AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Bricjapi

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bricjapi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bricjapi   Bricjapi - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:56 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Bricjapi (22/XII-20/I)

Hello Bricjap.
Hėna tek Gaforrja vazhdon punės e saj duke ju besdisur dhe duke vėnė nė provė tė vėshtirė organizimin e ditės tuaj.
Pėr fat tė mirė nė mes tė tė gjithė kėtyre diēka tė mirė do tė keni dhe kjo ėshtė intensiteti me partnerin tuaj qė do tė jetė i shkėlqyer.
Nė tavolinė mos e eksagjeroni me tė ngrėnin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bricjapi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bricjapi   Bricjapi - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:40 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Bricjapi (22/XII-20/I)

Miredita Bricjap.
Kete te marte, per ata qe kerkojne pune, Jupiteri eshte me eficent ne nje zyre.
Ndaj, mos ki frike, nga nje moment ne tjetrin, do te paraqitet rasti i mire qe nuk duhet ta lesh te te ike nga duart.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bricjapi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bricjapi   Bricjapi - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:52 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Bricjapi (22/XII-20/I)

Miredita Bricjap.
Kete te premte , jeta eshte plote ngritje dhe ulje.
Ndaj, nese tani je ne fazen kur gjithcka te duket pozitive, duhet te vesh ne llogari qe shume shpejt do te arrije nje shkembim tendencash dhe dicka do te filloje te eci ne drejtimin e gabuar.
Nuk mund te besh asgje, vecse te te vije keq.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bricjapi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bricjapi   Bricjapi - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:24 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Bricjapi (22/XII-20/I)

Miremengjes Bricjap.
Kjo hyrje e Hėnės tek Peshorja nuk do tė jetė ekzaltuese.
Dita nuk do tė jetė mė e mira qė keni patur pėrsa i pėrket pėrqėndrimit por as edhe sintonisė me tė tjerėt.
Disa ditė ndjeheni kaq vetėm qė nuk do tė hezitonit njė sekond tė binit nė krahėt e personit tė parė qė takoni, duke aluduar qė ėshtė ai qė pritnit. Kujdes nga ndryshimet e temperaturės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Bricjapi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bricjapi   Bricjapi - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bricjapi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: