ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

IRC.ALBRELAX.COM

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

KeRkeSa PeR AcC

Beni kerkesat tuaja per ACC ne chatin Albrelax . Cdo kerkese do merret ne konsiderate e do shqyrtohet para se te pranohet ... 
33Sun Oct 10, 2010 12:56 am
Wolf Kerkoj acc tek dhoma #Shqiperia dhe #Ndihmė
Asnjė mesazh i ri

ANkeSa

Nese keni ankesa per gjithcka qe ju duket e gabuar ne serverin tone Albrelax dhe duke u bazuar ne logse atehere mund ti postoni ketu ... 
419Mon Feb 25, 2008 8:41 pm
ElEni Ja pse hiqen akseset ne albrelax
Asnjė mesazh i ri

ScRipTe MiRc /ShqiP

Shkarkoni ne kete teme Scripte Mirc ne gjuhen shqipe per cdo chat shqiptar ... 
Moderator: Moderators
11Fri Oct 05, 2007 7:36 pm
webmaster Terry-script
IRC.ALBRELAX.COM Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur