AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 hi

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

hi Empty
MesazhTitulli: hi   hi Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 11:24 pm

ketu thoni "hi" sa te doni per antaret qe jane "online" Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:23 pm, edituar 5 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

hi Empty
MesazhTitulli: hiiii   hi Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 12:33 am


hello and byeEdituar pėr herė tė fundit nga nė Fri Jan 04, 2008 5:00 am, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

hi Empty
MesazhTitulli: Re: hi   hi Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 4:08 am

Eleni eqe une ka qene tape ne anglisht e ka rene rasti te njifja nje angleze me ndihmon dot ti them ----O MOTRA DO MA LESH SONTE TE TA HEDH UNE VEREN KE GOTA Very Happy gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

hi Empty
MesazhTitulli: Re: hi   hi Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 11:32 pm

ore kjo eleni qe na paska prish gjith postet e veta, meqe ka frike se mos kopjojme mendimet e saj.. ka mundesi ti fshiji ndonje.. le te ofendohet po desh.. po nuk me pelqejn pordhet me pak fjale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

hi Empty
MesazhTitulli: Te NdrYshMe :: hi   hi Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 11:09 pm

EUREKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

hi Empty
MesazhTitulli: Re: hi   hi Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 10:47 pm

pershendes Redi qe eshte online Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

hi Empty
MesazhTitulli: Re: hi   hi Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 10:49 pm

jam dhe une Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

hi Empty
MesazhTitulli: Re: hi   hi Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 10:49 pm

Gjithashtu Unknown.. fol noj here ne chat po qe Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

hi Empty
MesazhTitulli: Re: hi   hi Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 10:57 pm

sigurisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

hi Empty
MesazhTitulli: Re: hi   hi Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 1:57 am

Hi te gjithve qe jane ne linje Denit dhe Elenit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

hi Empty
MesazhTitulli: » hi   hi Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:04 pm

pershendes te gjithe qe jane online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

hi Empty
MesazhTitulli: Re: hi   hi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: