AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa femije do deshironit te kishit ?

Shko poshtė 
+2
jerimida
PearL
6 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:23 pm

Sa femije do donit te kishit ?
Cfare gjinie do i deshironit me shume ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:06 pm

4 dua dy cuna dy goca Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:24 pm

2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:58 pm

2 ose 3..
2 - i cun i goce
3 - 2 cuna i goce..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 6:44 pm

Une vetem nje do desha nje djale te bukur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 38
Registration date : 28/12/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: PyEtjE DhE PerGjiGje :: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 1:03 am

1000000000000


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Jan 10, 2008 6:30 pm, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 4:17 am

Une 11 te ngrija nje skuader futbolli Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 11:34 pm

PearL mire qe dashke djale.. po e dashke ne te bukur.. sa kerkon nga jeta ne ti moj goce Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:51 pm

Hahaha Hahaha Redi pse jo veten se njoh per te shemtuar dhe babin e djalit te bukur e kam keshtu qe pse mos ta bej nje te bukur fare Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 6:51 pm

PearL shkruajti:
dhe babin e djalit te bukur e kam

Babin e djalit thote.. PearL prit moj goce.. ti sikur e ke bere djalin e pare.. e po kerkon te dytin..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 10:37 pm

3--2 djem, 1 vajze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 2:35 am

Redi shkruajti:
PearL shkruajti:
dhe babin e djalit te bukur e kam

Babin e djalit thote.. PearL prit moj goce.. ti sikur e ke bere djalin e pare.. e po kerkon te dytin..

Hahhahahha jojo nuk kam nisur akoma te parin por desha te thoja qe babin e djalit qe do bej e kam gjetur Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:51 pm

me behet qefi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:09 am

Thnx Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa femije do deshironit te kishit ? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa femije do deshironit te kishit ?   Sa femije do deshironit te kishit ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa femije do deshironit te kishit ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: