AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Peshorja

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:53 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Peshorja (23/IX-22/X)

Hello Peshore.
Edhe sot, mė stacionin e fundit tė Hėnės tek Gaforrja, do tė jetė njė ditė e mbushur me kontradikta dhe vėshtirėsi.
Bėni durim, jemi pothuajse nė fund dhe pastaj gjėrat do tė pėrmirėsohen pa dyshim.
Karriera ju thėrret, por edhe familja kėrkon pjesėn e saj..

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:38 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Peshorja (23/IX-22/X)

Miredita Peshore.
Kete te marte, duke pasur parasysh se entuziasmi i vetem nuk mjafton, per te kapercyer cdo pengese, eshte e nevojshme dhe serioziteti.
Cojini perpara me energji projektet e tua, duke patur edhe vemendjen e personave te rendesishem, qe kerkojme siguri me te medha dhe besnikeri.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:49 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Peshorja (23/IX-22/X)

Miredita Peshore.
Kete te premte, ndonjehere eshte e drejte te mendohesh, por ndonjehere nuk duhet te humbesh rastet, duke u vonuar shume duke u menduar.
Ne cdo rast, behet fjale per refleksione shume personale qe nuk shkojne aspak me konfuzionin, mondanitetin dhe lodhjen.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshorja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:18 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Peshorja (23/IX-22/X)

Miremengjes Peshore.
Duhet tė adoptoheni kundėr ndryshimeve tė mėdha.
Duke u bėrė mė fleksibėl se kurrė nė njė farė mėnyrė ėshtė njė eksperiencė qė vetėm do ju gjallėrojė.
Sa mė e madhe ėshtė pritja aq mė i fortė mund tė jetė zhgėnjimi, nėse njė e papritur mund tė prishė gjithēka.
Megjithatė mos u shqetėsoni do tė keni mėnyrėn pėr tė treguar raste tė reja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Peshorja - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshorja   Peshorja - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Peshorja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: