AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendetje

Shko poshtė 
+3
unknown
Redi
EN[D]RY-DJ
7 posters
AutoriMesazh
EN[D]RY-DJ
AneTaR I Ri
EN[D]RY-DJ


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 34
Registration date : 18/12/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 4:09 pm

Pershendetje Dhe Mir Se Ju GJeta un Jam ENDRY 20 vjec dhe jetoj ne greqi punooj Dj dhe shum i dhene pas chatit Smile well!! shpresoj tia kalojme mire sebashku respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 4:09 pm

Mirserdhe midish nesh Endri.. uroj tja kalosh sa me mire ne kete forum miqesor Smile
Hajt na vin noj muzike te hajrit tani se Admini jone na e ka shpif me muziken qe ve lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: PreZanToNi VeteN Ne ForUm :: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 9:32 pm

Endri_Dj mir se erdha..

klm mes nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 2:18 am

mIRE SE ERDHE ENDRI Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 3:04 am

mire se erdhe endry shpresoj tja kalosh mire .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:06 pm

Hi! ja dhe nje tjeter dj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:45 pm

mire se ke ardhur..Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:41 pm

unknown shkruajti:
Endri_Dj mir se erdha..

klm mes nesh

dy here moj goce ?

Hello endry_dj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 3:48 pm

gezuar gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» pershendetje
» pershendetje
» Pershendetje all !!
» Pershendetje
» Pershendetje nga Durrsi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: