AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 GEZUAR TE GJITHVE VITIN E RI 2008

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

GEZUAR TE GJITHVE VITIN E RI 2008 Empty
MesazhTitulli: GEZUAR TE GJITHVE VITIN E RI 2008   GEZUAR TE GJITHVE VITIN E RI 2008 Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 5:16 pm

JU UROJ TE GJITHEVE ANTAREVE
GEZUAR VITIN E RI 2008
FAT E MBARESI KUDO QE TE JENI
SUKSESE NE JETE DHE ZOTI QOFTE ME JU
Beni pershendetjet tuaja ne kete teme per festat dhe urimet tuaja per njeri-tjetrin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

GEZUAR TE GJITHVE VITIN E RI 2008 Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR TE GJITHVE VITIN E RI 2008   GEZUAR TE GJITHVE VITIN E RI 2008 Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 6:40 pm

TAni qe thoni ju une webmaster ose denisi ju uroj nga zemra qe viti i ri qe vjen 2008 qofte nje vit i mbare plot sukses ca tju doje zemra dmth Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
 
GEZUAR TE GJITHVE VITIN E RI 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje me nje kenge ....
» 10 aeroportet me te mira ne bote per vitin 2007
» Bye Te Gjithve
» Gezuar 8 Marsin-----Festa e Nenave!
» Pershendetje te gjithve :)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PėRshėNdeTje Dhe UriMe-
Kėrce tek: