AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ujori

Shko poshtė 
3 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:19 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Mirmengjes Ujor.
Miqtė tuaj bien dakord pėr tė ju bėrė njė surprizė tė bukur dhe ju gjendeni nė qendėr tė vėmendjes, i pėrkėdhelur dhe shkėlqyes. Dėgjoni atė qė ju ofron qielli.
Dėgjoni trupin tuaj dhe kuptoni se sa i thjeshtė ėshtė dhe perfekt.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:57 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Hello Ujor.
Nuk ka asgjė tė bukur nėse e kaloni kėtė tė shtunė me fshesė dhe leckė nė dorė, ndėrsa pastroni shtėpinė nė pritje tė tė ftuarve. Herėn tjetėr do bėni mirė tė mendoheni mirė para se tė organizoni njė darkė dhe ēojini tė gjithė nė restorant.
Kujdesuni si duhet pėr shėndetin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:41 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Miredita Ujor.
Kete te marte, buk eshte entuziasmi qe te mungon.
Ndoshta, ti ke me shume sesa duhet, por je jo i afte te perqendrohesh mbi nje objektiv te vetmin dhe te vleresosh efektivitetin e puneve te tua.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:53 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Miredita Ujor.
Kete te premte , Marsi dhe Neptuni vihen dakord per te prishur festen. Nervozismi dhe kapaciteti i ulur per tu perqendruar do te te shoqerojne gjate gjithe dites, duke e bere te veshtire aplikimin e praktikes dhe rrezikon ti biesh murit me koke.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ujori - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:25 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Miremengjes Ujor.
Me Hėnėn tek Peshorja kaq buzagaz, ndjenja e paqes ju ka rrethuar dhe tė jeni dakord me tė tjerėt bėhet mė e lehtė dhe natyrale.
Hyrja e Diellit nė qiellin tuaj, shenjtėron kėtė situatė qetėsie.
Bėni njė kombinim ngjyrash nė rrobat qė vishni, pėr tė patur njė imazh klasi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ujori - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ujori   Ujori - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ujori
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: