AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Akrepi

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:54 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Akrepi (22/X-21/XII)

Hello Akrep.
Hėna tek Gaforrja ju fton tė jetoni njė tė shtunė tė pasur me iniciativa interesante dhe takime tė veēanta.
Ana romantike e karakterit tuaj, nė mėnyrė tė veēantė ju bėn tė jeni mė i tėrhequr se zakonisht nga njė udhėtim, qė do tė jetė shumė i kėndshėm dhe qė do ju pėrfshijė tė tėrin.
Shpėrndajini si duhet energjitė tuaja.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:39 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Akrepi (22/X-21/XII)

Miredita Akrep.
Kete te marte, ki parasysh se nje ambicje e shendoshe eshte stimuli i duhur per te ecur perpara ne aktivitetet e tua.
Por duhet edhe te kesh parasysh se sipermarrje ne te cilen je perfshire nuk eshte superiore ndaj forcave te tua.

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:50 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Akrepi (22/X-21/XII)

Miredita Akrep.
Kete te premte , me Jupiterin dhe Henen, ke nje dhurate te cmuar, nje drite te brendshme, te afte te shkaterroje dyshime dhe pasiguri. Inteligjenca dhe shpirti jane jashtezakonisht te forta.
Ndaj, kultivo projektet e tua me te mira dhe asgje nuk do te ndale.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Akrepi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:20 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Akrepi (22/X-21/XII)

Miremengjes Akrep.
Qielli i janarit sjell ndryshime tė rėndėsishme dhe dėshirėn pėr tė bėrė pėrpara.
Po krijoni diēka tė rėndėsishme, pėr vete dhe pėr atė qė keni pranė.
Zemra juaj ėshtė njė turbinė e ēmendur emocionesh.
Edhe pse jeni pak konfuz, ndjeheni nė paqe me veteveten.
Mos u dėshpėroni pėr atė qė tashmė ka ikur.

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Akrepi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Akrepi   Akrepi - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Akrepi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: