AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?

Shko poshtė 
3 posters

Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?
1- I mire
Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_lcap20%Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
2- Shume i mire
Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_lcap20%Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
3- Jo dhe aq i mire
Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_lcap60%Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Empty
MesazhTitulli: Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?   Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:24 pm

Edhe pse na ndan dhe dy muaj nga fundi i vitit 2007 mendoj se i keni pare sondazhet e gjerave qe ju kane ndodhur per kete vit .
Atehere po bej nje sondazh :Si ka qene ky vit per ju ne gjitha aspektet e jetes tuaj ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?   Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:52 pm

mire sepse njoha shume njerez........dhe e di per nderr. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?   Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 3:38 pm

ic i mire....vete kisha vendosur te humbja 30 lbs se mora edhe nje mikadel dermal program per te humbur peshe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?   Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» na ishte sec na ishte....
» Na ishte njehere....
» VA | Trance Dance 2007
» Bravo hits 2007
» Ibiza house mix 2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: SoNdaZhe DhE VoTiMe-
Kėrce tek: