AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendtje Dhe nga mua Stafi

Shko poshtė 
+3
cannabis_s@tiva
webmaster
PearL
7 posters
AutoriMesazh
marselin
Vizitor
Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Pershendtje Dhe nga mua Stafi   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 11:07 pm

Pershendetje stafi !! Jam Marseli Nga Korca jetoj ne greqi prej shum vitesh ne athine jam i njohur me nick marselinho jam dj Dhe muzikant. Uroj qe te gjith se bashku te kalojme sa me mir ne forumin e Albrelaax..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje Dhe nga mua Stafi   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 5:54 pm

Mire se ke ardh dhe kalofsh sa me bukur


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Oct 04, 2007 6:03 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje Dhe nga mua Stafi   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 6:58 pm

Mire se erdhe marsel do rish shume ? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva


Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje Dhe nga mua Stafi   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 1:13 am

Mire se na gjete Marseli , kalofsh sa me mire ! :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Pershendtje Dhe nga mua Stafi   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:42 pm

e moooooo viktime ti kanis ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje Dhe nga mua Stafi   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:10 pm

pppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrssssssssssssshhhhhhhhhhnnnndddddddddeeeeeeetttttttttttttjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje Dhe nga mua Stafi   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:09 pm

kur do martohemi ne kurr?? Sleep lol!

emo mire si te duash..kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Gezuar Sh. V   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:33 pm

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Val_1110
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 40
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje Dhe nga mua Stafi   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:36 pm

marse erdhe vete apo te kapen hahhaa

mir se erdhe dhe mir qendrofsh burazer pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
Sponsored content

Pershendtje Dhe nga mua Stafi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje Dhe nga mua Stafi   Pershendtje Dhe nga mua Stafi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendtje Dhe nga mua Stafi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Stafi i forumit AlbReLaX

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: