AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si pergjigjeni ne telefon?

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si pergjigjeni ne telefon? Empty
MesazhTitulli: Si pergjigjeni ne telefon?   Si pergjigjeni ne telefon? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:37 pm

Me cfare shprehje pergjigjeni ne telefon kur ju merr dikush?

Une personalisht pergjigjem : Po ose alo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Si pergjigjeni ne telefon? Empty
MesazhTitulli: Re: Si pergjigjeni ne telefon?   Si pergjigjeni ne telefon? Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:10 pm

inati im tel vetem te shpise me marrin ne tel gjithe te tjeret me cojne sms ose ne msn ...dhe me te shpise he moj -motrave...mamit- mamush ti je...babit -xhani ime si je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si pergjigjeni ne telefon? Empty
MesazhTitulli: Re: Si pergjigjeni ne telefon?   Si pergjigjeni ne telefon? Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:26 pm

alooooooooooo kush eshteeeeeeeeeeeee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si pergjigjeni ne telefon? Empty
MesazhTitulli: Re: Si pergjigjeni ne telefon?   Si pergjigjeni ne telefon? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:58 pm

pa thene "Alo" nuk flas asgje tjeter..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si pergjigjeni ne telefon? Empty
MesazhTitulli: Re: Si pergjigjeni ne telefon?   Si pergjigjeni ne telefon? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si pergjigjeni ne telefon?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: