AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ja pse hiqen akseset ne albrelax

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
Le_professionnel
AneTaR I Ri
Le_professionnel


Male
Numri i postimeve : 13
Location : fier/tirane
Registration date : 30/08/2007

Ja pse hiqen akseset ne albrelax Empty
MesazhTitulli: Ja pse hiqen akseset ne albrelax   Ja pse hiqen akseset ne albrelax Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 8:43 pm

* marselinho (D-J-TerrY@8A2452E0.7C85E5CB.E1F75B9C.IP) has joined #shqiperia
* ERIsad sets mode: -m
* BOY slaps marselinho around a bit with a old keyboard of his! :-)
<@ERIsad> BOY kush je ti mer
<BOY> ERIsad beni jam
<@ERIsad> !kb BOY marselinho
* Shqiperia sets mode: +b *!*@alb-14E74A82.ny325.east.verizon.net
* BOY was kicked by Shqiperia (marselinho)
<marselinho> !op
* Shqiperia sets mode: +o marselinho
<@ERIsad> marselinho
* Xhelozi--Br (x@alb-E4A22DB3.home.otenet.gr) has joined #shqiperia
* Retrieving #shqiperia modes...
* Le_professionnel sets mode: -bb *!*@alb-14E74A82.ny325.east.verizon.net *!*@2B90FE0D.5C7CB3C9.9DC4CEA8.IP
<+Le_professionnel> ERIsad
<@ERIsad> po
<@ERIsad> ho mer fol
<+Le_professionnel> hmmm
<+Le_professionnel> /j stafi
<+Le_professionnel> ne radhe te pare
<@ERIsad> Tani Hyre Tek Dhoma #stafi Qe Nga Ora 16:25:21
<@ERIsad> * Topic is 'Kanal i Rezervuar Vetem Per #Stafin e Kanaleve Zyrtare [ #Shqiperia & #Ndihme ]'
<@ERIsad> * Set by Klevi on Fri Sep 28 21:27:38
<@ERIsad> * Security sets mode: +b *!*@Cker.protect.albrelax.com
<@ERIsad> *Ti u bere kick nga #stafi prej Security - [You are not permitted to be on this channel.]
<@ERIsad> *Tani po futesh prap...
<@ERIsad> * Unable to join channel (address is banned)
<@ERIsad> Le_professionnel
<@ERIsad> ncncncncncncncncnc
<@ERIsad> hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
<@ERIsad> e kam rpovuar prandaj
* +Oxya^ (Alien@From.Mars) Quit (Quit: )
* Oxya^ (using@2B90FE0D.5C7CB3C9.9DC4CEA8.IP) has joined #shqiperia
<+Le_professionnel> <@ERIsad> !kb BOY marselinho
<+Le_professionnel> * Shqiperia sets mode: +b *!*@alb-14E74A82.ny325.east.verizon.net
<+Le_professionnel> * BOY was kicked by Shqiperia (marselinho)
* marselinho sets mode: +b-v *!*@csops.albrelax.com Le_professionnel
-marselinho- Jo reklama.. pasi te gjitha REKLAM-at jan te ndaluara kėtu.. 5 Min BanneD ©D-J© by ©TerrY©
<Le_professionnel> ca eshte kjo ?
* Le_professionnel sets mode: -b *!*@csops.albrelax.com
<@ERIsad> Le_professionnel fol me marselinho
<Le_professionnel> skam pune me asnje
<Le_professionnel> ERIsad
<Le_professionnel> pervec teje
<@ERIsad> o lale
<@ERIsad> qa ke mer
<Le_professionnel> smerr urdhera nga asnje admin ti
<Le_professionnel> ska lidhje dhoma me adminet
<@marselinho> Le_professionnel
<@marselinho> si eshte puna re
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@marselinho> ke ndonje problem ti
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<@ERIsad> Le_professionnel kalo shpejt prv mer
<Le_professionnel> marselinho
<@marselinho> na u bet gjith shefa juve ketu
<@marselinho> na u bet gjith shefa juve ketu
<Le_professionnel> kur te flas me ty
<Le_professionnel> atehere
<Le_professionnel> pergjigju
<Le_professionnel> xhan
<Le_professionnel> ERIsad
<@marselinho> po re po flas uen me ty
<Le_professionnel> mos te shohe me ban
<Le_professionnel> pa arsye
<Le_professionnel> shoh*
<@marselinho> si re
<@ERIsad> ishte arsyja mer
<@marselinho> e dim ne arsyhen
<@marselinho> mos e vazhdome
<@marselinho> kurr nuk di gje mos u bej si shef ok
<Le_professionnel> marselinho
<@marselinho> e mbylla muabetin
<@ERIsad> rrini mer se na lodhet
<@ERIsad> rrini mer se na lodhet
<@ERIsad> rrini mer se na lodhet
<@marselinho> se ma ka ardhur ne maj te hundes
<Le_professionnel> marselinho ske me pune as me aop as me sop
<@ERIsad> Le_professionnel lale don me e heq aop mer hiqe veq mos na lodh mo mem ket muhabet
<@ERIsad> Le_professionnel lale don me e heq aop mer hiqe veq mos na lodh mo mem ket muhabet
<@ERIsad> Le_professionnel lale don me e heq aop mer hiqe veq mos na lodh mo mem ket muhabet
<@ERIsad> Le_professionnel lale don me e heq aop mer hiqe veq mos na lodh mo mem ket muhabet
<Le_professionnel> ERIsad
<@ERIsad> marselinho lale lene edhe ti ket muha bet
<Le_professionnel> nuk pergjigjesh para adminave
<@marselinho> kush je ti re qe me thua mu nuk kam me pune
<Le_professionnel> ti
<Le_professionnel> pergjigjesh para founderit
<Le_professionnel> marselinho
<Le_professionnel> te thashe njehere
<Le_professionnel> spo te flet njeri ty
<@ERIsad> Le_professionnel po lene mer se founderi esht eshoku im m ei ngushte ktu po rri
<@marselinho> edhe une te thash mos e vazhdo me
<Le_professionnel> edhe une ate po te them
<Le_professionnel> ERIsad
<Le_professionnel> qe nuk ke pse te vesh ban
<Le_professionnel> se te thote dikush
<Le_professionnel> ASNJE
<Le_professionnel> u kuptuam ERIsad?
<Le_professionnel> ERIsad qarte?
<Le_professionnel> edhe une po te them veji ban filanit
<Le_professionnel> nuk duhet ti vesh
<Le_professionnel> lexo rregulloren
<Le_professionnel> per paqartesi te tjera
<Le_professionnel> marselinho shpirt
<Le_professionnel> edhe ti ke nevoje te lexosh rregulloren
* Disconnected
* Attempting to rejoin channel #shqiperia
* Rejoined channel #shqiperia
* Topic is 'Miresevini Ne Dhomen Me Te Madhe Te Ketij Serveri #Shqiperia Ketu Ku Munde Te Flisni Me Djem Dhe Vajza Shqiptare Nga e Gjithe Bota! Behuni Pjese e Forumit Tone Ne http://Albanian.forumotion.com/ Degjoni Dhe Radion Live http://radio.albrelax.com:2007/lis'
* Set by Teri on Sat Oct 06 15:31:26
-Shqiperia- [#shqiperia] Per Te Gjithe Userat Qe Duan access / Aop / Sop / Te Bejne Kerkesat Ne WwW.AlbreLaX.Com Ose Na Frekuentoni Ne Forumin http://Albanian.forumotion.com/ ...Stafi AlbRelaX Ju Uron Qendrim Te Kendshem !!!
<@marselinho> Le_professionne
<@marselinho> degjom nje sek mua
<Le_professionnel> fol te dhoma
<Le_professionnel> tjeter
<Le_professionnel> jo ketu
<@marselinho> mbaj vendin tend ti edhe mos u ngatero
<@marselinho> ne rregull
<Le_professionnel> nese ke dicka per te then mbi poziten
<@marselinho> nuk flas en asnje vend tjeter une
<Le_professionnel> ok
<Le_professionnel> po te degjoj
<Le_professionnel> Smile
<Le_professionnel> shoku shef
<Le_professionnel> i ri
<@marselinho> mbaj vendin tend ti edhe mos u ngatero
<@marselinho> se me k ardhe ne maj te hundes
<Le_professionnel> edhe...?
<@marselinho> edhe keshtu
<Le_professionnel> vendin tim po mbaj
<@marselinho> mbaje ashtu si duhet
<Le_professionnel> ti spo mban vendin tend
<Le_professionnel> dhe
<Le_professionnel> marselinho
<Le_professionnel> shpirt
<@marselinho> mos na bej te fortin ketu
<Le_professionnel> ta kesh ca te duash ti teri
<Le_professionnel> ti je i ri ketu
<Le_professionnel> xhan
<Le_professionnel> sme njeh
<Le_professionnel> Smile
<Le_professionnel> ske faj
<@marselinho> po nuk pyes per te rrij edhe per te vjeter
<@marselinho> edhe terin mo s e zer em ne goje
<@marselinho> se deri tani kam ndenjur mir i kam respektuar te gjith
<Le_professionnel> marselinho
<@marselinho> asnje nuk me ka rrespektuar
<Le_professionnel> mbase se nuk e meriton
<Le_professionnel> Smile
<@marselinho> do shohim tani se vbehet
<Le_professionnel> por nese ke pakenaqesi
<Le_professionnel> ankohu
<Le_professionnel> tek eproret
<Le_professionnel> po se bere ti do e bej une
<Le_professionnel> dhe te keshilloj ti ruash keto logse
<Le_professionnel> Smile
<@marselinho> Faleminderit...!!! per keshillen
<Le_professionnel> dhe te shohim se kush nuk po e mban vendin e tij
<Le_professionnel> u kuptuam marselinho?
<@marselinho> qysh re
<@marselinho> nuk kam pune me ty une ti mba vendin tend
* SlipKnot (FaTaLiTy@5FA36697.7AEE4F8F.9DC4CEA8.IP) has joined #shqiperia
* Shqiperia sets mode: +qo SlipKnot SlipKnot
* @ERIsad (h@Cker.protect.albrelax.com) Quit (Excess Flood)
* ERIsad (TRLive@alb-FD8C9ED4.business.telecomitalia.it) has joined #shqiperia
<Le_professionnel> atehere
* SlipKnot sets mode: +vvvvvv BOY ERIsad Le_professionnel Maajid Oxya^ Xhelozi--Br
<+Le_professionnel> mos fol nese nuk ke pune me mua
<+ERIsad> SlipKnot
<+ERIsad> SlipKnot
* Shqiperia sets mode: +o ERIsad
-Shqiperia:#shqiperia- OP command used for ERIsad by ERIsad
<+Le_professionnel> marselinho mbaroi biseda
<@ERIsad> na lodhet mer
<@ERIsad> na lodhet mer
<+Le_professionnel> nese ke nevoje per sqarim
<@ERIsad> na lodhet mer
<@ERIsad> na lodhet mer
<@marselinho> edhe ato qe ve une mos i heq njeri
<+Le_professionnel> vazhdo
<+Le_professionnel> tek eproret
<+Le_professionnel> ose po vazhdoj une me mire
<@ERIsad> SlipKnot ncncncncncncncncnc
* ~SlipKnot Hi all !!
* ~SlipKnot Hi all !!
<@ERIsad> SlipKnot
<@ERIsad> prv
<@ERIsad> prv
<@ERIsad> prv
<@ERIsad> prv
<@ERIsad> prv
<@ERIsad> SlipKnot
<@ERIsad> prv
* +Le_professionnel slaps SlipKnot around a bit with a large trout
* ~SlipKnot slaps Le_professionnel YoO HoO Smile
<~SlipKnot> Ku je njish
<~SlipKnot> Oxya^ jo
<+Oxya^> Smile
<+Le_professionnel> ja
<+Le_professionnel> ca do bejme
<+Le_professionnel> harxhojme nervat
<+Le_professionnel> me budalliqe
<+Le_professionnel> ti vlla mire?
<~SlipKnot> Rahat
* Sven (Sven@alb-61F89A52.bredband.skanova.com) has joined #shqiperia
* ERIsad sets mode: +m
<@ERIsad> !kb Sven qa ip proxy hmmmmmmmmmmmmmmmm
* Shqiperia sets mode: +b *!*@alb-61F89A52.bredband.skanova.com
* Sven was kicked by Shqiperia (qa ip proxy hmmmmmmmmmmmmmmmm)
* Retrieving #shqiperia modes...
* Le_professionnel sets mode: -b *!*@alb-61F89A52.bredband.skanova.com
* Le_professionnel sets mode: +e *!*@alb-61F89A52.bredband.skanova.com
<@ERIsad> Le_professionnel
* AlbRelax867 (AlbRelax86@alb-DD8D7E26.w83-199.abo.wanadoo.fr) has joined #shqiperia
<@ERIsad> pse +e mer
<+Le_professionnel> nuk eshte proxy
<+Le_professionnel> ERIsad
<@ERIsad> skisha pa ndonje here ashtu ip
* AlbRelax867 (AlbRelax86@alb-DD8D7E26.w83-199.abo.wanadoo.fr) Quit (Quit: bye byee)
<@ERIsad> bredbrand.skanova.com
* @ERIsad (h@Cker.protect.albrelax.com) Quit (Quit: [Shqiponja Script Version 3.3] © Nga F-I-E-R-I http://WwW.TiRaNaLive.CoM)Nuk kane faj keta admina! Keta jane te llastuarit e "Shefit"Nejse...Leo22Gr te uroj te ece serveri me stafin "mbreselenes" qe ke bere! Ps: Teri & Leo shikojeni mire se eshte hera e dyte qe ky Admin genjen sy me sy ne momentin e sqarimit me stafin. Kaq kisha... Leo ishallah te ecte shoqeria mbare po nje keshille....Nese hap chatin per kenaqesi te shokeve qe ke aty afer atehere mos fto njerez nga larg qe te bejne punet e tua Smile Gjithe te mirat lexuesve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ja pse hiqen akseset ne albrelax Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pse hiqen akseset ne albrelax   Ja pse hiqen akseset ne albrelax Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 7:01 pm

Le_proffesionel acc hiqen per ata qe se meritojne dhe kane pordhe se sjemi ne ata qe kemi por ska gjo kontrollo njehere sjelljen tende sic e kontrollojme dhe ne! Respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Le_professionnel
AneTaR I Ri
Le_professionnel


Male
Numri i postimeve : 13
Location : fier/tirane
Registration date : 30/08/2007

Ja pse hiqen akseset ne albrelax Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pse hiqen akseset ne albrelax   Ja pse hiqen akseset ne albrelax Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 2:26 pm

dj_denis ne radhe te pare po them qe nuk dua te debatoj me ty sepse nuk je personi i duhur per te diskutuar kete ceshtje per disa arsye te cilat po i permend jo per ty po per te gjithe lexuesit dhe pjesen tjeter te stafit:
1. ti nuk me njeh fare dhe nuk e di karakterin tim.
2. ne rastin ne fjale ti nuk ke qene deshmitar fare, thjesht flet ato qe ke degjuar te cilat zakonisht deformohen ose interpretohen sipas deshires se njerit apo tjetrit, te jesh i sigurt!
3. nuk mund te thuash as ti as njeri tjeter qe se kam merituar ate vend qe kisha sepse sic e di leo22gr dhe ndonje tjeter "veteran" ne ate server, une mbusha vitin si admin dhe mund te them ADMINI ME AKTIV duke u krahasuar me cilin te duash ti (Terry, dj_denis, marselinho etj etj)
4. do te te bej nje pyetje dj_denis : perse "mendjemadhesia" ime shfaqet pikerisht kur qenka staf ky tipi marselinho( per te cilin ka shume te tjere qe nuk kane konsiderate te madhe, ta siguroj) kur sic thashe kam nje vit admin ne ate server ( qe kur ka qene "beratilive")
5. kthehem prape te teoria jote qe se meritoja ate vend : nqs se meritoja une atehere kush e meritonte, marselinho?!(admin dhe ky shkaqet se perse e ka marre ate pozicion jane te panjohura, thjesht ishte shtuar pa lajmerimin e te tjereve ose me voten e tyre)
6. Nje arsye tjeter per te cilen nuk me gjykon dot eshte se stafi aktual e ka treguar seriozitetin e tij me shtimet e akseseve pa u degjuar mendimi i asnjerit ose me heqjet e akseseve pa u gjykuar fare "i pandehuri"(personalisht eshte hera e dyte qe me hiqet akses pa mu dhene asnje shpjegim). Per sa i perket seriozitetit te stafit e dine dhe shume te tjere sa serioze jeni. Mungese llogjikimi! Mos te shtoj dhe panjohurite qe 99% te stafit ka mbi komandat ( nuk dine as komandat me elementare te nje useri te thjeshte, lere pastaj te nje admini)
7. Ka dhe shume gjera te tjera dj_denis si psh : 4 root admina ne nje server (?!) qe nuk eshte pare e degjuar ndonjehere, shtimi i tyre root admin pa lajmerimin e pjeser tjeter apo pa dhene ndonje shpjegim ( mos harro dhe ti bashke me Terry ishe admin nje nate derisa te nesermen ne mengjes ju gjej root admin, arsyen pse, as tani nuk e kuptoj)

Mund te nxirren plot fakte te tjera dj_denis se perse nuk isha une per te hequr megjithate po e le me kaq tani per tani.

PS: kete diskutim nuk e bej se dua te jem pjese e ketij stafi qe ka ky server momentalisht, kurre sdua te kem te bej me ndonjerin nga ai staf( me perjashtime shume te vogla)ty perfshire. asgje personale por rrituni njehere, fitoni seriozitet, pastaj luani "kush ka me shume pushtet"


Faleminderit per leximin, gjithe te mirat!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ja pse hiqen akseset ne albrelax Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pse hiqen akseset ne albrelax   Ja pse hiqen akseset ne albrelax Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 6:45 pm

Ne radhe te pare e di une pse u shtova root ne radhe te dyte mendimi im qe ti te mos ishe ne staf. ashtu e mendoj une.etj etj qe skam qejf ti diskutoj megjithate serverat jane bashku 3 cope albrelax albfirst dhe iliret tani jane 1 marselinho eshte admin jo root nejse ska rendesi dhe keto ankesat mbi chatin mbi jeten virtuale sme interesojne fare se ca thone te tjeret une bej qejfin tim se per qejf futem por eshte e mira qe pa e njoft peronin ne realitet eshte e kote ndoshta edhe une duhet te te kerkoj falje per disa gjera qe kam shpreh ndaj teje por kane qene momente dobesie ose inati me dike tjeter megjithate n/p per mua sepse sic e thashe me jeten virtuale sma ndien shume. Ja kalofshi mire Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Ja pse hiqen akseset ne albrelax Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pse hiqen akseset ne albrelax   Ja pse hiqen akseset ne albrelax Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 7:45 pm

le_proffesional...nuk ja vlen te besh ankesa kundra Staffit se ne fund gjithmone humbet. (flas me ekzperince)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Ja pse hiqen akseset ne albrelax Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pse hiqen akseset ne albrelax   Ja pse hiqen akseset ne albrelax Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 5:45 am

le_professional MOS E VRIS MENDJEN PER NJE COP "CHAT" (BLABLABLA)..MAN PLEASE...STUPID CHAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ja pse hiqen akseset ne albrelax Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pse hiqen akseset ne albrelax   Ja pse hiqen akseset ne albrelax Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 4:52 pm

problemi eshte.. se me nje chat me shume pak usera, nuk dini te mbani.. pa menduar per ti shtuar userat.. por vetem per ti pakesuar..

Denis ne rradhe te pare zgjidhet stafi lale.. apo i harrove kto gjera Smile
Redi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Ja pse hiqen akseset ne albrelax Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pse hiqen akseset ne albrelax   Ja pse hiqen akseset ne albrelax Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:41 pm

O Redi..mos ja fus kot..se po te jesh vete 24 ne chat..e di si te behen nervat...0000000000000000. nejse respekt pe rte gjith servat ne albrelax.com bravo Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ja pse hiqen akseset ne albrelax Empty
MesazhTitulli: Re: Ja pse hiqen akseset ne albrelax   Ja pse hiqen akseset ne albrelax Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja pse hiqen akseset ne albrelax
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Www.albrelax.com
» Programe Pro Nga WwW.albrelax.CoM
» Stafi i forumit AlbReLaX
» Pershendetje PEr Forumin e AlbRelAx.
» (THe (DVD) AlbRelaX) SInEMa 2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: IRC.ALBRELAX.COM :: ANkeSa-
Kėrce tek: