AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Stafi i forumit AlbReLaX

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Stafi i forumit AlbReLaX Empty
MesazhTitulli: Stafi i forumit AlbReLaX   Stafi i forumit AlbReLaX Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 5:05 pm

Fondator :
************
webmaster


Administratorėt :
**************
B : Bebushi
C : cannabis_s@tiva
D : dj_denis
G : Gjinekollogu
L : leo22gr
P : PearL
W : webmaster


Moderatorė :
************
E : elDi-PoNDe
I : inso
J : jerimida
R : Redi
S : shkembi2005

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Stafi i forumit AlbReLaX
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: RreTh FoRuMiT-
Kėrce tek: