ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

KeRkeSa PeR ProGraMe

Postoni kerkesat tuaja qe keni per programet qe deshironi ... si dhe mund te postoni programe te ndryshme per antaret e ketij forumi ... 
13Wed Sep 26, 2007 1:13 am
PearL Kerkesa Per Programe ......
Asnjė mesazh i ri

InForMatiKe DhE InTerNeT

Cdo gje qe ka te bej me informatiken dhe internetin do i gjeni ne kete teme ... 
Moderator: Moderators
1633Sat Feb 09, 2008 7:35 pm
unknown A paguani shume per Internetin?
INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur