AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Peshqit

Shko poshtė 
5 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshqit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshqit   Peshqit - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:19 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Peshqit (20/II-19/III)

Mirmengjes Peshk.
Hėna nė opozitė favorizuese shton cilėsitė tuaja, duke bėrė qė tė vlerėsoheni nė ēdo fushė, si njė atė profesionale ashtu nė atė miqėsore.
Kėnaqėsia mė e madhe ėshtė qė tė shikoni se si njė projekt pėr tė cilin keni punuar pėr ditė e ditė nė krah tė kolegėve po merr tani formėn e duhur.
Shėndeti i mirė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshqit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshqit   Peshqit - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:57 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Peshqit (20/II-19/III)

Hello Peshk.
Njė ditė e qetė ėshtė pikėrisht ajo qė duhet pėr tė rigjetur forcėn e brendshme tuajėn.
Preokupimet dhe pasiguritė rezultojnė josinjifikative pėrballė optimizmit, me tė cilin e pėrballoni jetėn.
Mos pritni qė tė tjerėt tė kujdesen pėr shėndetin tuaj.
Bėni vetė ēdo gjė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Peshqit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: » Peshqit   Peshqit - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 7:19 pm

thanx PearL

kete horoskopin e lexoj cdo dite,, edhe i besoj shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Peshqit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshqit   Peshqit - Faqe 2 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 7:22 pm

Hello Peshkaqene Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshqit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshqit   Peshqit - Faqe 2 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:42 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Peshqit (20/II-19/III)

Miredita Peshk.
Kete te marte, mirekuptimi me koleget eshte i ulet.
Por keto probleme, pikerisht ne momentin ne te cilen do te kesh nevoje, bashkepunimi i eksperteve nuk do te mungoje.
Do te cuditesh me te vertete nga kjo gadishmeri.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshqit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshqit   Peshqit - Faqe 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:54 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Peshqit (20/II-19/III)

Miredita Peshk.
Kete te premte, me Henen ne pozicion te kundert me Uranin ne shenjen tende, deshira per te dale, rrezikon te behet shume e madhe dhe te shtyn te dukesh i padurueshem.
Mjafton nje lajthitje e vogel per t’i dhene mbremjes tuaj, bukurine dhe origjinalitetin e duhur.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Peshqit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshqit   Peshqit - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:27 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Peshqit (20/II-19/III)

Miremengjes Peshk.
Eshtė akoma e diel, por pėr ju ėshtė si tė ishte festė.
Keni ftesa dhe raste pėr tu zbavitur, aq shumė sa duhet tė hiqni dorė nga diēka dhe tė kėrkoni falje, qė nuk mund tė jeni nė vende tė ndryshme nė tė njėjtin moment.
Nėse jeni nė udhėtim do tė keni njė surprizė tė kėndshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Peshqit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Peshqit   Peshqit - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Peshqit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: