AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Luani

Shko poshtė 
3 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:06 am

19 nentor 2007

Nėse kohėt e fundit partneri juaj ju ka lėnė disi pas dore, ėshtė mirė tė flisni e ti thoni ato qė mendoni, pėr tė qartėsuar situatėn nė tė cilėn ndodheni.
Lėvizje nė fushėn profesionale: do tė kini kontakte tė reja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:41 pm

Parashikimi per 24 nentor 2007:

Luani :
Aspekti juaj kreativ ėshtė fuqizuar pikėrisht tani kaq shumė saqė ju mund tė vendosni tė lini gjithshka pėr tu marrė ca kohė me art ose shkrime. Nėse ju e bėni kėtė pothuajse rregullisht, mund tė jetė koha pėr tė filluar njė punė tė re epike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:37 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Luani (23/VII-22/VIII)

Miremengjes Luan.
Eshte e vertete qe eshte e nevojshme qe dikush te marre ne dore situaten.
Qendroni indiferent ndaj autoritetit dhe deshires qe mund te keni per t'u bere i tille.
Kur mbaron nje dashuri, fillon tjetra.
Per ta pritur denjesisht duhet te pergatisni terrenin me pare.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 5:16 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

Luani (23/VII-22/VIII)
Miremengjes Luan.
Fale Henes tek Shigjetari, fillimi eshte nga me te shkelqyerit.
I sigurt ne vetvete, me besim dhe optimizem, por ne te njejten kohe konkrete, nuk lini te ju ikin nga duart rastet qe do te keni.
Nje darke me partnerin, nje dhurate e bere me zemer do ju ndihmoje te ndjeheni me afer me personin e dashur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:17 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007
Luani

Ditėn e hėnė dhe tė martė do tė jeni tė ndjeshėm, mė tė ndjeshėm se zakonisht.
Kur dikush ju thotė diēka dhe ju reagoni keq, atėherė duhet tė ndryshoni qėndrim.
Silluni mirė me tė tjerėt.
Dita me fat ėshtė e diela.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:40 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007
Luani

Do te gezoni favorin e Saturnit, Venusit dhe Marsit, por kujdes, mos u tregoni impulsive.
Mundohuni te jeni sa me shume diplomate.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:46 pm

5 dhjetor 2007
LUANI:

Me pak kurajo dhe qetesi do arrini te silleni me diplomaci ne nje ēeshtje te rendesishme pune.
Disa turbullime familjare do ju shqetesojne dhe do e bejne diten disi te zymte sot.
Nje dashuri e re do lindi nga nje njohje e re qe keni krijuar kohet e fundit .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:30 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Luani (23/VII-22/VIII)

Mirėmėngjes Luan.
Akoma ndonje pengese ne rrugen tuaj, i vendosur aty per shkak te Henes tek Ujori e bashkuar me Neptunin.
Mos perdorni ilace te reja pa keshillen e mjekut sepse mund te ju bejne keq.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:23 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Luani (23/VII-22/VIII)

Miremengjes Luan.
Kete te merkure, eshte gati e sigurte qe do te nisesh dicka te re ose do te marresh nje angazhim rinovativ ne gjerat qe je duke bere.
Megjithate durimi do te jete si gjithmone nje detyrim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:37 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Luani (23/VII-22/VIII)

Miremengjes Luan.
Kete te shtune, nje shperqendrim po fut ne krize zakonin tuaj e te qenit preciz dhe I rregullt.
Pjesa juaj me ekspansive po ngadalesohet.
Manovrat tuaja te joshjes do te kene fund te mire, edhe pse gjithcka do te qendroje ne siperfaqe dhe ju nuk do te perfshiheni shume.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:13 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Luani (23/VII-22/VIII)

Miremengjes Luan.
Nuk duhet tė reagoni vetėm pėr tė bėrė tė dėgjohet emri juaj midis njerėzve, por gjeni motivin e duhur dhe impulsin nė gjėrat qė bėni. Atėherė do tė njihni atė kėnaqėsi qė nuk varet aspak nga ajo qė mendojnė tė tjerėt pėr ju.
Pak ushtrime tė shėndetshme fizike do i bėjnė shumė mirė zemrės tuaj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 7:01 pm

PearL shkruajti:
Horoskopi i dates 12/01/08
Luani (23/VII-22/VIII)

Miremengjes Luan.

Mirembrema Luaneshe Smile) Flm per horoskopin..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 2:31 am

Asgje Luano e kam per kenaqesi gezuar Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:52 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Luani (23/VII-22/VIII)

Hello Luan.
Qielli hesht sot pėr ju duke ju lėnė nė njė gjendje qetėsie tė brendshme qė ju lejon tė hapeni pėrpara emocioneve tė reja. Pėrpiquni tė vini rregulla nė mendimet tuaja, duke lidhur faktet dhe zhvillimet me njė fije logjike.
Reagoni sipas dėshirave tuaja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:36 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Luani (23/VII-22/VIII)

Miredita Luan.
Kete te marte, nese deshiron te besh eksperienca te reja dhe te sigurosh vleresimin e personave influente, e di mire qe nuk mund te besh gje tjeter.
I kishe premtuar vetes te mos bije me ne kurth dhe tani dorezohesh para cdo aventure, duke harruar gjithcka qe ke mesuar deri tani.

PS: Redi sot do te vine lek ne dore Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:21 pm

Rrofsh per leket ti PearL.. po vallaj me ato qe na the ke horoskopi na preve krahet.. na bere qe mos dorezohem as me i ven fare ime.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:47 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Luani (23/VII-22/VIII)

Miredita Luan.
Kete te premte, ki parasysh se nuk je me femije dhe kete asnje nuk e ve ne dyshim.
Por kjo nuk do te thote se gezimi eshte dicka qe ke lene pas shpine. Mesjava korrespondon me nje faze problemes ne bizneset e tua.
Je shume i angazhuar nuk te ben mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:14 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Luani (23/VII-22/VIII)

Miremengjes Luan.
Imazhi ėshtė njė letėr me rėndėsi nė potencialin tuaj.
Nėse jeni i dashuruar dhe nuk keni gjetur akoma kurajon ose rastin pėr tė bėrė pėrpara, sot mund tė jetė dita e duhur.
Duhet pak paturpėsi nganjėherė.
Evitoni sforcimet e papritura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 7:32 pm

PearL shkruajti:
Horoskopi i dates 18/01/08
Luani (23/VII-22/VIII)

Miredita Luan.
Kete te premte, ki parasysh se nuk je me femije dhe kete asnje nuk e ve ne dyshim.
Por kjo nuk do te thote se gezimi eshte dicka qe ke lene pas shpine. Mesjava korrespondon me nje faze problemes ne bizneset e tua.
Je shume i angazhuar nuk te ben mire.


Sa troc ma the moj PearL.. po ene gezimin e kam lan pas shpine vallaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:27 pm

Hahhahahha epo larg e larg sikur nuk ia vlene Redi pluq qe dhe moda i ka ikur tani thuhen troē hahahhaa Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Luani - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Luani   Luani - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Luani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: