AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Peshorja

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:43 am

Peshoria 23/9 - 22/10

Peshorja
2007 pėr Peshoren parashikon njė periudhė pozitive falė kalimit tė planetėve tė Saturnit dhe tė Jupiterit. Njė vit ai i 2007 ku do tė shfaqni interesin pėr investime dhe biznesin. Periudha e parė dhe tre muajt e fundit tė vitit do tė sjellin propozime interesante nė sferėn sentimentale, por kini kujdes nė periudhėn e verės dhe mos bini preh e joshjeve.

Peshorja Peshorja


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 2:14 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 2:15 am

Parashikimi per 4 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos shkoni ne shume drejtime njeheresh .
Mundohuni te vini rregull ne jeten tuaj

Dashuria:

Mos u gezohuni para kohe pa qene te sigurt per ate qe mendoni dhe vendosni.
Dialogu direkt do ju japi mundesine te shikoni me qarte gjerat dhe pyetjet qe ju duken te zymta dhe pa pergjigje

Puna:

Relacioni me disa kolege ju ben te mendoheni me shume sot.
Nje vendim me i mire do dali nga keto mendime

Shendeti:

Beni shume kujdes mos te bini ne pesimizem nga persona te tjere te cilet jane me probleme dhe pesimist.
Mendohuni mire para se te hyni ne biseda te tilla me persona te tille sepse mund te shkaktojne stres e merzitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:31 pm

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Imagjinata qe keni sot do ju ndihmoje te dilni nga nje gjendje jo e mire qe po kaloni.
Duhet te jeni shume te vendosur qe t'ia arrini

Dashuria:

Nje zhvendosje e vogel apo nje dalje midis miqesh mund t'ju coj ne nje takim pozitiv per ju .
Dashuria do jete ne harmoni sot ,mundohuni te hapeni per planet tuaja , te cilat do priten mire nga partneri juaj

Puna:

Ju ndodheni ne fundin e nje cikli qe kerkon mund ,do kaloni ne aktivitete qe do jene shume frutedhenese

Shendeti:

Ju do keni sot nevoj per pushim mental ,i lini te gjitha mendimet pas dhe qetesohuni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:25 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju keni te drejte qe nuk arrini tu besoni disa personave sot , mundohuni te jeni vigjilent

Dashuria:

Prezenca miqesore e dikujt sot do ju bej qe te kaloni nje hezitim qe keni ,ja pra momenti me i pershtatshem te zbuloni partnerin tuaj. Nje ndryshim eshte ne pritje qe do ndodhi dhe do jete ne te mire.
Shpresat tuaja per jeten sentimentale nuk jane shuar akoma

Puna:

Cdo gje do jete si mos me mire sot ne punen ose aktivitetin tuaj personal

Shendeti:

Sot do jeni ne forme te shkelqyer , edhe pse nuk jeni shume i motivuar . Qendroni optimist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:21 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do ndiheni te lirshem perballe personave qe ju rrethojne ,do lini ndrojtjen menjane dhe gjithcka do eci per me mire

Dashuria:

Nje besim (dicka qe keni thene dikujt qe mendoni se eshte i besuar ) mund t'ju sjelli ngaterresa ne jeten tuaj sentimentale . Beni shume kujdes

Puna:

Nje dite e kendeshme sot ne pune dhe jo shume e lodhshme

Shendeti:

Mos e humbni energjine tuaj sot ne gjera te kota ,mundohuni te boshatisni trurin nga budallalleqe qe ju mundojne dhe do jeni ne forme te shkelqyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 6:55 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do keni shume besim ne vetveten tuaj.
Eshte momenti te vini ne dukje te verteten me persona qe ju rrethojne ,miqte tuaj

Dashuria:

Sot jeni kthyer e mendoni me shume per gjera sensuale te te gjitha llojeve......
Jetojeni jeten si ju vjen pa u menduar shume per te ardhmen, nuk ka ardhur akoma momenti per kete (per te ardhmen )

Puna:

Do keni okazionin(rastin) te provoni qe jeni ne gjendje te merrni vendime serioze dhe te vlefshme per jeten tuaj profesionele

Shendeti:

Do keni nevoj per qetesi dhe pushim trupor e mendor sot.
Mos e lejoni stresin ditor t'ju pushtoj shpirtin dhe mendjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 5:24 am

Parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Nuk do mundoheni fare sot te hiqeni nje njeri me maske ( me dy fytyra) .
Qendroni vetvetja e do shperbleheni nga personat qe ju rrethojne

Dashuria:

Keni nevoj sot te tregoni fuqine e bukurise dhe terheqjes tuaj fizike sot me shume se asnjehere tjeter.
Nuk eshte momenti te merrni vendime serioze jetoni te sotmen

Puna:

Shikoni projektin qe keni planifikuar sot sepse duket qe eshte dita e favorshme per ju.
Duhet te reagoni......

Shendeti:

Sot do ndiheni dhe jeni ne nje forme te perkryer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 4:17 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ka shume mundesira sot te beni disa njohje te reja miqesore , te cilat mund te krijojne shume baza te forta me vone ne te ardhmen

Dashuria:

Do jeni (do shfaqeni) shume te rezervuar sot nga ana sentimentale.
Keni nevoj te merrni pak distance dhe te gjeni vetveten dhe cfare deshironi ne te vertet .
Mendohuni mire para se te bisedoni seriozisht me partnerin tuaj

Puna:

Do kaloni pak stres ne punen tuaj si dhe ndryshime shfaqen nga kjo ane

Shendeti:

Beni shume kujdes nga bakteriet e dites ,ruhuni pak dhe jeni me te vemendshem per veten tuaj (shendetin).
Keni nevoj dhe per vitamina sepse trupi juaj ka nevoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:24 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do keni shume shance sot te kaloni ne nje faze me te larte ne lidhje me njohje te reja miqesore dhe pasionante

Dashuria:

Mendimet dhe dyshimet qe keni patur keto dite do vazhdojne akoma te shfaqen en anen tuaj sentimentale ,mundohuni te jeni te vetdijshem se cfare flisni me partnerin tuaj sepse ne te kunderten mund t'ju largoj prej partnerit tuaj

Puna:

Nje dite e mire dhe pa probleme shfaqet sot perballe jush nga ana profesionale ,qendroni te qete gjithcka shkon mire

Shendeti:

Dhe nga ana e shendetit shfaqet nje dite e qete dhe pa probleme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:26 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do jeni shume objektiv dhe optimist sot te merrni vendime shume te rendesishme per veten dhe planet tuaja . Atehere mos hezitoni dhe vazhdoni te ecni perpara pa patur frike nga e ardhmja

Dashuria:

Partneri juaj sot do ju bej qe te zbuloni anet e paturpshme te personalitetit tuaj. Mundohuni te bisedoni me te ne qetesi dhe me llogjike .
I hiqni meraket qe keni per anen sentimentale

Puna:

Do arrini sot te gjeni fillimin e nje zgjidhjeje per nje problemin tuaj te anes profesionale , dhe e mendoni shume kete problem sot

Shendeti:

Do keni nje forme te shkelqyeshme sot dhe do merreni me sport e me aktivitete te tjera qetesuese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 2:44 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do arrini te pergatisni ndryshimet qe do donit te benit ne jeten tuaj.
Nje dite e kendeshme shfaqet perballe jush sot , perfitoni atehere nga kjo dite e favorshme dhe me nje qetesi te mire rreth jush

Dashuria:

Nga ana sentimentale jeni duke bere ndryshime te mira dhe te kerkoni te fitoni simpatine e dikujt dhe besimin e tij/saj.
Do keni mundesine sot te beni hapin e pare ne lidhje me dashurine

Puna:

Do kaloni nje dite te kendshme ne punen tuaj dhe nje harmoni te mire me koleget tuaj

Shendeti:

Dhe nga kjo ane gjithcka do shkoje mire sot gjate gjithe dites .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 5:56 pm

Parashikimi per 14 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Vendimet e menjehershme qe ju eshte dashur ti mirrni ne momentin e fundit te dickaje do jene me te qarta dhe do sjellin frytet e tyre.
Rruga juaj tani per ditet ne vijim do behet me e qarte dhe do jete me e lirshme

Dashuria:

Mundohuni te flisni sot me partnerin tuaj me shume diplomaci e shume llogjike per nje ceshtje delikate .... Deshirat tuaja per ndryshime jane te medhaja por duhet te jeni shume te kujdesshem ne te folur

Shendeti:

Ju do gjeni nje ekuiliber me te mire moral e fizik sot . Ju jeni duke dale nga nje turbullim .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 9:18 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Duhet te beni disa ndryshime ne planet tuaja dhe disa udhetime do jene te favorshme per ju .
Dialoget me disa persona sot do jene te frytshme per ju dhe planet tuaja

Dashuria:

Nuk eshte gjithcka e erret.........
Mos ndaloni para heshtjes se partnerit tuaj sot , ju mund ta beni ate te mendohet per disa argumenta .
Ndoshta dialogu midis jush sot nuk eshte aq i mbyllur sa e mendoni ju duhet te beni besim e te keni shpresa per ndryshime

Puna:

Ju sot do i beni shume pyetje sot vetes tuaj dhe nga ana profesionale sepse ndoshta eshte koha per ndryshime nga kjo ane

Shendeti:

Do e ndjeni sot te nevojshme te beni pak pushim e te qetesoheni dhe te vini pikat mbi cdo gje . Lodhja do jete e pranishme per ju sot por mos u dorezoni ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:06 pm

18 nentor 2007

Nė ditėn e sotme do tė jeni tė zellshėm pėr tė qenė aktivė apo miqėsorė, por rrethanat do t'ju sprapsin.
Ėshtė njė virtyt tė jeni nė gjendje tė jetoni nė paqe me veten tuaj, pėr tė reflektuar pėr pozicionin tuaj dhe vendin ku doni tė shkoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:08 am

19 nentor 2007

Do tė arrini tė dėfreheni nė njė situatė qė nuk ėshtė fort e qartė pėr ju. Pėrpara se tė merrni ndonjė vendim pėrfundimtar analizoni gjėrat qė kini kaluar.
Raporti nė ēift i mirė.
Do tė jeni pasional e romantikė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:43 pm

Parashikimi per 24 nentor 2007:

Peshorja :
Ėshtė njė ditė e ngadaltė pune si nė punė ashtu edhe nė shtėpi dhe ju s'mund tė lejoni inatet tuaja tė fashitin vlerat tuaja.
Ėshtė koha e pėrshtatshme pėr tė bėrė njė hap gjigant mbrapa, tė rishqyrtosh situatėn me qetėsi dhe tė konkludosh se cili do tė jetė hapi tjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:40 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Peshorja (23/IX-22/X)

Miremengjes Peshore.
Mungon pak racionalitet sot ne menyren e te berit te gjerave dhe ne ecjen perpara te praktikave te punes.
Mjafton te mendoheni dy here apo tre here perpara se te reagoni.
Nje re e erret iu pengon per te pare qarte.
Evitoni thashethemet e kota, mund t'ju demtojne.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 5:19 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

Peshorja (23/IX-22/X)
Miremengjes Peshore.
Nje fillim i gjalle me Henen tek Shigjetari.
Punet ecin shume mire, komunikimi me ambientin eshte stimulues, ftesat nga ana e miqve ju japin masen e dashurise dhe te stimes qe ata provojne per ju.
Pak gjimnastike per te tonifikuar muskujt e kembeve.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:19 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007
Peshorja

Duhet ta mbani kokėn poshtė dhe tė pėrqendroheni tė hėnėn dhe tė martėn.
Gjeni diēka tė bukur pėr t’u pėrqendruar.
Tė mėrkurėn dhe tė enjten, njerėzit do t’ju frymėzojnė pėr tė bėrė gjėra tė mėdha.
Dita me fat ėshtė e shtuna.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:42 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007
Peshorja

Mund te perfitoni nga momentet e pershtatshme per te rregulluar idete tuaja.
Jeni teper konfuze dhe nuk dini ēfare te beni.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:50 pm

5 dhjetor 2007
PESHORJA:

Yjet sot e favorizojne kete drejtim personave qe merren me studime apo projektime ndertimi.
Mos beni veprime pa i kontrolluar nga eprori juaj.
Pjesa e dyte e dites do ju sjelli me teper argetim dhe ēlodhje fizike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:32 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Peshorja (23/IX-22/X)

Mirėmėngjes Peshore.
E bashkuar me Neptunin, Hena tek Ujori, duke sjelle ne loje idealizmin tuaj, ju perfshin ne nje projekt te tipit shoqeror dhe humanitar. Organizoni nje takim me miqte, ku do te keni mbeshtetjen e tyre te plote. Ndiqni nje diete te ekuilibruar, duke limituar karbohidratet dhe proteinat

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:25 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Peshorja (23/IX-22/X)

Miremengjes Peshore.
Kete te marte, nje vleresim I qete I mundesive reale te ben te jesh ne gjendje te mbledhesh rezultate te rendesishme, megjithese suksesi nuk te eshte sherbyer ne nje pjate argjenti, por duhet te luftohet per te.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:39 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Peshorja (23/IX-22/X)

Miremengjes Peshore.
Kete te shtune, krijues dhe frymezues, do te keni deshire ti dedikoheni asaj gjeje qe iu apasionon.
Ndoshta do te nxirrni bojera dhe penela per te perfunduar nje pune te lene pezull. Kujdes edhe ne jeten sentimentale.
Jepini rendesine e duhur raportit dhe filloni te merrni vendime.
Nuk ka asgje me te thjeshte sesa te dalesh I palagur nga nje det me gjera qe I shtyje prej kohesh.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:15 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Peshorja (23/IX-22/X)

Miremengjes Peshore.
Pėr shkak tė Hėnės nė kuadrat, mund tė gjendeni pėrballė situatėve nė tė cilėn ēdo zgjedhje do ju duket se nuk ėshtė ajo e duhura.
Mos kini frikė se herėt ose vonė do ju vijė frymėzimi se si tė veproni, duhet tė jeni gati pėr ta kapur fluturimthi.
Njė masazh tek kėmbėt do ju largojė lodhjen.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Peshorja Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Peshorja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: