AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Akrepi

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:44 am

Akrepi 21/10 - 22/11

Akrepi
Periudha e parė e 2007 pėr tė lindurit nė shenjėn e Akrepit kėshillon tė jeni tė kujdesshėm nė zgjedhjet tuaja. Nė muajin Mars do tė keni njė ripėrtėritje tė dukshme, falė transitit tė Afėrditės tek Peshqit qė do t’u bėj tė bėni zgjedhjet e duhura nė anėn sentimentale. Deri nė gusht ēdo gjė do tė shkoj mirė si nė fushėn profesionale dhe nė atė tė ndjenjave duke ju dhuruar emocione tė forta. Midis shtatorit dhe tetorit do tė jetė njė periudhė nervozizmi qė ndoshta do t’u bėj tė bini nė njė krizė tė vogėl, por mos u shkurajoni sepse Afėrdita do t’u sjellė qetėsi nė muajin dhjetor.

Akrepi Akrepi


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 2:15 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 2:25 am

Parashikimi per 4 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Idete e reja qe keni do ju bejne shume entuziast .
Mos i prishni etapat qe keni menduar por i planifikoni qe te durojne me shume akoma

Dashuria:

Ju do arrini te shikoni qarte ne anen e shpresave qe keni per dashurine.
Pergjigjet qe kerkoni do vine vetvetiu ,ju do te ndriconi rrugen tuaj nga mendimet e qarta qe do te keni .
Mundohuni te merrni kohe per veten tuaj te rijetoni

Puna:

Eshte vetmia qe do ju bej te mundur t'ia dilni mbane ne punen tuaj .
Sot largohuni nga tensionet dhe fjalet ne pune ,rrini te perqendruar

Shendeti:

Ndryshimet tuaja midis: veprimit dhe mosperfilljes(plogeshtise ) do ju bejne te ditur qe mund te jeni te rezervuar , zoteroni deshirat e zjarrta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:39 pm

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju keni nevoj tu largoheni disa ballafaqimeve te cilat jane shume te kota.
behuni balle gjerave dhe problemeve

Dashuria:

Takime te paritura do ju bejne qe te mendoni ndryshe nga c'keni menduar.
Mgjt beni dhe pak kujdes nga keto takime. flisni per keto me nje miken/mikun tuaj.
Do arrini te shikoni gjart me qarte me pas

Puna:

Durimi juaj sot do jete forca juaj , ju arrini te shikoni ne drejtimin e duhur

Shendeti:

Nervoziteti qe keni sot ju shtyn te ecni mbi rezervat tuaja energjike.
Mundohuni te merrni kohe qe te merrni fryme lirisht dhe te liroheni nga ky nervozitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:30 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos i neglizhoni mundesite qe ju jepen dhe qe nuk do ju mungojne se paraqituri sot

Dashuria:

Sot do jete nje dite shume e mire ne anen tuaj sentimentale . Do beni dalje me miqte tuaj (kush eshte beqar) qe do ju japin mundesine te beni njohje te reja interesante

Puna:

Nese keni menduar te ndryshoni vendin e punes ku ndodheni sot do ju ofrohen disa mundesira . I shikoni me imtesi dhe me shume seriozitet

Shendeti:

Merreni pak ne seriozitet shendetin sepse mund te keni pak komplikacione
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:31 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do ndjeni qe njerzit qe ju rrethojne ndiejne simpati per ju dhe kjo ju ben te ndiheni mire ne veten tuaj.

Dashuria:

Duhet te beni bilanin se cfare po ndodh me veten tuaj. Nese doni te beni planet per veten dhe partnerin mundohuni te jeni te vendosur ne vetvete

Puna:

Do keni veshtiresi sot ne pune do jeni pak dembel ,beni kujdes se mos ndikon ne pergjegjesine tuaj

Shendeti:

Shikoni ushqimin sot sepse mund te keni probleme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 6:59 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Duhet te mendoheni shume mire e shume thelle sot para se te merrni disa vendime.
Beni pak pushim per t'ia arritur

Dashuria:

Forca qe keni dhe emocionet tuaja do ju ndalojne te jeni te llogjikshem sot ne anen e jetes sentimentale.
I lini diskutimet serioze menjane per nje dite tjeter . Momente te bukura po ju presin atehere perfitoni

Puna:

Do jeni ne forme te perkryer sot ne punen tuaj.
Gjithcka do shkoj mire nga kjo ane

Shendeti:

Nje dobesi nga stomaku do ju dali sot. Beni pak sport dhe shume kujdes ne ushqim sepse e keni te nevojshme kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 5:29 am

Parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do dini tu beni ball sot te gjitha keqkuptimeve qe do ju dalin gjate gjithe dites

Dashuria:

Nje ndjenje ,nje pelqim qe keni per dike qe tani eshte e shkuar do t'ju pengoj te ecni perpara ne fushen e dashurise dhe do t'ju maskoj realitetin, do keni frke te shkoni me larg ne angazhimet tuaja ne anen sentimentale

Puna:

Do keni shume lehtesi te komunikoni me koleget e punes tuaj sot

Shendeti:

Lereni stresin menjane sot dhe beni pak pushim.
Ju nuk do hani sa duhet .
Perkushtohuni pak vetvetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 4:23 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sinqeriteti juaj, inteligjenca juaj do ju bej qe te evitoni disa probleme shume te rendesishme per ju .
Qendroni vetvetja sido qe te ndodh e te vine gjerat

Dashuria:

Relacioni sentimental qe keni do kthehet ne nje rutine shume te bezdisur sot dhe qe mund te sjelli dhe zenka te vogla midis jush .
Beni shume kujdes atehere mos e lejoni kete rutine t'ju largoj nga personi qe doni

Puna:

Deshira per te patur nje stabilitet ne anen profesionale ju ben te mendoheni shume seriozisht . mendoni per bazat e te ardhmes tuaj

Shendeti:

Mos u shqetesoni fare nga ftohje te lehte qe do keni sot apo nje grip i lehte mundohuni te qendroni ne ngrohtesi dhe gjithcka do eci mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 10:41 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do jeni shume te kapshem sot ne bisedat e te tjereve dhe do kete disa konflikte te lehta , disa persona do mondohen t'ju ndryshojne mendimet qe keni por do jete e kote

Dashuria:

Evitoni shperqendrimet ne anen sentimentale mundohuni te jeni me te vendosur ne ate qe deshironi ,mundohuni mos te jeni te turbulluar . Mendohuni mire vendosni por kujdes nga perfundimi qe do nxirrni

Puna:

Gjendja emocionale dhe shpirterore qe keni sot do ju pengoj te jeni te perqendruar ne punen tuaj

Shendeti:

Ju keni nje force dhe nje energji aq te madhe saqe as vete nuk mund ta imagjinoni ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:33 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Dita e sotme do jete shume e forte. Do keni shume gjera per te bere sot , mos u shkurajoni por i merrni gjerat shtruar dhe me qetesi

Dashuria:

Tendencat , deshirat fantazuese qe keni do bejne te beni takime te frytshme sot ne anen sentimentale , per ata qe jane beqar.
Mos vendosni asgje sot por mendohuni me pare per objektivat qe keni ne kete fushe , perfitoni nga momenti dhe dita

Puna:

Vendosmeria qe do te keni sot do ju bej te merrni rreziqe te medhaja ne lidhje me punen tuaj te cilat nuk jane te domosdoshme

Shendeti:

Ushqimi qe hani per momentin do ju sjelli shperqendrime ne shendetin tuaj. Atehere shikoni mire ushqimin tuaj dhe mundohuni ta rregulloni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 2:50 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos hyni sot ne diskutime qe mund t'ju merzitin e t'ju shqetesojne.
Largohuni nga personat xheloz per ju sepse do i keni neper kembe keta persona gjate gjithe dites

Dashuria:

Ju do arrini sot te kontrolloni shume mire sentimentet tuaja . Do arrini te cuditni dhe partnerin tuaj sot nga keto veprime qe do i bien ne sy sot , te mirat si dhe te keqijat .
Per te miren tuaj evitoni sot te kerkoni te nxirrni te kaluaren tuaj ne dukje dhe gjithcka do shkoje mire

Puna:

Do keni sot kohe te merreni me ato gjera qe duhet te merreni sot ne punen tuaj gje qe do jete me mire sesa te izoloheni

Shendeti:

Nje forme e mire shfaqet sot , ju do ndiheni shume ne ekuiliber sot gjate gjithe dites . Mundohuni mos t'ia veni veshin disa bisedave te kota qe mund t'ju shqetesojne pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 6:02 pm

Parashikimi per 14 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Eshte nje ndryshim per mire nga ana e shoqerise tuaj qe do jete ne dukje gjate gjithe dites se sotme . Behuni gati per keto ndryshime qe do ju bejen mire ....

Dashuria:

Reaksionet e partnerit tuaj mund te pasurojne vizionin tuaj sot te gjerave qe kane te bejne me anen sentimentale.
Mundohuni me pare te kuptoni qellimet e verteta te tij/saj (partnerit) para se te nxirrni konkluzione te gabuara apo gjykime pa baza.

Shendeti:

Levizjet, sporti , daljet ne ajer te paster do ju bejne shume mire sot ..... Atehere merreni per baze kete keshille dhe veproni....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 9:23 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Eshte ne shtepine (familjen ) tuaj qe duhet te gjeni qetesine qe ju mungon sot.
Do keni ndihme nga familja juaj dhe nje dialog te kendshem

Dashuria:

Ka ardhur momenti te beni perpjekje per te rregulluar relacionin e dashurise qe keni per pozitivisht.
Nese jeni beqar , eshte dita sot te dilni pak dhe te provokoni takime dhe njohje te reja.
Shanci do jete me ju ......

Puna:

Do gjeni sot mbeshtetje te madhe nga koleget e punes tuaj sot . Mos punoni vetem ......

Shendeti:

Nga ana e formes jeni shume mire sot dhe do ndiheni me nje energji te madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:06 pm

18 nentor 2007

Nė ditėn e sotme do tė jeni shumė mendjemprehtė.
Mund t'i udhėhiqni tė tjerėt me shumė lehtėsi, por do tė sfidoheni tė jeni miqėsorė dhe komunikues.
Siguria juaj mund t'i trembė tė tjerėt, por gjithashtu tė qetėsojė njė pjesė mė tė madhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:09 am

19 nentor 2007

Ėshtė koha tė hapni portat e zemrės.
Yjet favorizojnė takime tė reja qė mund tė bėhen histori dashurie qė do tė zgjasin.
Nė fushėn profesionale do tė keni kontakte me persona inteligjentė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:45 pm

Parashikimi per 24 nentor 2007 :

Akrepi :
Nuk ka asnjė gjė tė keqe tė kėrkosh qartėsi nga njerėzit sot - nė fakt kjo mund tė jetė pothuajse e domosdoshme pėr ju.
Pėrpiquni tė kontrolloni vartėsit ose pjesėtarėt e familjes tė cilėt kanė qenė tė vėshtirė pėr tu arritur.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:41 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Akrepi (22/X-21/XII)

Miremengjes Akrep.
Besojini vetem intuites tuaj dhe mos u jepni shume besim opinioneve te ndryshme, edhe pse mund te shprehen me siguri.
Nese jeni i vetem, mund te jetoni nje pasion trondites, nje eksperience te brendshme teper te forte qe ndoshta nuk do te zgjase.
Mos u shqetesoni: e tashmja eshte me e rendesishme.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 5:20 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

Akrepi (22/X-21/XII)
Miremengjes Akrep.
Dite e shkelqyer ne planin financiar.
Duke proceduar me kautele, mund te beni investime te mira, ndoshta edhe jashte shtetit, duke nenshkruar marreveshje dhe duke vene ne shenje nje pune te mire ne fushen imobiliare dhe duke futur ne xhep ndonje shume ekstra.
Nje aktivitet fizik i moderuar do ju ndihmoje te shkarkoni tensionin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:19 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007.
Akrepi

Edhe pse dėshironi tė jeni nėn kontroll, nuk do tė kontrolloni asgjė tė hėnėn dhe tė martėn.
Tė mėrkurėn dhe tė martėn do tė ndjeni nevojėn pėr t’u ulur me kėmbė nė tokė dhe pėr tė kėrkuar gjėra realiste.
Dita me fat ėshtė e diela.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:43 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007
Akrepi

Do te jeni te favorizuarit e yjeve.
Keni mundesi sidomos per njohje te reja.
Ne horizont jane shkendijat e nje dashurie.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:53 pm

5 dhjetor 2007
AKREPI:

Mundohuni qe sot te ruani pozicionin qe ju takon ne nivelin tuaj personal dhe te mbani kontakte distancuese me vartesit tuaj.
Duhet te shikoni me perparesi ēeshtjet sentimentale dhe mos refuzoni nje takim te rendesishem per ju i cili mund te jete shume ne favorin tuaj nga ana sentimentale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:33 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Akrepi (22/X-21/XII)

Mirėmėngjes Akrep.
Mos u habisni nese sot eshte e veshtire te kuptoni dhe te ju kuptojne, me Merkurin ne shenjen tuaj qe do te jete kundershtari juaj.
Ankthet dhe shqetesimet do te zbehin shkelqimin.
Nuk keni asnje arsye per tu qare per raportin tuaj ne cift.
Mbani ne kontroll imagjinaten, qe ju ben te ndryshoni me lehtesi cdo gje.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:26 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Akrepi (22/X-21/XII)

Miremengjes Akrep.
Kete te marte, Hena ne shenjen e Peshqve do te vere ne drite talentet e tua.
Ndejshmeria dhe aftesia jote per te vezhguar gjerat te ben te kapesh ate qe te tjereve u ikin nga duart, duke te vene ne pozicion avantazhi ne garen profesionale.
Ke fat ne loje dhe ne dashuri.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:40 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Akrepi (22/X-21/XII)

Miremengjes Akrep.
Kete te shtune, adresoni energjite tuaja drejt fundit, te cilat kane nje karakter humanitar.
Te ndihmoni te tjeret, edhe pse se besoni, do te ndihmoni veten.
Xhelozia e erret dhe keqkuptimet, te pakten sot, jane vetem nje kujtim I larget.
Vazhdoni keshtu, duket si te jete nje enderr e bukur.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:16 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Akrepi (22/X-21/XII)

Miremengjes Akrep.
Kur mė pak e prisni, do tė paguheni pėr njė punė qė keni bėrė.
Kjo do ju bėjė shumė tė lumtur, mbi tė gjitha nėse momenti ekonomikisht ėshtė delikat.
Mos i hani thonjtė, ėshtė njė ves qė duhet ndrequr.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Akrepi Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Akrepi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: