AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 pershendetje

Shko poshtė 
+4
DuReX
PearL
dj_denis
Le_professionnel
8 posters
AutoriMesazh
Le_professionnel
AneTaR I Ri
Le_professionnel


Male
Numri i postimeve : 13
Location : fier/tirane
Registration date : 30/08/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 3:15 pm

pershendetje nga fieri. forumi qenka bishe fare dj denis. pune e paqme! Wink
mosha rreth te 20 vjec nga fieri student per farmaci diku neper shqiperi. lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj_denis
AneTaR I Ri
dj_denis


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 38
Location : vlore
Registration date : 30/08/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 5:05 pm

flm le_profesionel ajde ta gezojme Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 6:40 pm

Mire se ke ardhur patriot kalofsh sa me bukur Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:37 am

Le_professionnel dua pak formulen e sheqerit:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:40 am

Lol mer te panxharit dhe e ke me te lehte me sheqerin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Le_professionnel
AneTaR I Ri
Le_professionnel


Male
Numri i postimeve : 13
Location : fier/tirane
Registration date : 30/08/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 2:58 pm

lol durex te acidit sulfurik po deshe se vetem ate di. lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 12:18 am

Te lutem nderroje kete avatar se do me dali ne enderr aman te keqen

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:45 pm

Le_professionnel shkruajti:
pershendetje nga fieri. forumi qenka bishe fare dj denis. pune e paqme! Wink
mosha rreth te 20 vjec nga fieri student per farmaci diku neper shqiperi. lol

pse ne si te dukemi ? ste dukemi si Bisha Evil or Very Mad

Pershendetje nga diaspora!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:08 pm

hello le_professional
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:11 pm

suksese le_professional!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: happy V-Day   pershendetje Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:31 pm

pershendetje Val_910
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: