AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ankesa kundra meje

Shko poshtė 
+2
albano_dj
webmaster
6 posters
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Ankesa kundra meje   Ankesa kundra meje Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 12:59 am

Kush ka ankesa kundra meje dmth dj_denis mund te shprehete hapur sme ngelet qejfi se fundja chat eshte.Une dhashe mendimin qe u shtua sL4nG dhe i ndryshun nick me svsnick dhe ai vuri nje zline ndoshta nje mendim i pa menduar por e beri tani pse duhet te me tureni mua te gjithe? aio eshte aty mund ti thoni doni me e heq hiqeni me vone me hiqni dhe mua une kaq mund te them nese dikujt nga ju sju pelqen ky mendim me pelqen mu ajde ja kalofshi mire mua te mos me ankohet njeri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
albano_dj
AneTaR I Ri
albano_dj


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 34
Location : Tiron si gjithmone :D
Registration date : 31/08/2007

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Mendim   Ankesa kundra meje Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 12:56 am

Tani per sa lexova deniso per ato qe ai ka ber ene une jam ne nje mendim me ty te kam pare ene ne server te tjere dhe me je dukur nje admin i mire Smile nqs ndonjeri ka ankes per ty duhet te ket arsye teper te fort se ti sic thash je cool nga ana ime kaq kisha une hec shnet klm all


Me Respekt
Albano
(albano_dj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.tiranaweb.net
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Re: Ankesa kundra meje   Ankesa kundra meje Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 12:59 am

Flm albano por sme the kush eshte ajo aty me ty Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Re: Ankesa kundra meje   Ankesa kundra meje Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:24 am

HAHAAHAHAHAHAH o i keq me e ke mendjen te foto ti me jo te pergjigjja qe te ka dhen djali ahahaha kush te shan ty me ti je si shpirte me je yllllll me 5 cepa me te kemi xhan ty me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Re: Ankesa kundra meje   Ankesa kundra meje Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:08 pm

Flm flm dhe une ju kam si yje juve Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Re: Ankesa kundra meje   Ankesa kundra meje Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 3:10 pm

Une kam Nje ankes Dj_Denis, Jeni tmerrsisht i shemtut. po pati mundesi ndrojeni ate surrat se na bet me zemer i frikesuar pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Re: Ankesa kundra meje   Ankesa kundra meje Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:47 am

Moszi do ta mar parasysh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Ankesa kundra meje   Ankesa kundra meje Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:38 pm

webmaster je shume friendly Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Ankesa kundra meje   Ankesa kundra meje Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:16 pm

ja foli kjo egoistja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ankesa kundra meje Empty
MesazhTitulli: Re: Ankesa kundra meje   Ankesa kundra meje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankesa kundra meje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandali i fundit grek kundra shqiptarve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: NdiHmE/KeRkeSa/AnKesA :: AnKesA NdaJ StaFiT Te FoRuMiT-
Kėrce tek: