AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 KORCA

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

KORCA Empty
MesazhTitulli: KORCA   KORCA Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 6:39 pm

Me pak fjale:

Korca eshte nje nga qytet me te bukura ne Shqiperi. Vlereson kulturen, dhe zhvillimin e njeriut dhe shkollat i ka te rrepta. Ka shume kengatare te njohura (i.e. Eli Fara, Parashqevi Simaku, etj). Njerzit me gazmore ndodhen ne rreth te Korces. Jane njerez besimtare (i.e. Katolike Orthodox, Katolike, dhe te tjerit Myslimane). Vleresojne ndershmerine, besimin te fjales, guxim, dhe dashurine midis njeri tjetrit natyrisht
pikecuditje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

KORCA Empty
MesazhTitulli: KORCA   KORCA Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:01 pm

Eleni harove qe jemi dhe valltare te medhenj hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

KORCA Empty
MesazhTitulli: KORCA   KORCA Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:17 pm

na fal monica lewinsky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

KORCA Empty
MesazhTitulli: Re: KORCA   KORCA Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 7:01 pm

tu thafte atu ku te mbahet ajo goja ty moj ElEno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

KORCA Empty
MesazhTitulli: Re: KORCA   KORCA Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KORCA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Korca

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: SHKENCAT SOCIALE :: HiStoRiA-
Kėrce tek: