AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Parandjanja ****

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Parandjanja **** Empty
MesazhTitulli: Parandjanja ****   Parandjanja **** Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:34 pm

Parandjenja .......

Do te ishte e frikshme per ju po te parashikonit ngjarje dhe fakte me ane te parandjenjave?

A i duhet besuar atyre, apo jo?
A ju ka ndodhur te keni parandjenja ju personalisht?
Dhe sa ju jane realizuar keto parandjanja qe keni patur !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Parandjanja ****
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: SHKENCAT SOCIALE :: PsiKoloGjiA-
Kėrce tek: