AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Skandali i fundit grek kundra shqiptarve

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Skandali i fundit grek kundra shqiptarve Empty
MesazhTitulli: Skandali i fundit grek kundra shqiptarve   Skandali i fundit grek kundra shqiptarve Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 4:19 pm

GAMO TIN POUTANA TIN Albania Zito i ASTINOMIA fuck albania!

Kodi:
http://www.universalhacking.com/download/skandali-grek.rartexti.


Miremengjes Greqi!
te q...Shqiperine!
Ju dhame ushqim,
dhe kulture greke,
te gjithe shqiptaret na zene vendet tek bankat greke,
dhe ne shkollat teknike te gjithe greket ngelen jashte.
Nuk duhet te rrine atje,
sme behet vone qe jane te uritur,
me ngrejne nervat qe mbajne ere,
me ngrene nervat si flasin.
Te ikin te zhduken,
Ne djalle te vene!
Sepse ka greke qe duan te punojne dhe te hane.
Miremengjes Greqi!
Tani votoni ligje,
thuajini jo shqiptareve dhe te huajve te paligjshem!
Shiko pak ti greqi dhe femijet e tu.
Alvane (shqiptare)te shkosh ne djalle
Atje eshte vendi yt.
Te me rrosh Greqi dhe ata t`i fshish.
Dhe ketyre te paligjshmeve,
deren tua mbyllesh.
Nuk dua te blloqet e rrugeve,
kafe dhe portokalade.
Ne vuajme zorin,kurse ata
tek qendrat e refugjateve.
Greqi me fal,por nese duhet te ndryshoje bindje
duhet dhe ti te mesosh te duash.
Mjaft me mundon dhe me genjen,
dhe endrrat e mia mi shperndan.
Miremengjes Greqi ti dhe pakistanezet e tu!
Ti per myslimanet po ua var kristianve te tu.
Xhami duan te ngrehin
Dhe ti thjesht e pelqen,
Me fal.por po humb ekuilibrin.
Zoterinj minsitra,zoterinj deputet,
dhe ti shkerdhate shqiptare i rreckosur,
A nuk shkoni te q....,ju kam varur k....
po perderis ju votova mire te me behet.
Greqia eshte atdheu,familja dhe feja,
i q...shqiptaret ,e q...Shqiperine
Nuk jam racist,jam vetem grek
ndiej se jam mbi gjithshka dhe keshtu duhet te jete me siguri.
Kishim Partenonen dhe ata jetonin ne shpella.
Mandi ne vishnim atehere, ata lekure dhie
Aleksander kishim,Leonidha dhe Perikli.
Kurse ata ishin te zbathur dhe analfabet.
Greqi me fal por nese duhet te ndryshoj bindjet,
duhet dhe te mesosh te duash.
Mjaft me mundon dhe me genjen
dhe endrrat mi shperndan!


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Sep 25, 2007 6:45 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
shkembi2005
AneTaR I Ri
shkembi2005


Numri i postimeve : 16
Location : vlore (silent hill)
Registration date : 04/09/2007

Skandali i fundit grek kundra shqiptarve Empty
MesazhTitulli: Re: Skandali i fundit grek kundra shqiptarve   Skandali i fundit grek kundra shqiptarve Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 4:57 pm

kush eshte ky r...........i, qe i ben keto kenge?
racistat e poshter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ThE^MiLaNiSt
AneTaR I RiNumri i postimeve : 6
Registration date : 29/08/2007

Skandali i fundit grek kundra shqiptarve Empty
MesazhTitulli: Re: Skandali i fundit grek kundra shqiptarve   Skandali i fundit grek kundra shqiptarve Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 5:00 pm

Grekve o Per Ti Shkly Te 14-dhjetat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Skandali i fundit grek kundra shqiptarve Empty
MesazhTitulli: Re: Skandali i fundit grek kundra shqiptarve   Skandali i fundit grek kundra shqiptarve Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Skandali i fundit grek kundra shqiptarve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandali i floririt .....
» Arti Grek
» Ankesa kundra meje
» Lajme Te Fundit
» Lajmet E Fundit Nga EKONOMIA ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: DOWNLOAD :: DoWnloAd/MuZikE/VidEo-
Kėrce tek: