AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shigjetari

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:46 am

Shigjetari 22/11 - 21/12

Shigjetari
Pėr shenjėn e Shigjetarit viti i ri shfaqet me shumė tė reja dhe me njė pozitivitet qė do tė zgjerojnė horizontin tuaj duke u hapur rrugė tė reja dhe objektiva qė do tė arrini nė njė periudhė kohė tė shkurtėr. Njė fazė e vogėl krize do t’u godas gjatė Marsit dhe historitė sentimentale jo shumė tė qarta do tė jenė tė vėshtira tė rezistojnė. Kėto do tu bėjnė tė shihni drejt tė ardhmes duke lėnė pas krahėve tė shkuarėn. Njė periudhė qetėsie do tu paraprijė nė periudhėn midis prillit dhe majit qė u pėrgatisin pėr njė verė plot surpriza. Protagonist muajt Qershor, Korrik dhe Gusht shumė favorizues pėr eksperienca dhe njohje tė reja. Gjatė vjeshtės do tė pėrballeni me zgjedhje tė rėndėsishme pėr sa i pėrkėt fushės profesionale. Nga nėntori me hyrjen e Jupiterit nė shenjėn tuaj ēdo gjė do tė jetė mė e lehtė dhe mė harmonioze.

Shigjetari Shigjetari


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 2:16 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 2:33 am

Parashikimi per 4 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Jeta do ju duket si nje film sot.
Mos i mirrni me seriozitet keto mendime mundohuni te ndiqni levizjet e personave qe ju rrethojne

Dashuria:

Hapja juaj me parterin tuaj do sjelli frutat e saj do sjelli dicka te mire ne relacionin tuaj .
Dhemshuria juaj ju liron nga limitet qe tani jane te kota
Ju do shikoni dashurine e cila do jete shume e madhe dhe e bukur

Puna:

Ju do keni sot okazionin (rastin) te pervetesoni me shume aftesite tuaja profesionele
Rrini te qete dhe perfitoni

Shendeti:

Gryket dhe mushkrite do jene keto te dyja qe duhet te beni kujdes sot
Keni nevoj te hiqni dhe stresin qe keni
Mundohuni te qetesohunni dhe te shikoni pak veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:47 pm

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Vizioni juaj qe keni per jeten sot do shperblehet, ju do dini te komunikoni energjine tuaj personave qe ju rrethojne

Dashuria:

Lidhja juaj sentimentale po behet me serioze ,nese jeni cift eshte momenti qe te beni nje hap me teper ne lidhjen tuaj (nje hap serioz).
Nese ju jeni beqar , nje takim qe do beni do ju nxjerri nga ato dushime qe keni per momentin

Puna:

Dita e sotshme eshte ideale per te marr pjese ne nje projekt qe ka lidhje me pune tuaj

Shendeti:

Do keni nje forme te mbrekullueshme sot gjate gjithe dites edhe pse jeni pak si pergjumesh .
Por lodhja nuk eshte nje dobesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:36 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do jeni gati te harroni te shkuaren dhe cfare ka ndodh dhe te shikoni perpara pa u bere merak cdo ndodh. Atehere bejeni kete dhe pa u menduar shume se po hunbisni dicka

Dashuria:

Sot do i jepni shume kohe partnerit tuaj. Eshte rasti me i mire per te hapur nje bisede, nje diskutim per nje pike delikate per te.

Puna:

Qendroni realist ne planet qe keni bere ne fushen e bisnezit, keni manine te shikoni gjerat shume larg ,beni pak kujdes

Shendeti:

Beni kujdes sot me stomakun dhe shikoni mire ushqimin . Mos hani me shume se c'duhet sepse do ju shkatoje probleme ne stomak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:42 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do jeni nje person me shume maturite dhe kjo gje do shfaqet dhe perballe personave qe doni . Do arrini ti beni per vete dhe te keni sukses

Dashuria:

Sinqeriteti juaj sot do jete i nevojshem per te patur pergjigjet qe kerkoni thelle ne zemeren tuaj . Dhe kete do e arrini ne qetesi dhe me mendime te vendosura

Puna:

Do instaloni baza te reja ne jeten tuaj profesionele qe do ju japin mundesine te evouloni ne drejtim te mire

Shendeti:

Do ndiheni shume te lodhur sot mundohuni te pushoni sa me larg zhurmave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 7:03 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju nuk mund te ndryshoni gjerat pernjehere edhe pse e deshironi shume kete.
Ecni perpara me etapa dhe plane.....

Dashuria:

Ju kerkoni pak me shume seē duhet nga partneri juaj.
Duhet te beni besim qe gjerat te ecin vete parpara dhe ashtu si duhet per te arritur ne fund te endrrave tuaja te dashurise

Puna:

Duhet te ndjeheni kerenar per parandjenjat qe do keni sot per te marre iniciativa te favorshme ne lidhje me punen tuaj

Shendeti:

Cdo gje sot do shkoj mire nga ana e shendetit tuaj.
Do jeni ne forme te perkryer sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 5:33 am

parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do keni mundesine sot te hapeni me persona qe ju rrethojne dhe qe ju duan per nje problem te tuajin

Dashuria:

Ju do tregoheni te drejte dhe te sinqerte me partnerin tuaj gje qe do ndikoj per mire ne lidhjen qe keni .
Do i jepni dhe partnerit tuaj rastin sot te shprehet me lirshem me ju , momente te bukura ju presin ne cift

Puna:

Perpjekjet qe beni ne punen tuaj ju duken te kota , do jeni shume te shperqendruar sot ne pune dhe pa shpresa

Shendeti:

Keni nevoj te levizni pak ,te merreni me dicka larg gjithckaje qe ka te beje me jeten tuaj te perditshme .
Evitoni levizjet qe ju stresojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 4:29 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos qendroni shume te mbyllur ne vetvete ,sot disa nga miqte tuaj do jene afer dhe gati t'ju degjojne cfare mbani perbrenda

Dashuria:

Sot do i perkushtoheni me shume relacionit tuaj qe keni me partnerin dhe do dilni nga ai izolim qe keni patur e do i shfaqni ato ndjenja qe nuk keni mundur ti beni me pare

Puna:

Ju keni qene shume ne mendime e merak per nje projektin tuaj nga ana profesionale dhe vazhdoni te jeni ne kete gjendje . Mendohuni mire dhe mundohuni te dilni nga kjo gjendje

Shendeti:

Jeni ne forme por ama keni nje problem sot me syte beni shume kujdes , evitoni qe gjendja juaj shpirterore t'ju coj deri ne qajrje e fryrje te syve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 10:46 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Dita e sotme shfaqet shume dinamike per deshirat qe do keni sot.
Takimet do jene te frytshme dhe te besueshme

Dashuria:

Nje dite shume e bukur shfaqet ne jeten tuaj sentimentale sot . Gjithcka do shkoje si mos me mire dhe si e keni deshiruar gjithmone

Puna:

Do jeni shume realist sot ne punen tuaj dhe bisnesin qe keni .....
Suksesi eshte ne porten tuaj .... perfitoni .....

Shendeti:

Do ndiheni shume mire gjate gjithe dites perfitoni nga kjo dite e kendshme e pa probleme ne dukje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:39 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Intuita qe do keni sot per dicka nuk do ju zhgenjeje do jete mese e vertet.
Nje udhetim do jete i domosdoshem per ju dhe me shume prespektive

Dashuria:

Shija qe doni te provoni , te zbuloni do jete shume ne dukje sot dhe do ju japi krahe te beni shume pyetje mbi anen sentimentale......
Do dini sot te jepni ngrohtesine dhe shijen e dashurise partnerit tuaj sot dhe ai/ajo do e pelqej shume kete gje

Puna:

Informacione te panjohura nga ju do ju ndihmojne sot te kaloni ne nje shkalle me siper ne anen profesionale . Shkoni perpara keture ndryshimeve dhe gjithcka do eci si e keni menduar

Shendeti:

Ka shume levizje sot perreth jush saqe ju do keni deshiren te izoloheni ne qetesi dhe do keni nevoj per kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 2:56 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do shkoni sot drejt avantazheve qe do ju shfaqen sot per te miren tuaj gjate gjithe dites , te cilat do jene shume te frytshme per planet e te ardhmes tuaj

Dashuria:

Klima e anes sentimentale sot po kthehet drejt jush per me mire , drejt ideve qe keni , ju ndiheni shume te sigurt ne rrugen qe do merrni nga kjo ane dhe gjithcka cdo mendim e ide po behet cdo dite me e qarte se cfare kerkoni nga dashuria.
Sido qe te jeni beqar apo ne cift ju nuk do keni shume veshtiresi te qartesoni deshirat qe keni

Puna:

Do keni shume lehtesi sot te mendoni per punen tuaj me me shume seriozitet dhe nese punoni per dike apo per veten tuaj

Shendeti:

Do shfaqen per ju sot disa shenja lodhjeje . Por do keni mundesine te qetesoheni dhe te beni pak pushim ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 6:06 pm

Parashikimi per 14 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do jeni shume serioz ne te gjitha anet . Lidhjet miqesore qe keni do ju bejne mire nese i kushtoni pak kohe sot dhe nuk do ju bejne te ndiheni te vetmuar

Dashuria:

Besimi qe keni do ju japi nje ritem me intese ne jeten sentimentale. Ju po arrini te dilni nga disa veshtiresi qe keni patur nga ana e dashurise dhe eshte momenti te largoni turpshmerine tuaj .
Ka dalje she njohje te reja ne dukje ....

Shendeti:

Ju do refuzoni te pranoni qe keni shume pika te dobta gje qe do ndikoj pak ne nervozizmin tuaj te sotem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 9:27 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Filozofia qe do keni sot do duket per pozitivisht nga miqesia juaj.
Ndryshimet do jene ne favorin tuaj

Dashuria:

Nga ana sentimentale gjithcka do shkoje sot si e keni pritur gjate gjithe keture diteve nje relacion pasionant dhe me shume dashuri

Puna:

Me sa duket sot dita do ju shkelqej nga te gjitha fushat si dhe ne anen profesionale.
Do jeni shume te hapur sot me koleget dhe ne nje bashkpunim te mire

Shendeti:

Do e keni shume te lehte te kujdeseni sot per veten tuaj ...... do arrini te evitoni stresin e kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:07 pm

18 nentor 2007

Ėshtė e rėndėsishme tė kontrolloni dhe tė kuptoni historitė e njerėzve.
Tė tjerėt nuk po ju tregojnė tė vėrtetėn, duke jua lėnė ju detyrėn e ndarjes sė fakteve nga novelat.
Sinqeriteti dhe besueshmėria do tė jenė prioritete nė ditėn e sotme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:10 am

19 nentor 2007

Jeni tė lodhur nga jeta e zakonshme?
Ky ėshtė momenti i duhur pėr ti thėnė lamtumirė sė shkuarės.
Nė fakt pėr ju janė duke mbėrritur njohje tė reja, e propozime tė reja pėr punė.
Besojini intuitės suaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:46 pm

Parashikimi per 24 nentor 2007:

Shigjetari:
Ju jeni tė mbushur plot me energji pozitive pikėrisht tani dhe duhet tė kaloni kohė tė kėndshme me miqtė tuaj, nuk ka rėndėsi se farė jeni duke bėrė ose kush humbet.
Ju e keni forcuar grupin dhe kontributi juaj nuk do tė kalojė pa u vėnė re.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:43 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Shigjetari (22/XI-21/XII)

Miremengjes Shigjetar.
Rastet te cilat po iu paraqiten mund te jene te rendesishme.
Por kujdes, pandershmerisht, nga ata qe mund te ngaterrojne kartat ne tavoline.
Planeti juaj, Venusi, nuk po iu ndihmon ne marrdheniet me seksin tjeter. Por Hena juaj do te vendose drejtesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 5:20 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

Shigjetari (22/XI-21/XII)
Do te keni aftesi te mira per te mbajtur lart nivelin e rendimentit dhe per te mos rene ne gabime, qe mund te ju detyrojne te beni zgjedhje jo te mira.
Dite ideale per kontrolle mjeksore rutine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:20 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007
Shigjetari

Nuk do tė ndiheni mirė kėtė javė nė shoqėrinė e njerėzve.
Ndiqni humorin tuaj dhe realizoni idetė personale.
Tė mėrkurėn dhe tė enjten do tė shkelni gjėra edhe mė tė mrekullueshme.
Kėtė javė do tė keni fat.
Dita me fat ėshtė e diela.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:43 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007
Shigjetari

Me Venusin, Diellin e Jupiterin ne shenjen tuaj do t’ju jepen mundesi per te krijuar miqesi te reja.
Nje nga to do jete njeriu qe prisnit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:55 pm

5 dhjetor 2007
SHIGJETARI:

Nje pergjegjesi zyrtare do ngarkohet si nje detyre e rendesishme per ta realizuar.
Me pak optimizem dhe profesionalizem do arrini qellimin tuaj kryesor te dites se sotme.
Fati ne anen sentimentale do jete per personat qe kane planifikuar te realizojne nje celibrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:34 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Shigjetari (22/XI-21/XII)

Mirėmėngjes Shigjetar.
Cfare dite te gjalle ju dhuron sot Hena tek Ujori.
Ne mungese te nje partneri me te cilin te mund te ndani deshiren per tu zbavitur, mbeshtetuni tek miqte, qe do te jene te gatshem nga thirrja juaj dhe do te mbeshtesin cdo iniciative tuajen.
Edhe nese momentalisht jeni ne fshat mos e teproni me alkolin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:28 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Shigjetari (22/XI-21/XII)

Miremengjes Shigjetar.
Kete te merkure, aleanca me Uranin e ben Henen ne shenjen e Peshqve edhe me te acaruese se zakonisht.
Problemet ne spostime, perplasjet e opinioneve dhe keqkuptimet me familjaret do te kercenojne dhe do te rrisin taksen e padurimit ne nje nivel te larte.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:41 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Shigjetari (22/XI-21/XII)

Miremengjes Shigjetar.
Kete te shtune, mos u hidheroni shume per nje kontrast me bashkepunetoret.
Nese pranoni me qetesi perballjen, divergjencat e opinionet, mund te jete shume konstruktive.
Nese mendoni se personi qe doni iu fsheh dicka, me takt mund te hetoni. Pa qene I sigurte, mos akuzoni.
Me Henen ne shenjen e Peshqve, do te jete e cuditshme.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:16 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Shigjetari (22/XI-21/XII)

Miremengjes Shigjetar.
Pak mė shumė kujdes pėr veten nuk do tė prishte punė. Pėrkundrazi, tė kujdeseni pėr gjėrat tuaja dhe pėr punėt tuaja nė kėtė moment ėshtė sigurisht njė kujdes thelbėsor i rėndėsishėm. Jeni nė formė tė shkėlqyer shėndetėsore, sepse mbani gjithmonė lart humorin tuaj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shigjetari Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shigjetari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: