AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Luani

Shko poshtė 
3 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Luani   Luani Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:41 am

Luani 23/7 - 22/8

Luani
2007 pėr tė lindurit nė shenjėn e Luanit nuk fillon pozitivisht pėr shkak tė kalimit tė Jupiterit tek Akrepi dhe kalimit tė Marsit tek Demi. Nė fillim tė vitit do tė shqetėsoheni nga influenca negative nė punėn tuaj dhe nė fushėn sentimentale por Saturni do t’u ndihmojė duke ju kėshilluar cilat janė personat qė duhet tė keni besim dhe ata tė cilėt do tė ishte mirė ti shmangnit. Njė periudhė shumė pozitive do tė jetė nė fund tė pranverės dhe fillimi i verės. Nė verė do tė jetoni emocione tė forta, dhe mbi tė gjitha histori tė reja dashurie... parashikohet njė verė e nxehtė dhe me ndjenja tė forta. Midis tetorit dhe nėntorit do tė jetoni njė fazė lodhje qė do tė lehtėsohet nė fillim tė dhjetorit.
Luani Luani


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 2:10 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 1:54 am

Parashikimi per 4 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju do ndiheni i plote( ne te gjitha aspektet) sot me shume se kurre,
mundohuni qe te beni te mundur te jeni te shkathet , edhe pse kunder deshires....

Dashuria:

Deshira juaj e stabilitetit (seriozitetit ) ju bejne me pak prites ne okazione(raste) te gezueshme te cilat jane shume afer jush .
Ju mund ta kaloni kete situate shume thjeshte fare ,duke ndjekur rrugen qe do marrin gjerat dhe ti lini te lira

Puna:

Keshillat e nje personi me te madh ne moshe se ju ,duhet ti degjoni sepse do ju bejne te mundur te merrni nje vendim shume te rendesishem e te mire

Shendeti:

Shikoni mire ekuilibrin e ushqimit tuaj dmth cfare hani beni kujdes .
Do ishte mire per shendetin tuaj qe te merreni me dicka ne lidhje me artin (qe ka te bej me stresin tuaj dhe shendetin tuaj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 1:04 pm

falimners po sme paska dale gje.. qeka kot per sot.. Evil or Very Mad

PearL ti i ke pa kto me filxhan e ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 4:22 pm

Qyqa pse mo Luani je dhe ti eeeeee???? Ncncncnncncn jo pashe doren time e lexova mqs jam luani dhe une hahahahahahha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:01 pm

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Optimizmi qe keni dhe deshira e madhe per jeten ju bejne shume terheqes sot...
Sot do kini lidhje (mardhenie) te suksesshme gjate dites

Dashuria:

Sot do jeni te tentuar te beni supozicione (supozime,hamendje) te gabuara ,negatime per partnerin tuaj sot ,sepse ju refuzoni te veproni(beni) ne veten tuaj nje pyetje te vendosur e cila mund te jete ne favorin tuaj .
Mendohuni mire

Puna:

Duhet te vendoseni ne vend sot .Perparoni (ecni) me vendosmeri dhe mundohuni te rrini sigurisht ne te verteten (ne realitet)

Shendeti:

Perpjekjet tuaja muskulore shume te shtytura ose te vendosura keq ne trupin tuaj do ju shkaktojne dhimbje apo shtremberime trupore.
Mgjt mos hiqni dore nga perpjekjet qe do beni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 10:26 am

ti rrofsh qe po na i jep perdite.. po vetem aty ke Gjendja shpirterore: me pelqeu.. tjerat qekan kot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 4:34 pm

he mo se dashuria del shume mire mos u qa Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:13 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do mirrni habere te gezuara nga persona qe ju rrethojne. Atehere shkoni drejt ketyre personave pa patur frike dhe pa u ndrojtur . Dyshimet qe keni do dalin ne drite pa asnje problem ne dukje

Dashuria:

Zoterimi juaj sot do jete duke u shuajtur . Beni shume kujdes mos t'ia jepni dhe partenerit tuaj kete posedim te shuar (dmth nuk do keni shume deshire te beni dashuri ma pak fjale ) ,ju do jeni sot me pak fjale shume sensibel (prekesh shpejt) . Mundohuni te jeni vetvetja

Puna:

Eshte pak e komplikuar ajo qe keni nisur deri tani ,ne lidhje me pune tuaj , por mos u merzitni sepse cdo gje do marri rruge te mire pas disa ditesh

Shendeti:

Sot do ndiheni dhe do jeni shume te qete nga cdo ane . Perfitoni nga kjo dite e qete Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:20 am

nuk qeka per mu e sotmja.. qeka per femrat me ngjyre roz.. Razz
ishalla po na qit noj dite te bukur te marrim leke e te bojm sex per qef Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 3:48 pm

Ncnncnncncnnc mendjen per lek e per sex e kane meshkujt ncncncnncnc Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:04 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do jeni ne forme te shkelqyer per t'iu kushtuar daljeve me miqte tuaj.Miqesia do zere vend te vecante ne diten e sotme

Dashuria:

Beni kujdes sepse shfaqet ne re e zeze ne horizont ne jeten tuaj sentimentale dhe do keni pak veshtiresi te ndiheni mire sot me partnerin tuaj , do ju duket sikur nuk ndiheni ne vendin qe ju takon . Shmanguni diskutimeve te ashpra me partnerin

Puna:

Mos e lejoni veten te viheni ne pozite te veshtire nga te tjeret sot ne pune . Shikoni objektivin tuaj pa ia vene veshin shume te tjereve

Shendeti:

Qendroni te qete sot perballe disa zenkave qe mund te keni me persona qe ju rrethojne sepse do ju bejne shume nervoz .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 12:24 pm

ket e lexova i her un.. po e dates 8 ku eshte PearL .. na le mas dore.. na harrove me duket Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 6:47 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Gjera dhe aktivitete te reja do jene ne dukje sot ,gjate gjithe dites.
Miqesirat qe keni do ju japin kenaqesi sot ne disa bisedime dhe dalje midis miqesh

Dashuria:

Premtimet qe beni me goje (duke folur ) midis teje dhe partnerit do ju shpojne (do ju vrasin , lendojne ) .
Do keni shume veshtiresi sot te tregoni ngrohtesine tuaj dhe dashurine tuaj.
Mos u ruani nga dhe per asgje ......

Puna:

Ja ku eshte momenti ku rrethanat qe ndodheni te behen me te qarta nga ana profesionele.
Do keni lirine te mendoheni per te zgjidhur keto situata

Shendeti:

Formal juaj morale po ju kthehet , do perfitoni nga disa situata dhe idera optimiste qe ju shfaqen.
Por edhe pse do ndodhin keto ju do keni nevoj per pushim dhe qetesi psikologjike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 3:22 am

Parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Deshironi rezultate??????
Duhet te beni shume perpjekje t'ia arrini kesaj , veproni atehere mos rrini ne nje vend.....

Dashuria:

Ngazellimi i gjerave sot do jete tentimi (berja per vete) te kesaj dite.Jetoni momentin qe ju vjen pa menduar cfare do te sjelle dita e neserme
Cdo gje lijeni per momentin dhe kohen e duhur

Puna:

Do keni pak komplikime sot ne punen tuaj . Merrni vendime te llogjikshme dhe gjithcka do shkoje mire

Shendeti:

Evitoni sot diskutimet e acarueshme ,qendroni te qete dhe gjithcka do shkoje mire ne lidhje me gjendjen tuaj psikologjike


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Oct 09, 2007 6:21 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 12:43 pm

e tu baft dita 1000 ty moj.. rrofsh qe na jep zemer me kto llafe :PP
kto jane per ty ne fakt.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 6:21 pm

Hahhahahhaha dhe ty jane mo oj ky Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 4:09 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos u ulni perballe ndryshimeve jo te favorshme qe po ju ndodhin keto kohe .
Ja nje rast i mire per ju sot per te evouluar ne keto ndryshime edhe per te pare me mire se po vjen nje shance i mire drejt jush .
Mos u demoralizoni

Dashuria:

Vizioni qe keni sot ne lidhje me dashurine eshte ne ndryshim e siper .
Do e keni me te lehte sot te kuptoni partnerin tuaj , ose me mire te kuptoni si funksionon seksi i kundert (dmth nje femer do kuptoj me shume se cilet jane djemte apo e kunderta )
Mos nxirrni perfundime te parakohshme

Puna:

Nje projekt qe keni per punen tuaj do shikoj diten sot dmth do marri nje rrugezgjidhje .
Shpresat per kete nuk duhet ti humbni se do keni dhe dite me te mira

Shendeti:

Nuk do ia vini shume veshin shendetit tuaj dhe do e lini pak pas dore.
Beni shume kujdes sepse mund te sjelli probleme me pas kjo pakujdesi , mendoni per veten pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 1:40 pm

oj ti shoqe.. po ti vetem per vete i ve kto parashikime mi Very Happy
nuk pjek fare me mu..mos boj me hile.. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 4:52 pm

Hahhahahaha ok sonte do mundohem ta pershtat ty do ta gjej per ty kastile hahahahhahahhahha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:13 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Deshira qe ndjeni per tu larguar nga gjithcka sot do jete shume e madhe dhe ju do e merrni me seriozitet kete deshire, sepse ndryshe do jeni ne nje humor shume te keq sot

Dashuria:

Jeta sentimentale soti ben intuitat tuaja (parandjenjat qe do ndieni) shume te dobta . Zgjuarsia , inteligjenca qe keni do ju ndihmoj te kuptoni shume ne thellesi partnerin tuaj sot.
Eshte momenti te hyni ne zemren e partnerit tuaj dhe ta kuptoni ate si ju kupton ai(ajo) juve .

Puna:

Do jete nje dite e mbrekullueshme sot per ju nga ana profesionale.
Luanet qe ndodhen pa pune per momentin ose qe kerkojne te hapin nje aktivitet te tyren sot do kene shume shance per t'ia arritur kesaj

Shendeti:

Beni shume kujdes nga nje grip i lehte qe mund te kapni , vishuni mire dhe shikoni shendetin.
Merruni pak me sport do ju bej mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:14 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Takime miqesore jane te rendin e dites se sotme.
Nje qetesi e madhe sot me ta dhe gjate gjithe dites para se te ktheheni ne ditet tuaja te rutines se perditshme

Dashuria:

Ka shume prespektive ne jeten tuaj sentimentale dhe shume seriozitet ne dukje . Relacioni ne cift sot do jete shume pasionant dhe do arrini te kuptoni sa i dashuruar dhe sa me fat qe jeni ne anen e dashurise

Puna:

Do keni nje konflikt te vogel sot me nje nga koleget ne punen tuaj .
Mbani qetesine tuaj sepse gjithcka do shkoje mire

Shendeti:

Do jeni shume te afrushem sot me personat qe ju rrethojne saqe kjo do ju nervozoj pak sot dhe do ju lodhi . Atehere merrni pak kohe te qetesoheni e te beni pak pushim nga gjithe kjo dite e ngarkuar ne takime miqesore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 2:33 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Lereni te flasi krijmtaria juaj sot dhe jo ju. Shanci eshte me ju sot gjate gjithe dites gje qe do ju ndihmoj ne kete krijmtari per planet e jetes tuaj ne vazhdim

Dashuria:

Do keni sot nevoj te beni pak mbrapsht ne relacionin qe keni . Disa mendime te kota do ndikojne ne pesimizmin e relacionit tuaj dhe ne mosbesimin qe do ndjeni ne anen sentimentale . Lirohuni nga keto gjera sa me shpejt te jete e mundur sepse rrezikoni lidhjen tuaj sentimentale

Puna:

Sot do jeni me te vendosur se kurre ne anen profesionale dhe do jeni shume te qete perballe disa veshtiresive qe do ju dalin sot ne punen tuaj

Shendeti:

Nje diskutim qe do beni sot me disa persona mund t'ju bej pak nervoz dhe do te keni nevoj per pak qetesi larg ketyre personave dhe larg gjithckaje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 5:46 pm

Parashikimi per 14 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Perpjekjet qe keni bere ne disa fusha te jetes tuaj kane avancuar mire fare. Me miqesine sot beni kujdes nga nje diskutim jo i kendshem qe mund te keni

Dashuria:

Ju mendoni sot te rregulloni per me mire dhe ne menyre natyrale gjendjen tuaj te brendeshme , te lehtesoni jeten tuaj sentimentale dhe te perditshme , per te arritur ne qellimet tuaja te mira qe keni per lidhjen tuaj te dashurise

Shendeti:

Gjeneralisht sot keni nje forme te mire dhe pa probleme . Beni te mundur qe gjendja juaj shpirterore mos te nderhyj ne shendetin tuaj , mundohuni te largoni kete merzitje shpirterore qe keni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 9:07 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Durimi qe keni patur deri me sot per projektet tuaja do jete pozitive sot.
Shprehuni shume lirshem perreth jush sepse do ju sjelli shance per me vone

Dashuria:

Qetesia qe do keni sot do ju bej te gjeni fjalet e duhura per te biseduar me partnerin tuaj sot ne anen e dashurise .
Flisni me te cfare keni ne zemer e se cfare do donit ti thonit ne te vertet , flisni lirshem me te , dhe me shume per ato qe ju prekin ju si cift

Puna:

Nga nxitimi qe po u beni gjerave nga ana profesionale ju rrezikoni ti ktheni ne negative keto projekte.
Atehere mundohuni te merrni kohe qe ti analizoni me mire gjerat para se te veproni

Shendeti:

Sot nuk do keni dhe shume forme te mire. Do keni nevoj te beni kujdes trupit tuaj sot , te pushoni dhe te degjoni cfare ju thone doktoret jo me koken tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:02 pm

18 nentor 2007

Nė ditėn e sotme do tė jen mjaft tė tensionuar, madje jashtėzakonisht tė pėrqendruar.
Duhet tė qetėsoheni mė shumė dhe tė mos i merrni gjėrat shumė seriozisht.
Do tė sfidoheni tė gjeni ekuilibrin e duhur dhe tė ruani vigjilencėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Luani Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Luani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: