AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shigjetari

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:55 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Shigjetari (22/XI-21/XII)

Hello Shigjetar.
Mos ngacmoni xhelozinė e personit qė doni dhe, nėse keni fantazi pėrfshini partnerin, mund tė pranojė tė jetė pjesė e lojės, duke ju bėrė vėrtet tė lumtur.
Njė praktikė medituese mund tė gjallėrojė trupin dhe shpirtin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:39 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Shigjetari (22/XI-21/XII)

Miredita Shigjetar.
Kete te marte, nga Hena tek Merkuri, qe ndodhen tek Shigjetari, do te formoni nje aspekt harmonik.
Titujt e tu dhe eksperienca specifike do te jete shume e rendesishem per te arritur atje ku do.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:51 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Shigjetari (22/XI-21/XII)

Miredita Shigjetar.
Kete te premte , di sesi te mbrohesh nga sulmet e nje kundershtari.
Ke kuptuar se taktika jote eshte te mos perdoresh situata te vjetra, ne te cilat ke bere gabime te rendesishme.
Por ti tashme ke bere llogarite me te kaluaren tende dhe nuk ke asnje arsye per te pasur frike.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shigjetari - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:22 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Shigjetari (22/XI-21/XII)

Miremengjes Shigjetar.
Me njė lėvizje tė denjė pėr njė mėsues, Hėna kalon mė nė fund tek Peshorja dhe ju liron vetėm me njė goditje njė mal me probleme qė kishit.
Do tė jetė edhe, qė duke ardhur nė kėtė pikė, keni parasysh fundjavėn dhe me kėtė mundėsinė pėr tė rikuperuar energji dhe pėr tu qartėsuar.
Edhe pse keni qėnė shumė i ngarkuar ndjeheni mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shigjetari - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shigjetari   Shigjetari - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shigjetari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: