AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ne cilin shtet jetoni?

Shko poshtė 
3 posters

Ne cilin shtet jetoni?
- Shqiperi
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap17%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
- Itali
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap0%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Greqi
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap0%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- France
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap17%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
- Gjermani
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap17%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
- USA
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap49%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 49% [ 3 ]
- Angli
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap0%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Austri
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap0%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Canada
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap0%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Tjeter
Ne cilin shtet jetoni? Vote_lcap0%Ne cilin shtet jetoni? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ne cilin shtet jetoni? Empty
MesazhTitulli: Ne cilin shtet jetoni?   Ne cilin shtet jetoni? Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 3:50 am

Nje sondazh per te pare se nga cili shtet kemi me shume anetar ne kete forum . Ju lutem votoni dhe komentoni pa u nguruar Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ne cilin shtet jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ne cilin shtet jetoni?   Ne cilin shtet jetoni? Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:46 pm

PearL te hangsha foton qe ke vene knej anash moj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ne cilin shtet jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ne cilin shtet jetoni?   Ne cilin shtet jetoni? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 2:13 am

Hahaha Hahaha pse re nuk te pelqen????? Hmmmmm si shpirt eshte mos ma shaj avatarin oj ky pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Ne cilin shtet jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ne cilin shtet jetoni?   Ne cilin shtet jetoni? Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:50 pm

usa edhe eshte bombe fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ne cilin shtet jetoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ne cilin shtet jetoni?   Ne cilin shtet jetoni? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne cilin shtet jetoni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Projekti per 2008-n , pensionet sa rrogat ne shtet
» A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: SoNdaZhe DhE VoTiMe-
Kėrce tek: