AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Gaforrja

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:39 am

Gaforrja 21/6 - 22/7

Gaforrja
2007 fillon perfekt pėr shenjėn e gaforres, me kėnaqėsi qė nga fillimi duke gjetur pyetjet qė po kėrkonit dhe do tė arrini objektivat qė i keni venė vetes. Jeta sentimentale ėshtė e ndriēuar nga Jupiteri i cili do t’u sjellė qetėsi nėse keni njė lidhje, ndėrsa nėse jeni nė kėrkim tė partnerit ideal parashikohen rezultate tė mira pėr tė gjetur personin e duhur. Maji dhe qershori do tė jenė dy muaj tė ndjekur nga njė periudhė negative qė do tė shfaqet nė shtator, por nė fund tė vitit gjithēka do tė rregullohet duke ju sjellė lumturi nė dashuri dhe kėnaqėsi nė punė.

Gaforrja Gaforrja


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 2:08 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 1:41 am

Parashikimi per 4 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju keni nje deshire te madhe te dilni nga monotonia e perditshme.
Beheni kete sa me shpejt te keni mundesi dhe te merrni ajer .

Dashuria:

Ka nje tundim perrreth jush qe mund t'ju bejne qe te mirrni nje kthese te papritur (te menjehershme)ne fushen e dashurise.
Mos merrni vendime te shpejta vetem me nje pelqim mendjeje dhe mos gjykoni nga pamja e jashteme

Puna:

Ju mund ti beni siguri intuites (parandjenjes ) tuaj sot per te zgjidhur nje veshtiresi relacioni pune

Shendeti:

Ju do arrini te kuptoni nevojat qe ka trupi juaj.
perfitoni nga kjo per te kuptuar dhe rregulluar ushqimin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 10:43 pm

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sinqeriteti juaj sot do ju bej te ndiheni mire ne veten tuaj.Ka ardhur momenti te korrigjoni gabimet dhe keqkuptimet
Dhe te largoni te gjitha ato qe mbani ne zemer prej kohesh

Dashuria:

Altruizmi juaj eshte ne nderin tuaj sot ,por nuk eshte i pershtatshem me disa shqyrtime (mendime,konsiderata) materiale .
Mos futni (ngaterroni) ne mes financen tuaj me sentimentet dhe mos jepni para se te merrni dicka (ne lidhje me ndjenjat )

Puna:

Negociacionet tuaja delikate do ju behen te lehta sot per tu zgjidhur .
Mos kini frike nga keto sot sepse do i jepni nje zgjidhje te vlefshme

Shendeti:

Eshte ne plani muskulor qe ju sot do te gjeni formen dhe qetesine tuaj dhe te ndiheni mire ne trupin tuaj.
Beni sport dhe do jete akoma me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:05 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos e lini veten te frenoheni ne gjerat tuaja vetem se te tjeret dyshojne tek ju. Ju keni nevoj vetem per dicka : Te ecni perpara

Dashuria:

Gjendja sentimentale do ju sjelli sot shume kenaqesi . Ju ndjeni sot te shkoni ne fund te zemres tuaj per te pare me mire. Asgje nuk do e turbulloj qetesine tuaj. Ju vendosni rrenje te forta ne lidhjen tuaj

Puna:

Mos u kenaqni vetem nga aparencat sot ne punen tuaj dhe te lini menjane detajet ,qofte ato edhe te vogla

Shendeti:

Evitoni (shmanguni) bisedave qe ju stresojne sepse do ju shqetesojne me keq sot . Rrini larg konflikteve dhe sherreve eshte e keshillueshme kjo sot per ju dhe shendetin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 10:10 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do jeni te zotet per te bindur persona qe ju rrethojne . Operacionet comerciale qe keni do jene shume te favorshme sot

Dashuria:

Do jeni ne lumturi te qete sot ne lidhjen tuaj sentimentale . Mos refuzoni ftesat qe ju behen ( per beqaret ) sepse nga keto ftesa dhe daljet do gjeni ate qe kerkoni . Takimet e reja duken ne horizont

Puna:

Sot do keni shancin nga ana juaj , beni disa zgjedhje te rendesishme atehere , mund te leshoni projeket tuaja sepse do sjellin fryte

Shendeti:

Jeni ne top te formes sot . Bravo perfitoni nga kjo dite ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 6:42 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Nje bisede e shkuar (e kaluar) do dali perseri ne siperfaqe sot.
Eshte momenti ti beni balle e ti jepni nje perfundim kesaj bisede te kaluar e te pa sqaruar me pare

Dashuria:

Do keni veshtiresi ti beni balle sot deshirave tuaja te zjarrta te dashurise .
Nga ky drejtim terthortazi(i shtrember) qe do keni ,do arrini te beni me te forte bashkepunimin me partnerin tuaj.
Do keni nje guxim pozitiv

Puna:

Ju beni shume gjera (shume pune) pernjeheresh.
Beni shume kujdes se keto punera qe beni mund t'ju zhytin me keq

Shendeti:

Edhe pse keni manine te mendoheni shume ,ju do arrini te mbani ekuilibrin tuaj dhe energjine trupore e mendore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 3:05 am

Parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do e merrni jeten me shume seriozitet sot.Do arrini te evitoni disa probleme dhe kjo gje do ju sjelli shanc dhe fat


Dashuria:

Fuqia bindese e partnerit tuaj do ju sjelli shume kenaqesi sot . Nuk duhet te ndiheni keq (te lenduar) sepse do jeni shume me rehat (me te qete) nga kjo bindje.
Keni nevoj te dilni

Puna:

Ngathtesia e disa personave ne punen tuaj do ju nervozoj sot . Por keni ne avantazh dicka: Sepse dini te ruani qetesine e nervave

Shendeti:

Jeni ne forme te mire sot dhe do te ndjeni te nevojshme te beni pak sport per te stabilizuar me mire energjite tuaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 4:02 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Eshte momenti te beni planet per jeten tuaj te ardhmen qe ju pret.
Planet qe keni bere dhe parandjanjat qe keni do jene shume te favorshme

Dashuria:

Do keni shume ndryshime sot ne punen tuaj .
Mos u beni merak, nuk eshte asgje per tu shqetesuar

Shendeti:

Sot do keni deshiren e madhe te shijoni gjerat e bukura qe jeta ju ka sjelle dhe kjo gje do ju bej te ndiheni mire shpirterisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:03 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Filozofia qe do keni sot , imagjinata juaj do ju bej shume te mbrekullueshem perballe personave qe ndodhen afer jush .
Do kete nje humor te mire sot per ju dhe miqesine e familjen tuaj

Dashuria:

Nje rilindje te ndjenjave do ndodhi per ju ne diten e sotme , duhet te hiqni dore nga disa huqe(zakone) qe keni per te kapur shancin qe do ju vij sot nga ana sentimentale.
Partneri/rja juaj do jete gati per keto ndryshime ne ju

Puna:

Sot nuk do dini nga t'ia filloni me pare ne punen tuaj . Do keni interesa te cilat do jene te favorshme per ju personalisht prandaj perkushtohuni punes

Shendeti:

Mos prisni te diskutoni me disa persona per problemet tuaja te shendetit .
Kjo do ju bej te ndiheni nervoz prandaj qetesohuni pak dhe merrni kohen te pushoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:07 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mbani sensin (mendimet) dhe vlerat tuaja pa u influncuar , duke perfituar nga te gjitha momentet e dites se sotme

Dashuria:

Ju jetoni largesine qe keni me pertnerin tuaj per te marre vendime me te mira. Dhe kjo do jete me mire per ju te kuptoni sesi duhet te veproni me partnerin tuaj , te shikoni se cfare te ardhme keni me te dhe te merrni vendime serioze

Puna:

Sot humori juaj i keq do ndikoj pak ne punen tuaj dhe ne koleget tuaj te cilet nuk hyjne fare ne problemet tuaja te perkohshme .Mundohuni te jeni me te qete e te mos i shkarkoni nervat tuaja mbi ta

Shendeti:

Keto strese dhe nervozizem i dites se sotme kane nevoj per pushim dhe qetesi ...... Mundohuni tu kushtoheni shendetit tuaj sot me shume se gjerave te tjara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 2:27 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Optimizmi qe do keni ne kete dite te sotme do jete ne rritje me shume.
Kjo gje ju jep mundesine te vlersoni me shume ato qe keni ndermend te beni

Dashuria:

Edhe pse deshironi shume qe t'ju duan , ju nuk mund te rrini dot pa u merakosur qe ndoshta ju genjejne ne anen e dashurise dhe qe tallen me ju .
Por jane limitet e Egos , krenarise tuaj qe ju bejne te keni keto merakosje dhe nuk ju cojne ne ne perfundim

Puna:

Do kete pak tensione jo te favorshme sot perreth jush ne anen profesionale te cilat mund t'ju bejne nervoz sot.
Ndiqni intuiten tuaj shpirterore dhe gjithcka do shkoje si jo me mire

Shendeti:

Mundohuni te largoni stresin qe keni gjate gjithe dites se sotme me shume qe ju vjen nga fusha profesionale .......
Beni pak pushim e qetesi ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 5:40 pm

Parashikimi per 14 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do jeni me shume shume te kuptushem se ditet e tjera dmth do arrini te kuptoni personat qe doni perreth jush.
Besimi qe do ju bejne dhe qe do hapen me ju do ju bej te ndiheni mire

Dashuria:

Disa pyetje te pamenduara me pare do ju kalojne ne mendje sot per anen sentimentale, dhe pergjigjet do i merrni me ngadale ne ditet ne vijim .
Merrni pak kohe te mendoheni per te gjitha keto pyetje qe ju vine dhe te peshoni mire aspektet pozitive te kesaj situate qe ndodheni

Shendeti:

Braktisni mendimet e gabuara qe beni ne mendjen tuaj per disa persona sepse keto ndikojne ne nervozizmin tuaj sot .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 9:02 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Jo do e ndjeni sot te nevojshme te jeni te dobishem me njerzit perreth jush dhe te krijoni dhe okazione per ju dhe planet tuaja .
Nje veprim apo ndihme e mire qe do beni do ju japi disa mundesira

Dashuria:

Dhembshuria sot do vij ne force tek ju nga ana sentimentale.
Nje dialog midis jush dhe partnerit tuaj do zhduki njehere e mire dyshimet qe keni .
Mos hezitoni te beni pyetjet qe ju mundojne dhe gjerat midis jush do jene shume me te qarta

Puna:

Nga ana profesionale sot gjithcka do shkoje si e keni menduar dhe do jeni shume te dobishem

Shendeti:

Duhet te mos beni shume punime te mudueshme sot sepse mund te ndikojne ne shendetin tuaj ne nje lodhje te madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:01 pm

18 nentor 2007

Nė ditėn e sotme do tė pėrfshiheni me shumė nga miqtė tuaj.
Marrėdhėniet tuaja do tė jenė problematike.
Me disa do ta shtoni miqėsinė, ndėrsa me disa tė tjerė do tė keni kontradikta.
Mbajini linjat e komunikimit tė hapura pėr tė zvogėluar rastet e mosmarrėveshjeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:05 am

19 nentor 2007

Jeni tė sigurt nė ndjenjat tuaja e do tė filloni tė bėni projekte pėr tė ardhmen.
Nėse jeni singėl mos refuzoni njė ftesė pėr darkė me njė koleg .
Mund tė jetė rasti i duhur pėr tė qartėsuar se ēfarė ndjeni pėr tė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:40 pm

Parashikimi per 24 nentor 2007:

Gaforja :
Ju jeni duke ndjerė nxitjen pėr tė shpalosur horizontet tuaja - dhe kjo duhet tė jetė aq e lehtė pėr tu bėrė sa ėshtė pėr tu thėnė.
Pėr disa gjėra ju mund tė merrni pushim ne drejtime tė reja pa humbur terren pėr pjesėn tjetėr tė jetės suaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:35 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Gaforrja (21/VI-22/VII)

Miremengjes Gaforre.
Mund te tentoni te zgjidhni me sukses nje ceshtje te veshtire, duke provuar alternativa origjinale.
Intensiteti i emocioneve, forca me te cilen lidhja juaj duhet te shpertheje, iu frikson?
Mos kundershtoni por dorezohuni ne krahet e partnerit tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 5:15 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

Gaforrja (21/VI-22/VII)
Miremengjes Gaforre.
I perfshire ne nje rrotullim yjesh favorizuese, takime me njerez dhe situata qe sjellin pozitivitet ne jeten tuaj.
Ju dridhen pak kembet kur mendoni qe puna juaj duhet te kontrollet nga persona autoritar dhe kopetente.
Megjithate rrini i qete sepse do ta gjeje perfekte.
Rinovoni prerjen dhe ngjyren e flokeve, per nje pamje te kohes se fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:16 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007
Gaforrja

Dikush do t’ju kėrkojė tė bėni diēka tė hėnėn apo tė martėn, pikėrisht ajo qė prisnit.
Gjithēka qė deri tani ju dukej larg, do tė duket mė afėr se kurrė.
Fundjava do tė jetė e ngarkuar me emocione.
Dita me fat ėshtė e diela.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:39 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007
Gaforrja

Kjo eshte periudha e favorshme per te nisur nje projekt te cilin keni kohe qe e mendoni.
S’ka moment me te mire per te treguar aftesite tuaja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:44 pm

5 dhjetor 2007
GAFORRJA:

Planeti i Merkurit ju jep energji te mjaftueshme qe te jeni te sigurte ne vetvete per aplikimin e nje pozicioni pune edhe pse konkurenca do jete e forte .
Vizita e nje personi do ju befasoje me prezencen e tij te papritur dhe mbremja do jete me speciale per ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:29 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Gaforrja (21/VI-22/VII)

Mirėmėngjes Gaforre.
Eshte e thjeshte qe nje person si ju te jete i shqetesuar nga afrimi i disa personave me paragjykime, qe do te ndikojne jo pak ne humorin dhe gjendjen tuaj shpirterore.
Grinta per te bere per vete ate qe do nuk ju mungon, por as edhe aftesia per te ideuar projekte te reja.
Kurime, kontrolle te vogla, dieta dhe fitnes ashtu si ju pelqejne juve.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:22 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Gaforrja (21/VI-22/VII)

Miremengjes Gaforre.
Kete te merkure, per shkak te Uranit, Jupiterit dhe Henes ne shenjen e Peshqve, zemra do te jete plot emocione te embla.
Nuk ka rendesi nese je vetem ose jo.
Ajo qe ka rendesi eshte ndjesia e kenaqesise, ai shikim enderrues dhe deshira e cmendur per te shijuar jeten.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:36 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Gaforrja (21/VI-22/VII)

Miremengjes Gaforre.
Kete te shtune, per te mos qendruar mbrapa ne fazat qe po kalon sektori jauj, jepni energji punes, per te arritur hapin e te rejave.
Hena iu stimulon sot te pergatisni nje darke romantike nje mbremje surprize dhe ndoshta nje shetitje jashte qytetit… do te jete bukur.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:12 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Gaforrja (21/VI-22/VII)

Miremengjes Gaforre.
Hėna hyn sot nė shenjėn tuaj dhe ju dhuron njė dozė tė bukur karizme, force dhe vullneti.
Kjo erė entuziazmi do tė reflektohet pozitivisht edhe nė marrėdhėniet dashurore qė po jetoni.
Njė kurim i ėmbėl shpesh ėshtė shumė mė i mirė se njė mė drastik, edhe nėse ėshtė me i ngadaltė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Gaforrja Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gaforrja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: