AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Empty
MesazhTitulli: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 2:35 am

Kjo pyetje u drejtohet te gjithe shqipetareve qe jetojne e punojne jashte vendit te tyre .

A ju ka ndodhur t'ju diskriminojne aty ku ndodheni ?
A ju shikojne me nje sy tjeter kur u thoni se jeni : Shqipetar ?

Jepni mendimet tuaja per kete teme cdo forumist mund te shprehet lirshem persa i perket ketyre pyetje dhe kesaj teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Empty
MesazhTitulli: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 4:46 pm

po ekziston diskriminimi aty ku jetoj..normale

nuk behet fjale se je "Shqiptar" po behet fjale qe je i "huaj".....te shumtit te thone "mbaresi" Smile te tjerit thone: "wow paske aksent, nga je ?" etj etj

pas nje kohe ste duket asgje, por ne pergjithesi, jane TEPER te sjellshem edeh po ta dine qe je i huaj, te ndihmojne shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 11:04 pm

unknown boll se na cudite Rolling Eyes

jo nuk ekiston se njerzit kane ecur para dhe dine te sillen Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 7:39 pm

ElEni kaloj kohen me ty une..se je shume easy..hahhah ElEni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Empty
MesazhTitulli: Re: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ??? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ne cilin shtet jetoni?
» A ekziston lumturia filozofikisht ????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: EmiGraCioNi-
Kėrce tek: