AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ujori

Shko poshtė 
3 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Ujori   Ujori Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:53 am

Ujori 20/1 - 19/2
Ujori Ujori


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 2:18 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 2:46 am

Parashikimi per 4 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Keni nevoj per pak aksion ne jeten tuaj dhe sidomos sot.
Mos i shikoni me sy tjeter ata persona qe nuk kane energjine tuaj

Dashuria:

Dashuria juaj duket me shume si nje miqesi sesa dashuri .
Kjo do ju ndihmoj te kuptoni me mire akoma partnerin tuaj , ne nje kend me larg akoma dhe do ju ndihmoj ne nje vendim te tuajin

Puna:

Jeni realist dhe kjo perforcohet akoma me shume .
Eshte momenti te beni verifikime qe kane te bejne me punen tuaj , te rihapni disa dosje qe do ju ndihmojne

Shendeti:

Keni shume nevoj te zbrazni tensionin e brendshme te dites se sotme
Idealja do ishte te merreni pak me nje aktivitet ne fushen e artit apo te krijimit per te pastruar mendjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:04 am

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Diskutimet me familjen sot do jene te mira . duhet te levizni pak nese doni te arrini ato qe doni ne jete

Dashuria:

Fuqia e paraqitjes te mire qe keni do jete ne favorin tuaj sot .
Jeni duke ndryshuar ,dhe kerkoni te fitoni ne lidhje me relacionin tuaj .
Do keni mundesine te beni hapin e pare sot ne jeten sentimentale

Puna:

Sot, shanci qe te tregoni aftesite tuaja do ju vije ne dere . Perfitoni nga kjo per te bere pershtypje te mira tek shefi juaj

Shendeti:

Nje mungese per pak pushim do ndihet sot ne organizmin tuaj .
Atehere veproni mos rrini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:48 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do vini ne dukje talentin tuaj per te zgjidhur disa pyetje te rendesishme per jeten tuaj private

Dashuria:

Te jeni me llogjike sot nuk do ju hyje shume ne pune. Pasioni eshte afer jush dhe do e keni se shpejti nje njohje te re dhe te forte

Puna:

Rruga juaj profesionale shfaq nje bllokim sot gje qe do ju ngadalesoje ne punen tuaj

Shendeti:

Beni nje bilan (permbledhje) per shendetin tuaj . Keni munges vitaminash beni te mundur qe ti merrni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:57 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Beni besim ne vetvete , kjo eshte keshilla qe mund t'ju jipet sot dhe gjithcka do shkoj si mos me mire

Dashuria:

Qielli sot eshte i hapur per lidhjen tuaj sentimentale.... Hapjani zemren tuaj partnerit sepse do jete me mire per ju dhe per lidhjen tuaj , mos nguroni

Puna:

Duhet te jeni shume te vemendshem sot ne aktivitetet tuaja profesionale mos e lejoni veten te coroditeni

Shendeti:

Do ndjeni pak dhimbje koke sot ndoshta nga dita pak e stresushme qe do kaloni ...... Pushim dhe vetem pushim duhet te beni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 7:11 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do udhetoni sot dhe do keni te beni me formalitete te shkruara shteterore ( dokumente ,zyra)
Do keni ndryshime ne programet tuaja qe kishit planifikuar

Dashuria:

Partneri juaj ka shume nevoj per ju sot.
Merreni kete gje me seriozitet dhe evitoni te hiqeni shume te ftohte e shume te vrazhde me te sot

Puna:

Sot do arrini te kaloni disa veshtiresi qe keni patur ne punen tuaj para ca kohesh

Shendeti:

Pak sport do ju bej mire per shendetin tuaj sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 5:41 am

Parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Humori i mire qe do keni sot do jete gjeja me e mire qe do keni dhe qe do ju japin mundesi personave qe ju rrethojne t'ju kuptojne qarte

Dashuria:

Sot do kerkoni te diskutoni me mire e me thelle me ndergjegjen tuaj per fushen e dashurise e te ndjenjave

Puna:

Puna sot do jete me e lehte sesa ditet e kaluara.
Nuk do keni shume veshtiresi sot

Shendeti:

Nje shendet i mire dhe nje forme e perkryer shfaqen ne diten e sotme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 4:39 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Do ndjeni te nevojshme sot te largoheni nga gjithcka sot , nga jeta e perditshme ,nga rutina e perditshme . Atehere bejeni mos u mendoni shume

Dashuria:

Relacioni qe keni duket i kenaqshem sot pas disa diskutimeve qe keni patur dhe sot do ndjeni me shume deshiren per te qendruar me prane partnerit tuaj .
Vendosni rregull ne mendimet tuaja para se te bisedoni me partnerin tuaj

Puna:

Sot do dini si te bindeni shefat ne punen tuaj . Eshte momenti te perfitoni nga kjo gje dhe tu flisni per projektet tuaja

Shendeti:

Ndiheni shume te qete sot ne cdo ane qe ka te bej me shendetin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 10:59 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Deshirat qe keni sot per te dale e per tu argetuar jane te medhaja . Do i perkushtoni shume rendesi vetes sot

Dashuria:

Partneri juaj eshte shume ekzigjent(kerkon shume) dhe person me tradita gje e cila ju duket pak absurde sot .
Pak pushim midis jush eshte e domosdoshme sot ne menyre qe mos te reagoni ne nje menyre qe mund te lendoje dike nga ju. Mendohuni mire

Puna:

Komunikimi me koleget ne punen tuaj do jete ne qender te vemendjes sot

Shendeti:

Beni kujdes me sheqerin dhe embelsirat sot sepse mund te ndikojne ne shendetin tuaj ..... Kini kujdes.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:54 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Parashikimet qe keni jane meraku juaj per momentin ne kete dite te sotme . Do dini dhe do kuptoni se cfare duhet te beni per te kaluar keto merakosje qe kini

Dashuria:

Sot do keni shume ndryshime te favorshme nga ana sentimentale me partnerin tuaj.Kjo gje do ju bej te jeni me te qete por kujdes mos beni dhe shume mundohuni te jeni te llogjikshem dhe realist.

Puna:

Eshte fundi i nje cikli te veshtire per ju ne anen profesionale. Ju me ne fund do mundeni te kaloni ne aktivitete me te kendeshme qe kane lidhje e punen tuaj

Shendeti:

Do keni shume kurajo dhe shume besim ne veten tuaj sot ne lidhje me personat qe ju rrethojne gje qe do ju bej te ndiheni mire dhe nga ana shendetesore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 3:07 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos prisni shume nga te tjeret , do jete me mire per ju te arrini te dilni vete nga situatat e ndryshme qe do ju vijne . Te jesh vetem qe te reagoni dhe te mendoni ne rrugezgjidhje do ju sjell shance

Dashuria:

Qe t'ju pelqejne sot do jete shume e thjeshte per ju.
Te gjitha shpresat qe keni do jene te lejushme sot ne anen sentimentale.
Enderrat qe keni bere e pasur ne te kaluaren do mund me ne fund te behen realitet . Kjo gje mund t'ju japi mundesine te nje rikthimi ne te kaluaren , dhe nje veshtiresi qe do kalohet

Puna:

Cdo gje do shkoj mire nga ana profesionale , asnje lodhje dhe diskutim nuk duken ne diten e sotme

Shendeti:

Ju i ndaloni vetes tuaj kenaqesite e momentit te cilat mund te jene te mira per shendetin tuaj . Perqendrohuni ju ne keto kenaqesi dhe gjithcka do jete mire ne formen tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 6:18 pm

Parashikimi per 14 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Mos u panikosni(merakosni) per disa probleme shume te vogla te parendesishme .

Dashuria:

Do keni shume optimizem sot nga ana sentimentale qe do ju bej te ecni perpara ne lidhjen tuaj.
Eshte momenti te flisni me partnerin tuaj per projektet qe keni per ju te dy dhe te ardhmen tuaj dhe mundohuni ta bindni me shume zgjuarsi dhe durim

Shendeti:

Nga ana shendetesore dhe psikologjike gjithcka do jete ne favorin tuaj sot .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 9:36 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Rezervat qe keni ne rrethin miqesor qe ju rrethon do merren per keq nga keta miq . Duhet te jeni me preciza per ato qe thoni dhe me te hapur qe mos te krijohen keqkuptime te tilla

Dashuria:

prania e partnerit tuaj do ju bej ti beni pyetjet e duhura per te ardhmen e ciftit tuaj. Ka ardhur koha te krijoni ndryshime ne relacionin tuaj dhe te shtoni dhe fantazine ne te

Puna:

Do jeni pak i nervozuar sot dhe kjo gje do ndikoj dhe ne punen tuaj ...... Mos e shfaqni shume kete nervozizem sepse mund te ndikoj per keq

Shendeti:

Qetesi dhe vetem qetesi....... Keshilla me e mire qe duhet t'ju japin sot eshte vetem qetesi dhe pushim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:09 pm

18 nentor 2007

Standardet tuaja mė tė larta tė energjisė do tė jenė nė kontrast me ato tė tė tjerėve.
Nė ditėn e sotme do tė jeni nė njė pozicion pėr tė ndihmuar ata mė fatkeqit, por dhe do tė sfidoheni t'i rezistoni ndjenjės sė superioritetit dhe frikės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:11 am

19 nentor 2007

Pėr tė lindurit e kėsaj shenje kėshillohet qė tė kenė kujdes pėrpara se tė firmosin njė dokument, pėrpara njė udhėtimi tė gjatė, pėr tė marrė hua e ēdo gjė tė kėsaj natyre.
Kėrkoni njė kėshillė pėrpara se tė veproni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:48 pm

Parashikimi per 24 nentor 2007:

Ujori:
Intuita juaj ėshtė duke ju transmetuar mesazhe tė pamjeve tė dhunshme pikėrisht tani dhe ju duhet tė siguroheni qė ti kushtoni kujdes.
Ju duhet tė siguroheni pėr dika tė re qė ka lidhje me njė mik ose me njė mik tė familjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:48 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Ujori (20/I-19/II)

Miremengjes Ujor.
Jepni prova per forcen e karakterit duke u impenjuar me seriozitet dhe me sforco ne objektivat perfundimatre dhe largoni personat qe nuk jane ne nje mendje me ju.
Do te benit gabim nese do te ndiqnit emocione qe i keni jetuar njehere kur keni gjera te reja per te shijuar.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 5:22 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

Ujori (20/I-19/II)
Miremengjes Ujor.
Disa miq ose koleg te zotet do ju japin keshilla shume te nevojshme,edhe nese nuk jane ne menyre perfekte ne linje me menyren tuaja te te menduarit.
Nje telefonate, nje ftese e papritur nje koefidence e papritur intrigante mund te risjelle serisht tek ju nje histori dashurie qe ishte mbyllur. Mbulohuni mire dhe beni nje shetitje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:22 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007
Ujori

Dita e hėnė dhe martė do tė jenė sfiduese.
Mos lejoni qė sfidat t’ju ulin poshtė, madje konsiderojini si sfidė.
Tė mėrkurėn dhe tė enjten do tė bėni diēka me vullnet, edhe pse dikush tjetėr do t’ju kundėrshtojė.
Dita me fat ėshtė e hėna.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:45 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007
Ujori

Edhe pse financat tuaja jane te mira keni arritur te kuptoni se keni shpenzuar shume.
Yjet ju keshillojne te tregoni kujdes!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:58 pm

5 dhjetor 2007
UJORI:

Dita sot do jete shume angazhuese dhe ne te njejten kohe stresuese, evitoni bisedat qe mund te shkaktojne acarim.
Eprori juaj do pelqej gadishmerine dhe perkushtimin qe keni ne pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:36 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Ujori (20/I-19/II)

Mirėmėngjes Ujor.
Do te jete e veshtire te mbani ekuilibrin dhe te mos jeni viktime e konfuzionit qe Hena ne shenjen tuaj dhe me Merkurin tek Akrepi, ju ngaterron me te dyja duart.
Per cfare do lloj vendimi, mos u mbeshtesni tek intuita juaj qe sot nuk eshte ajo qe duhet te jete.
Sot eshte dita e duhur per kontrollet shendetesore rutine dhe per kurimet estetike.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:32 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Ujori (20/I-19/II)

Miremengjes Ujor.
Kete te merkure, gjen kenaqesi ne gjerat e vogla, rizbulon kenaqesite dhe gezimin e bashkimit ne familje, merr nje prove te mire miqesie nga ana e dikujt qe ti e konsideron njeri shume te rendesishem dhe ky veprim te ngroh zemren dhe te rijep besimin tek jeta.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:43 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Ujori (20/I-19/II)

Miremengjes Ujor.
Kete te shtune do kesh nje ritem te qete, qe te lejon te rrish ne kufijte e skenes dhe ne kete menyre te rikuperoni keshtu energji dhe ekuiliber. Por mos pertoni per ndonje rast zbavitjeje.
Je ne nje peridhe ndryshimesh qe i prekin pak te gjitha fushat.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Ujori Empty
MesazhTitulli: Ujori   Ujori Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 5:54 pm

Ujori

Lidhjet me te mira jane krijuar ne mendje. Vetem lidhje intelektuale jane te arsyshme. Karisma/enrgy juaj ofren per mendime te pelqyera midis te tjerve. Beju i sigurte edhe fol hapur sot sidomos ne momentin e duhur--ne mes dite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ujori
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: