AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Binjaket

Shko poshtė 
3 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket - Faqe 2 Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:34 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Binjaket (21/V-20/VI)

Miremengjes Binjak.
Kjo e shtune, shfaqet nje dite jo konkluduese.
Por, nese nuk keni impenjime urgjente, mund ta merrni me qetesi, duke qendruar pak me shume ne shtrat.
Nje takim I papritur me nje ishin tuaj, ju ve ne ankth, duke iu sjelle ndermend emocione, kujtime qe sot nuk dini ti shpjegoni.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:11 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Binjaket (21/V-20/VI)

Miremengjes Binjak.
Mund tė rrezikoni tė arrni nė konkluzione pak tė nxituara, kur nė fakt gjėrat bėni mirė ti mendoni mė me kujdes.
Jo gjithmonė ka kohe pėr tė reaguar me qetėsi dhe jo gjithmonė mund tė keni qartėsinė e duhur pėr tė menduar.
Njė palė kėpucė cilėsore janė ato qė ju duhen pėr tė mirėn e kėmbėve tuaja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:50 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Binjaket (21/V-20/VI)

Hello Binjak.
Njė mendje gjithmonė e kujdesshme, shumė e gatshme pėr tė mbledhur ēdo gjė qė ndodh, duke ju vėnė nė pozicione tė privilegjuara.
Nėse po kėrkoni njė impenjim, nė kėtė periudhė ndonjė mundėsi e mirė do tė prezentohet pėr ju sot.
Alegria dhe moskokėēarja e bėjnė shėndetin tuaj shumė tė mirė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:34 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Binjaket (21/V-20/VI)

Miredita Binjak.
Kete te marte, nese do te mund te zgjedhesh, duke larguar nga jeta jote cdo ceshtje praktike, do ti dedikoheshe vetem artit ose imagjinates.
Per fat te keq, kjo nuk mjafton per te zgjedhur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:44 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Binjaket (21/V-20/VI)

Miredita Binjak.
Kete te premte, Hena te ben konfuz dhe rrezikon te mos kuptosh qe te veprosh me nxitim nuk jep gati kurre asnje rezultatet te kenaqshem.
Ke lene pas vetes shume gabime dhe nese nuk gjen perulesine per tu kthyer pas dhe per ti korrigjuar, gjerat mund te perkeqesohen.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Binjaket - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:10 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Binjaket (21/V-20/VI)

Miremengjes Binjak.
Ja mė nė fund Hėna tek Peshorja, ajo qė duhej pėr tė ju ngritur pak moralin, pas njė faze pak tė komplikuar.
Klima do tė kthehet tė jetė qetėsuese dhe papritur ambienti do tė jetė i mbushur me rrethana mė shumė se favorizuese.
Pak terapi kėrcimi do ju bėjė shumė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Binjaket - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Binjaket   Binjaket - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Binjaket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: