AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shkarkoni Google Earth

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shkarkoni Google Earth Empty
MesazhTitulli: Shkarkoni Google Earth   Shkarkoni Google Earth Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 5:35 pm

Ketu mund te shkarkoni Google Earth dhe mund te shikoni token nga Pc juaj :

http://earth.google.com/download-earth.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkarkoni Google Earth
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkarkoni ketu Bearshare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME :: InForMatiKe DhE InTerNeT-
Kėrce tek: