AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Virgjeresha

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:42 am

Virgjeresha 23/8 - 22/9

Virgjėresha
2007 pėr tė lindurit nė shenjėn e Virgjėreshės do tė jetė i shkėlqyer nga ēdo pikėpamje, nė periudhėn e parė tė vitit do tė keni njė ngarkesė qė do t’u japi mundėsinė pėr tė realizuar objektivat e fiksuara prej kohėsh dhe do tu dhurojė njė siguri mė shumė tek vetvetja. Dhe nė planin sentimental do tė ndriēoheni nga Dielli juaj duke ju dhuruar emocione tė forta. Gjatė fundit tė shkurtit do tė ndiheni tė lodhur por nga qershori gjithēka do tė stabilizohet. Nė muajt midis shtatorit dhe fundit tė nėntorit do tu jepen mundėsi tė mira nė planin profesional dhe do tė mbyllni vitin me njė dhjetor tė shkėlqyer.

Virgjeresha Virgjeresha


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 2:11 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 2:06 am

Parashikimi per 4 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Krijmtaria juaj (e mendjes psh idete tuaja ) eshte dicka e mire fixe (e ngulur ) , mos dyshoni ne kapacitetin tuaj te mendimit.
Ju jeni ne realitet mos kini dyshime per kete

Dashuria:

Zoterimi i partnerit tuaj eshte ne dyshimet tuaja te dites se sotme.
Ka ardhur koha te vini pikat mbi I , te mendoheni dhe t'ia beni vetes tuaj te ditur qe duhet te ndaheni perfundimisht nga ai/ajo qe te beni perpara ne jete

Puna:

Tensionimi i madh ne personat qe ju rrethojne ne punen tuaj ,ju prekin shume lehte por pa ju shkaktuar stres e merzitje

Shendeti:

Ka shume stres rreth jush ,limitet e verteta jane shume afer jush . Kerkoni me shume dhe e keni te domosdoshme qetesine dhe paqen ne mendjen tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:11 pm

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos nxirrni konkluzione te parakohshme vetem duke u bazuar nga nje paraqitje e dikujt.
Mundohuni ti njihni mire personat ne brendesi

Dashuria:

Nje fllad (nje ere) pasioni dhe lirie fryn dhe ndodhet ne jeten tuaj sentimentale sot .Mos hezitoni qe ti lini te lira frymezimeve tuaja te momentit.
Ato do pranohen shume ngrohte nga partneri juaj dhe me shume entuziazem

Puna:

Nje propozim qe do ju ofrojne per nje specializim ne pune tuaj do ju ofrohet .
Mos e lini t'ju iki nga dora kete shanc qe ju vjen

Shendeti:

Do ndjeni te nevojshme te merreni me shume me organizmin tuaj .
ju do beni me shume pushim dhe aktivitete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:19 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do jeni shume ne gjendje te mire per te degjuar pak te tjeret dhe te bashkpunoni me ta pak me shume

Dashuria:

Sot do arrini te kuptoni me mire sesa me vlera eshte partneri juaj dhe sesa intim eshte me ju.
Adaptimi (perqendrimi ) juaj do jete karta (letra) me e mire sot per ju.
Degjoni te tjeret qe ju flasin ne lidhje me sentimentet pa i nderprere fjalen dhe me pas do keni mendime me te mira

Puna:

Disa persona qe ju mbeshtesin sot do ju japin mundesine te shikoni me mire mundesite dhe pozicionin qe ndodheni ne profesionin tuaj

Shendeti:

Sot do jeni te padurueshem dhe kjo gje do ndikoj ne humorin tuaj te keq sot . Beni kujdes, pra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:13 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do arrini te merrni vendime te mira qe kane te bejne me te ardhmen tuaj

Dashuria:

Sot do arrini te beni pyetjet e duhura qe kane te bejne me dashurine tuaj . Ka ardh momenti te beni ndryshime ne kete fushe


Puna:

Eshte momenti ideal sot te beni paqe me koleget tuaj ne pune me te cilet keni pas disa mosmarrveshje

Shendeti:

Beni mire sot te ruheni nga i ftohti dhe era sepse mos merrni ndonje grip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 6:51 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do jeni shume te rehatshem sot perreth personave qe ju rrethojne .
Eshte momenti te ktheni relacionet tuaja ne nje kthese (rruge ) te duhur ,te pershtatshme per ju

Dashuria:

Merrni kohe te mendoheni para se te veproni.
Mos harroni qe te beni nje marrveshje nuk do te thote qe jeni nje person i dobet ne karakter ,por eshte e kunderta

Puna:

Mos u merakosni te rrezikoni ne lidhje me jeten tuaj profesionele(punen).
Shkoni sipas llogjikes tuaj

Shendeti:

Emocionet qe do keni gjate gjithe dites tuaj do ju evitojne ankthet qe do keni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 5:20 am

Parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Idete qe keni do marrin rruge dhe forme , perpara jush do kete prespektive dhe kenaqesi te medhaja

Dashuria:

Partneri juaj sot do jete ne pritje te mendimeve tuaja
Nese jeni beqar do keni veshtiresi komunikimi nga ana sentimentale per te bere takime dhe njohje te reja.
Qendroni te durushem e mos u merzitni nga kjo

Puna:

Nuk eshte momenti dhe dita te kapeni sot me shefat tuaj ne pune, ose te kerkoni nje ngritje ne detyre

Shendeti:

Nje mungese pushimi dhe qetesie do ndihet sot ne trupin tuaj .
Ju mungon gjumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 4:12 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do jete dita ideale sot per te falur disa persona me te cilet keni qene ne konflikte me pare , persona te afert me ju

Dashuria:

Ana e dashurise sot shfaqet e kenaqshme per ju dhe do ju japi gezim te mjaftushem dhe nje bashkpunim te mire midis njeri-tjetrit

Puna:

Dhe nga ana profesionale sot gjithcka do shkoje si mos me mire

Shendeti:

Sot do keni dhe do ndjeni nje qetesi shpirterore e trupore shume te mire .
Perfitoni nga kjo dite e mbrekullueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:18 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Eshte nje dite e mbrekullueshme sot perju dhe familjen tuaj do keni rastin te flisni hapur me njeri-tjetrin dhe te arrini te falni disa keqkuptime familjare

Dashuria:

Dashuria juaj sot do ju japi gezim (kenaqesi) te madhe nese ju tregoheni shume te vemendshem dhe te dashur me personin qe doni , hiqeni krenarine menjane sepse sot nuk do ju hyj ne pune .

Puna:

Duhet te beni shume forca sot per te qene gati ne urgjencat qe do dalin ne punen tuaj , gjithcka do shkoj shume shpejt dhe kjo gadishmeri do vlersohet nga superioret tuaj

Shendeti:

Nje qetesi shpirterore do instalohet ne ju sot gje qe do bej te jeni te ekuilibruar ne shendetin tuaj sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:21 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot nuk do ju haje meraku aper asgje. Kjo gje do ju bej te mendoheni pak per cfare keni bere e kaluar ne te kaluaren qe te kuptoni me mire piksynimet tuaja per te ardhmen. Nje projekt qe keni nisur eshte akoma ne suspence( ne pritje)

Dashuria:

Qendroni me te besushem ne anen sentimentale dhe gjithcka do behet e qarte. Do jeni shume te afrushem sot me personin e zemres tuaj

Puna:

Asgje nuk mund t'ju ndaloje, do dini te veproni sot me shume inteligjence nga ana profesionale. Do keni te drejte te insistoni ne disa gjera sot ne pune.

Shendeti:

Nuk do jete dhe forma e madhe qe keni deshiruar nga shendeti juaj por nuk eshte dhe ndonje gje qe te merakoseni . Beni vetem pak pushim ne mendimet dhe shpirtin tuaj dhe cdo gje do jete mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 2:39 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Operacionet financiere do jene te favorshme dhe te frytshme per ju sot.
Mendoni me shume per punen tuaj dhe mos mendoni shume per ate te te tjereve

Dashuria:

Nese jeni beqar , ju do keni shanc te beni nje takim apo njohje te re dhe shume te kendeshme e cila do jete me vone e gjate dhe mund te kthehet dhe ne nje lidhje serioze .
Do kete shume kenaqesi sot ne fushen sentimentale qe do jetoni .
Relacionet ne cift do jene shume pasionante sot

Puna:

Disa ide te mira qe do keni sot do ju bejne qe te peraproni ne objektivat dhe planet qe keni ne fushen profesionale

Shendeti:

Beni shume kujdes nga nervozimi i tepert qe mund te keni sot gjate gjithe dites. Ju keni nevoj te largoni kete nervozizem dhe te shikoni objektivat e jetes tuaj ne cdo fushe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 5:51 pm

Parashikimi per 14 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Disa dyshime qe keni sot do behen te verteta dhe te sigurueshme. Tani do shikoni me qarte se cfare duhet te beni ne jeten tuaj ne te ardhmen

Dashuria:

ndiqni intuiten tuaj sot ne anen sentimentale, largohuni me gjithe partnerin tuaj nga rutina e perditshme qe keni dhe do te gjeni pasionin midis jush me shume se sa e keni.
Eshte dashuria pasionante dhe me bashkepunim midis jush sot ... pefitoni

Shendeti:

Do jeni me mire ne formen tuaj sot ,duhet te perfitoni nga kjo gje qe te kujdeseni ne ditet ne vazhdim per veten tuaj dhe do fitoni nje humor te kendshem ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 9:13 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju nuk po i duroni me huqet dhe zakonet tuaja.....
Mos u mundoni te forconi parandjenjat tuaja , dhe mundohuni te ndryshoni ate qe duhet ne tipin dhe karakterin tuaj

Dashuria:

Jeta juaj sentimentale po shkon drejt lumturise , dhe ju jeni ne vendin tuaj sot atje ku keni dashur te ishit gjithmone . Humori i mire qe do keni dhe gezimi juaj do ju bejne te afroheni me shume me partnerin tuaj ne diten e sotme. Ora e bashkepunimit midis jush ka ardhur

Puna:

Jeni gati sot tu beni balle keqkuptimeve qe ndodhin ne anen profesionale , dhe do arrini te vendosni rregull

Shendeti:

Sot nga ana e shendetit do keni nje forme te shkelqyer , ju do ndiheni gati ti beni balle shume gjerave te cilat nuk i keni bere .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:05 pm

18 nentor 2007

Ju e dini atė qė mund tė bėni dhe tė arrini nėse pėrpiqeni mjaftueshėm, por kjo mund t'ju rrisė krenarinė dhe egon.
Nėse kjo ndodh nuk do tė jeni tė gatshėm tė mėsoni mė shumė.
Mos harroni qė gjithmonė tė tregoheni tė hapur ndaj mėsimeve, informacionit dhe aftėsive tė reja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:07 am

19 nentor 2007

Mundohuni tė gjeni njė pikė tė pėrbashkėt me familjarėt tuaj e lėrini mėnjanė mėritė e vjetra.
Pėr njė jetesė tė qetė ėshtė e nevojshme tė pranosh idetė e tė tjerėve edhe pse nuk ju bindin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:42 pm

Parashikimi per 24 nentor 2007:

Virgjeresha :
Ėshtė koha e pėrshtatshme pėr tė praktikuar disa nga aftėsitė pėr tė cilat ju jeni i famshėm tashmė.
Mund tė jeni ndoshta pak mė i ashpėr se zakonisht por mos lejoni qė kjo t'ju nėnshtrojė - gjėrat janė duke shkuar nė rrugė tė mbarė dhe rezultatet do tė shihen sė shpejti.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:39 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Virgjeresha (23/VIII-22/IX)

Miremengjes Virgjereshe.
Nje problem i zgjidhur, fale aftesive tuaja brilante, eshte nje sukses me te cilin duhet te ndiheni krenar.
Klima ne sferen e ndjenjave eshte e qete, e kendshme, e ngrohte.
Jeni nje partner i kujdesshem, i kuptueshem, por edhe pak i paparashikueshem.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 5:18 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

Virgjeresha (23/VIII-22/IX)
Nje udhetim per pune do ju vije papritur dhe ju do te ndjeheni vertet shume i kenaqur.
Do te jene ndoshta sasia e rasteve qe keni perpara qe do ju bejne dyshues dhe hezitues.
Do te jete zemra ajo qe do te mendoje te ju heqe ndrojtjen.
Duhet vetem ta degjoni.
Nje filxhan me kamomil do ju beje mire per sistemin nervor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:18 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007.
Virgjėresha

Do ta merrni energjinė nga tė tjerėt tė hėnėn dhe tė martėn.
Tė mėrkurėn dhe tė enjten duhet tė jini tė zgjuar.
Duhet tė jeni elastikė pėr tė pėrballuar gjithēka qė do t’ju ndodhė.
Dita me fat ėshtė e premtja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:41 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007
Virgjeresha

Edhe pse Venusi do te ndikoje negativisht, Merkuri do te jete ai qe do te ekuilibroje gjerat.
Ata qe jane singell do te presin edhe pak.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:48 pm

5 dhjetor 2007
VIRGJERESHA:

Ndryshimi i nje profesioni do ju bej te paqendrueshem ne veprimet tuaja , sa nuk do te ambjentoheni dot.
Nese deshira eshte qe ti bini ne sy nje kolegu te punes qe pelqeni,reagoni ne menyre pozitive dhe terheqese sot.
Forca virgjeresha eshte dita e shancit sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:31 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Virgjeresha (23/VIII-22/IX)

Mirėmėngjes Virgjėreshė.
Klima duket e mire per takimet e reja dhe kontaktet, si te natyres profesionale ashtu dhe dashurore.
Ka ardhur momenti per ti vene nje gure siper eksperiences se te kaluares, qe akoma ju shqeteson dhe te shikoni me gezim te ardhmen. Pritini floket sot nese doni ti forconi me shume ato.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:24 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Virgjeresha (23/VIII-22/IX)

Miremengjes Virgjereshe.
Kete te merkure, duhet te lodhesh mjaftueshem per te mbajtur situaten nen kontroll, nen vezhgimin e rrepte te Henes dhe Uranit qe jane ne shenjen e Ujorit.
Duhet te drejtosh me shume diplomaci mbi te gjitha marredheniet profesionale, objekt te disa tensioneve ose te ndonje veprimi te pamenduar.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:38 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Virgjeresha (23/VIII-22/IX)

Miremengjes Virgjereshe.
Kete te shtune, perplasja mes Plutonit dhe Henes tek Peshqit, jane pergjegjes per humorin tuaj te keq.
Por nuk mund te thuhet se ju sot po beni me te miren per te reaguar. Nese do te lejonit zemren te fliste, me siguri ajo do te thoshte fjalen dashuri.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:14 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Virgjeresha (23/VIII-22/IX)

Miremengjes Virgjereshe.
Hėna ju dhuron mundėsi tė shkėlqyera pėr ti dhėnė jetė asaj qė keni mėsuar.
Mė nė fund, mund tė veni nė praktikė atė qė dini tė teori.
Ndoshta nė njė moment tė parė, do tė takoni ndonjė vėshtirėsi, por ėshtė natyrale.
Shėndeti i mirė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Virgjeresha Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Virgjeresha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: