AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Polici ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Polici ... Empty
MesazhTitulli: Polici ...   Polici ... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:18 pm

Njė fėmi e shan poloicin i thot <<ma>> dhe polici vrapon per ta zene, njė plak i thot policit :
-Cke more qė nget pas ati fėmijes ?
Polici pėrgjigjet :
-Me tha se ma hangsh

Nė oren njėmdhjete e gjysem , plaku shikon orėn dhe i thot:
-MOS U NGUT KE KOH EDHE NJĖZET MINUTA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Polici ... Empty
MesazhTitulli: Re: Polici ...   Polici ... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:20 pm

Dy shok bisedojne, njeri e pyet tjetrin se ku asht dallimi ne mes policit dhe majmunit, ne ate moment aty afer qellon nje polic i degjon dhe menjihere e kap njerin per krahu dhe i thote:
- He me trego ku eshte dallimi !
Djali i friksuar i thote :
-Jo jo nuk kane asnje dallim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Polici ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rritje pagash e gradash ne polici

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: HuMoR-
Kėrce tek: