne nje zgjidhje muajin qe do vije

Dashuria:

Dialoget, bisedat e dashurise ,sot do marrin nje rruge te paturpshme(do jeni pa turp para partnerit).
Me anen e ketij dialogu sot do shfaqni vetveten tuaj dhe sinqeritetin tuaj

Puna:

Ju do beni nje terheqja mbrapsht ne anen profesionele gje qe do ju bej te kuptoni dicka te mire per ju dhe punen tuaj nga fundi i ketij muaji

Shendeti:

Do keni nevoj te largoni tensionet e dites duke dale pak nga rutina juaj e perditshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 1:43 am

Parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do kaloni nje dite te mbrekullueshme sot ne shoqerine e disa miqeve tuaj te mire

Dashuria:

Do dini te diskutoni shume mire sot me partnerin tuaj atje ku ju do donit te diskutonit dhe me shume delikatese.
Eshte momenti te flisni per projektet tuaja ,te deshirave ne lidhje me jeten tuaj sentimentale dhe me partnerin tuaj

Puna:

Do keni sot rastin te perfundoni dicka qe e kishit lene pezull ne lidhje me punen tuaj

Shendeti:

Keni nje humbje besimi ne veten tuaj dhe kjo ndikon dhe ne stresin tuaj psikologjik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 3:59 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Nje lajm i mire eshte ne ardhje dhe koha per tu liruar nga nje problem i juaji ka ardhur.
Shfaqet nje entuziazem i madh ne siten e sotme nga ju

Dashuria:

Do ndiheni sot midis enderres dhe realitetit .
Mos e lini veten te bini ne pesimizem , problemi qe ndodhet sot eshte thjesht nje trazicion (e kalushme, qe do kaloje) per ju

Puna:

Eshte momenti te beni ndryshime ne anen profesionale dhe ne menyren sesi punoni ju .
Do e keni kurajon dhe vullnetin sot ti beni keto ndryshime

Shendeti:

Dinamizmi qe keni do ju bej qe te harroni shenjat e lodhjes qe do ju shfaqen sot ne trupin tuaj . Keni nevoj per pak pushim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 8:56 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Njerzit qe ju rrethojne sot (miqte tuaj) do jene shume te stresuar.
Vetem ju do qendroni te qete sot ne kete ambjent miqesie dhe do mundoheni te qetesoni dhe ata qe ju rrethojne

Dashuria:

I drejtuar nga intuita (parandjenja ) e zemres tuaj ju do keni shume shance (fat ) sot ne fushen sentimentale.
Mos hezitoni te shkoni perpara dhe pa frike drejt disa njohjeve te reja , te investoni ne to dhe te mendoni se do jene me serioze me vone

Puna:

Fjalet tuaja qe do diskutoni sot ne pune nuk do jene te pranueshme nga te gjithe koleget . Edhe pse do ndodhi kjo qendroni te qete

Shendeti:

Kerkoni qetesine dhe do e gjeni , nje dite e kenaqshme nga ana e shendetit tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:01 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Kini kujdes sot nga mosvenia e veshit te detyrimeve tuaja ne te gjitha anet e jetes tuaj. Perqendrohuni pak sot ne to dhe ne ceshtjet qe keni per momentin

Dashuria:

Dashuria eshte ne nderin tuaj sot, terheqja eshte ne planin e pare te mendimeve tuaja dhe ju merr pak kohe te beni kenaqesine tuaja nga ana sentimentale.
Do kaloni sot nje dite te shkelqyer me partnerin tuaj

Puna:

Nuk do arrini te qendroni sot ne nje vend , do keni nevoj te mendoni dhe te beni plane e projekte te reja ne fushen profasionale.

Shendeti:

Sot do arrini te beni prove te llogjikes tuaj dhe te mendoni per shendetin tuaj . Pak pushim ju keshillohet dhe cdo gje do jete ne eluilibrin e duhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:01 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Kini kujdes sot nga mosvenia e veshit te detyrimeve tuaja ne te gjitha anet e jetes tuaj. Perqendrohuni pak sot ne to dhe ne ceshtjet qe keni per momentin

Dashuria:

Dashuria eshte ne nderin tuaj sot, terheqja eshte ne planin e pare te mendimeve tuaja dhe ju merr pak kohe te beni kenaqesine tuaja nga ana sentimentale.
Do kaloni sot nje dite te shkelqyer me partnerin tuaj

Puna:

Nuk do arrini te qendroni sot ne nje vend , do keni nevoj te mendoni dhe te beni plane e projekte te reja ne fushen profasionale.

Shendeti:

Sot do arrini te beni prove te llogjikes tuaj dhe te mendoni per shendetin tuaj . Pak pushim ju keshillohet dhe cdo gje do jete ne eluilibrin e duhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 2:20 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Eshte dita ideale sot per te bere nje udhetim te kendshem e per te ajeruar idete dhe mendimet tuaja.
Shanci po ju afrohet cdo dite e me shume

Dashuria:

Nje shance ndryshimi ne qiellin tuaj te anes sentimentale do ju vije papritur ne jeten tuaj .
Ktheni mendimet ne vendin e duhur dhe mendohuni mire para se te merrni nje vendim te rendesishem ne anen sentimentale . Ky vendim qe do merrni do ju angazhoj ne nje lidhje shume serioze e te gjate

Puna:

Sot do sini ne dukje objektivat dhe planet qe keni per jeten tuaj profesionale dhe do ju ndihmojne te beni me perpara ne kete fushe

Shendeti:

Mbrohuni sot nga era dhe i ftohti ....... Ju jeni pak delikat nga i ftohti ne menyre gjenerale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 5:36 pm

Parashikimi per 14 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos u leshoni ne projekte per te ardhmen para se te jeni te sigurt ne vetvete dhe ne talentin tuaj per ti realizuar keto .
Mendoni me shume se per cfare keni me shume nevoj ne diten e sotme lereni pak te nesermen cfare do ju sjell

Dashuria:

Mund te keni bllokim sot ne te folur e ne te shprehur perballe nje personi te vecante per ju dhe qe ze nje vend te rendesishem ne zemren tuaj .
Mundohuni te dilni dhe mos qendroni ne dyshime te kota

Shendeti:

Keni nevoj sot per pushim dhe qetesi nga ana psikologjike ....... atehere merrni pak kohe per veten tuaj .......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 8:56 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Duhet te beni te mundur te levizni pak gjerat tuaja sot nga vendi .
Atehere mos rrini duarlidhur por veproni me shume llogjike dhe kurajo

Dashuria:

Bashkepunimi dhe llogjika e partnerit tuaj do ju bej te fluturoni nga gezimi sot , ja ku eshte dhe rasti te beni hapa me shume te dy ne anen sentimentale.
Degjoni zemren dhe parandjenjen tuaj , do jete guida juaj me e mire sot ne kete fushe

Puna:

Ka ardhur momenti te kerkoni mbeshtetjen qe kerkoni perbadhe disa ndryshimeve qe po vine ne dukje ne anen profesionale.
Kontaktet dhe bisedat sot ne pune do jene te frytshme

Shendeti:

Do keni sot nevoj te levizni dhe te merrni ajer , te largoheni pak nga ditet tuaja te perditshme dhe rutina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 12:04 am

vallahi po kontrolloj shtepine mos ka vrima ....! ku dini kaq shume gjera per mua ju ? mos pergjoni gje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:00 pm

18 nentor 2007

Dita e sotme ėshtė njė ditė e pėrkryer pėr tė shkuar nė festa dhe pėr t'u marrė me aktivitete fizike.
Garat miqėsore do t'ju bėjnė mirė pėr tė ēliruar stresin, pėr tė tonifikuar trupin dhe pėr t'u larguar nga rutina e mėrzitshme e jetės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:04 am

19 nentor 2007

Sot mund tė bėni realitet disa nga qėllimet tuaja.
Gjithsesi bėni mirė ta analizoni mirė situatėn, sepse nė tė ardhmen mund tė pendoheni.
Kėshillohuni me partnerin pėrpara se tė vendosni se ēfarė duhet tė bėni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:40 pm

Parashikimi per 24 netor 2007:

Binjaket:
Shpirti juaj komunitar ėshtė aktiv nė kėto momente dhe vullnetarizmi juaj kėrkon pashmangshmėrisht tė shfaqet.
Shihni nėse ju mund ti kushtoni kėsaj gjėje disa kohė ekstra pėr tė bėrė farė ju pėlqeni dhe ndoshta ta bėni botėn njė vend mė tė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:33 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Binjaket (21/V-20/VI)

Miremengjes Binjak.
Tani qe Merkuri ka levizur dhe ka dale nga opozicioni me shenjen tuaj, gjithcka do te jete me e lehte ne punen tuaj dhe gjerat do te marrin rrugen e duhur.
Kur ekziston dicka ju jeni i pari qe hidheni ne sulm.
Me sensin tuaj te humorit do te arrini ate qe deshironi.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 4:47 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

Binjaket (21/V-20/VI)
Miremengjes Binjak.
Fillimi nuk eshte ndoshta me i miri, qe do te donit.
Nese divergjencat me partnerin do te benin qe te shperthente nje diskutim do te benit mire te numeronit deri ne dhjete para se te flisnit, duke mos dashur mund te mbeteni i ofenduar.
Shendeti i mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:15 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007
Binjakėt

Humori do tė jetė njė tipar dominues tė hėnėn dhe tė martėn, aq sa do tė ndikojė dhe njerėzit rrotull jush.
Do tė perceptoni se rrotull jush po ndodhin mė shumė nga sa kuptoni.
Dita me fat ėshtė e premtja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:38 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007
Binjaket

Po kaloni nje periudhe te veshtire, ndaj para se te merrni ndonje vendim keshillohuni me familjaret tuaj.
Kjo periudhe do te kaloje se shpejti.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:42 pm

2 dhjetor 2007
BINJAKET:

Koefidencat qe do i jepni nje personi te panjohur do ju sjelli nje permiresim te gjendjes tuaj shpirterore.
Do te filloni nje biznes te ri dhe do te keni mbeshtetjen e nje miku tuajin ,por dhe yjet ju favorizojne sot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:28 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Binjaket (21/V-20/VI)

Mirėmėngjes Binjak.
Me favorin e Henen tek Ujori e bashkuar me Neptunin mund ti lejoni vetes te thyeni rregullat dhe te lini pak pas dore punet rutine, per tu marre me projekte dhe interesa qe pa dyshim i keni shume per zemer…
Por mos e beni zakon kete gje.
Neutralizoni uljet dhe ngritjet e formes me zakone te rregullta.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:20 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Binjaket (21/V-20/VI)

Miremengjes Binjak.
Kete te merkure, do te jete e veshtire te mbash nen kontroll nervat, nen vezhgimin e Henes dhe Uranit qe ndodhet ne shenjen e Peshqeve. Veprime te keqia, te papritura te vogla dhe padurimi te keshillojne te menaxhosh me kujdes gjerat e rendesishme dhe impiantet elektrike.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Binjaket Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Binjaket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: