AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Doktor Ramazan
AneTaR I RiNumri i postimeve : 2
Registration date : 20/09/2014

Pershendetje  Empty
MesazhTitulli: Pershendetje    Pershendetje  Icon_minitimeSat Sep 20, 2014 9:03 pm

Pėrshėndetje. Kam krijuar njė mbėshtetje forum jozyrtar pėr forumotion dhe kam nevojė pėr anėtarėt dhe stafin . Ēdokush duan tė vijnė nė dhe tė bėni pyetje ose tė pėrpiqen pėr tė bėrė stafit mund tė vizitoni ke ndejfme . forumotion . com

Flm shume, mu falni per promovimen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Doktor Ramazan
AneTaR I RiNumri i postimeve : 2
Registration date : 20/09/2014

Pershendetje  Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje    Pershendetje  Icon_minitimeSun Nov 30, 2014 9:31 am

Adresa forumit ėshtė http://ndihme.forumotion.com/forum

Hajdeni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» Pershendetje
» pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PėRshėNdeTje Dhe UriMe-
Kėrce tek: