AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Virgjeresha

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:53 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Virgjeresha (23/VIII-22/IX)

Hello Virgjereshe.
Hėna tek Gaforrja ju dhuron njė tjetėr ditė positive, duke mbajtur lart barometrin e humorit dhe tė besimit tė vetvete.
Demostrimet e dashurisė dhe simpatisė qė merrnit janė njė impuls i vazhdueshėm pėr tė dhėnė mė tė mirėn dhe pėr tė treguar qė vėrtet vleni.
Mos e shtyni pėr mė vonė vizitėn tek dentisti.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:37 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Virgjeresha (23/VIII-22/IX)

Miredita Virgjereshe.
Kete te marte, pakenaqesia jote per aktivitetet qe te rrethojne eshte nje stimul qe te ben te shikosh rreth e rrotull, duke vleresuar mundesite e ndryshme per te modifikuar ate qe deri tani nuk ia vlente.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:48 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Virgjeresha (23/VIII-22/IX)

Miredita Virgjereshe.
Kete te premte , Hena se bashku me Jupiterin eshte nje ndihmese e perkryer qe te lejon te projektosh nje sukses te madh.
Duhet te arsyetosh sesi do te zgjerosh aktivitetin tend.
Dielli i Janarit eshte i ftohte dhe i larget, por mendimet dhe zemra juaj jane te nxehta si vapa e Gushti.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Virgjeresha - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:16 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Virgjeresha (23/VIII-22/IX)

Miremengjes Virgjereshe.
Jo gjithmonė sensacionet tuaja reflektojnė tė vėrtetėn e fakteve.
Eshtė njė person qė juve nė pamje tė parė nuk ju pėlqen shumė, por nėse ju do ja lejoni do ju tregonte se sa vlente.
Mbrohuni kundėr sulmeve tė stresit.

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Virgjeresha - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Virgjeresha   Virgjeresha - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Virgjeresha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: