AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Falenderim

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Falenderim Empty
MesazhTitulli: Falenderim   Falenderim Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 6:00 pm

Ketu mund ti thoni "faleminderit" kushdo qe i takon, dhe me pak fjale tregoni pse..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Falenderim Empty
MesazhTitulli: Falenderim   Falenderim Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 6:11 pm

do falenderoja WanteD se eshte NjeSh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Falenderim Empty
MesazhTitulli: Falenderim   Falenderim Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:04 pm

Viti 2007-2008 njoha shume njerez interesant dhe e di per falenderim kete pikecuditje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Falenderim Empty
MesazhTitulli: Falenderim   Falenderim Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 11:21 pm

LoJtArI Thank You !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Falenderim Empty
MesazhTitulli: Re: Falenderim   Falenderim Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 4:42 pm

falenderoj vjerrin e vjerren qe i kane ba koken grus time.. se do kisha gjet noj tjeter pastaj.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Falenderim Empty
MesazhTitulli: Re: Falenderim   Falenderim Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Falenderim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: