AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 GEzuar 2008!!!!!!!!

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

GEzuar 2008!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: GEzuar 2008!!!!!!!!   GEzuar 2008!!!!!!!! Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 8:30 pm

GEzuar Gezuar Gezuar

Fat dhe lumturi ne jete


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Jan 01, 2008 12:37 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

GEzuar 2008!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: GEzuar 2008!!!!!!!!   GEzuar 2008!!!!!!!! Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 8:34 pm

lol gezuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cheers gezuar 56
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

GEzuar 2008!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: DiSkuTimE ShoQeroRe :: NE Dashurie:Mos LUAJ me JETEN tende   GEzuar 2008!!!!!!!! Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 8:37 pm

dj_Denis GEZUAR EDHE ti cheers


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Jan 01, 2008 12:37 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

GEzuar 2008!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: GEzuar 2008!!!!!!!!   GEzuar 2008!!!!!!!! Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 8:38 pm

e mi mire sdija ca te shkruja ketu Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

GEzuar 2008!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: GEzuar 2008!!!!!!!!   GEzuar 2008!!!!!!!! Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 1:52 pm

GEZUAR TE GJITHVE SHENDET , FAT E MBARESI gezuar gezuar lule

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

GEzuar 2008!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: GEzuar 2008!!!!!!!!   GEzuar 2008!!!!!!!! Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 11:18 pm

Gjithashtu.. Gezuar Vitin e Ri te gjithe forumiste.. ju uroj nje vit sa me te mbare Wink .. ciaoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

GEzuar 2008!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: GEzuar 2008!!!!!!!!   GEzuar 2008!!!!!!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GEzuar 2008!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» GEZUAR TE GJITHVE VITIN E RI 2008
» Gezuar 8 Marsin-----Festa e Nenave!
» hello everyone!!
» Pershendtje Dhe nga mua Stafi
» hi t gjitheve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: