AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Bashkjetese Apo Martese ....

Shko poshtė 
4 posters

Bashkejetese Apo Martese ....
* Bashkjetese
Bashkjetese Apo Martese .... Vote_lcap50%Bashkjetese Apo Martese .... Vote_rcap
 50% [ 2 ]
*Martese
Bashkjetese Apo Martese .... Vote_lcap50%Bashkjetese Apo Martese .... Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bashkjetese Apo Martese .... Empty
MesazhTitulli: Bashkjetese Apo Martese ....   Bashkjetese Apo Martese .... Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:28 pm

Cfare do ju pelqente me shume dhe cfare preferoni me shume : Bashkjetesen apo Martesen ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Bashkjetese Apo Martese .... Empty
MesazhTitulli: Re: Bashkjetese Apo Martese ....   Bashkjetese Apo Martese .... Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:48 pm

martesa se bashkjetesa ti njeh tjetri/ra budalliqet edhe te mban ca vjet edhe ti jep rruget. kurse kur je e martuar e ben per femijet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Bashkjetese Apo Martese .... Empty
MesazhTitulli: ElEni   Bashkjetese Apo Martese .... Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 7:34 pm

qenke e djallezuar moj goce..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Bashkjetese Apo Martese .... Empty
MesazhTitulli: Re: Bashkjetese Apo Martese ....   Bashkjetese Apo Martese .... Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 3:42 pm

bashkjetesa,sepse duhet ta njohesh tjetrin mire....them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Bashkjetese Apo Martese .... Empty
MesazhTitulli: Re: Bashkjetese Apo Martese ....   Bashkjetese Apo Martese .... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bashkjetese Apo Martese ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bashkejetese Apo Martese ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: SoNdaZhe DhE VoTiMe-
Kėrce tek: