ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

SHKENCAT SOCIALE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

FiLoZoFia

Bisedime te lira midis njeri - tjetrit mbi tema te ndryshme qe kane te bejne me Filozofine... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1137Wed Feb 27, 2008 7:39 pm
monica RETORIKE
Asnjė mesazh i ri

PsiKoloGjiA

Le te diskutojme se bashku ne kete teme mbi psikologjine e qenies njerezore ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1737Sun Feb 10, 2008 6:58 pm
unknown Depresioni
Asnjė mesazh i ri

HiStoRiA

Historia kombetare dhe ajo boterore neper shekuj ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
4488Sun Feb 10, 2008 7:01 pm
unknown KORCA
Asnjė mesazh i ri

ShkeNcA Te NdRyshMe

Astronomi , horizont , biologji etj ... Gjithcka qe ka te beje me shkenca te ndryshme : kuriozitete , informacione , diskutime etj 
Moderator: jerimida
1954Sat Apr 05, 2008 8:25 pm
Besart Studime ne Austri dhe Europe
Asnjė mesazh i ri

MjeKeSi

Ne kete teme do te gjeni cdo informacion , kuriozitet dhe gjithcka tjeter qe ka te beje me mjekesine dhe shendetin tone ... 
Moderatorėt: jerimida, Moderators
1925Sun Feb 10, 2008 7:05 pm
unknown Shqetėsime ndaj marrjes sė ilaēeve mbi doze...
SHKENCAT SOCIALE Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur