AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Te pashe.......

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 36
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Te pashe....... Empty
MesazhTitulli: Te pashe.......   Te pashe....... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 5:05 pm

Futesh ne nje lokal me nje shoqen tende,
dhe shikon te dashurin /en tende ne nje tavoline
ne cep me nje tjeter duke u puthur....
Cfare do benit??... confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te pashe....... Empty
MesazhTitulli: Re: Te pashe.......   Te pashe....... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 5:09 pm

Mosssssssssss pyetje me spec kjo .......
Se di cfare do beja por di te them se do ndjehesha shume keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Te pashe....... Empty
MesazhTitulli: Re: Te pashe.......   Te pashe....... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:25 pm

do ndihesha keq dhe do largohesh kaq ...tani keshtu mendoj tani po kur i thone e thena me te beren i ndan nje mal ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Te pashe....... Empty
MesazhTitulli: Re: Te pashe.......   Te pashe....... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te pashe.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: