AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Gaforrja

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:51 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Gaforrja (21/VI-22/VII)

Hello Gaforre.
Pėr ēfarė do lloj aspekti praktik ose organizativ, evitoni ti drejtoheni intuitės tuaj, qė sot rrezikon seriozisht tė ju fusė nė situate aspak tė kėndshme.
Partneri juaj po largohet gjithmonė dhe mė shumė nga ju dhe juve ju duhet tė lodheni pėr ta bėrė pėrsėri pėr vete.
Mbrohuni nga i ftohti dhe nga smogu.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:35 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Gaforrja (21/VI-22/VII)

Miredita Gaforre.
Kete te marte, nuk do te thote se cdo vendim eshte automatikisht i gabuar, por vetem se duhet te kesh kujdes.
Te ndeshesh me mossuksesin e pare nuk eshte gje qe te takon ty, duke pasur parasysh mbeshtetjet qe ke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:45 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Gaforrja (21/VI-22/VII)

Miredita Gaforre.
Kete te premte, do te jesh mjaft romantik, problemet e perditshme do te kalojne ne plan tedyte ose nuk do te kene aspak rendesi.
Merita eshte e Henes, qe te zbavit dhe ndez ndjenjat e tua si dhe emocionet.
Hena ne shenjen e Virgjereshes ka pushtetin te te beje te arrish te gjitha objektivat qe i ke vene vetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gaforrja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:12 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Gaforrja (21/VI-22/VII)

Miremengjes Gaforre.
Konkretisht nuk keni probleme tė mėdhaja, por me humorin e brishtė, do tė mjaftonte njė pėrgjigje e pakėndėshme pėr tė ju nxehur.
Mos lejoni qė nervozizmi tė ju konsumojė.
Nėse para pasqyrės nuk dukeni mirė, provoni tė bėni disa korrigjime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Gaforrja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gaforrja   Gaforrja - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gaforrja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: