ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria Me Shikim Te Pare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Dashuria Me Shikim Te Pare   Mon Sep 03, 2007 8:07 pm

A besoni ne dashurine me shikim te pare ????


Une personalisht nuk i besoj ,ndoshta ngaqe nuk me ka ndodh

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Tue Sep 04, 2007 3:54 am

as une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
MoZi
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Sat Sep 08, 2007 4:52 pm

Me thon te drejten me shikim te par aha sbohet gjo, po kur e kam pa per her te 3 me ka ik truni.Pra une i besoj dashnis me shikim te tret Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Sat Sep 08, 2007 4:54 pm

une me te 4 🤡
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Sun Sep 23, 2007 8:53 pm

deri tani nuk me ka ndodhur keshtu qe mendoj se nuk ekziston Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Sat Sep 29, 2007 7:25 pm

Dhe mua deri tani nuk me ka ndodhur nje dashuri e tille por kam degjuar qe ekziston ,une per vete nuk para e besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hip_hop_lady
AneTaR I Ri


Female
Numri i postimeve : 1
Age : 29
Location : zvicer (zürich)
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Thu Oct 04, 2007 4:36 pm

po besoj
me ka ndodhur Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Oct 04, 2007 5:11 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Fri Oct 05, 2007 10:36 am

Jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Wed Oct 10, 2007 5:28 pm

Nuk me ka ndodhur mua personalisht por kam degjuar nga miqesia qe u ka ndodhur keshtu qe edhe mund te ndodh por une nuk e besoj Neutral

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   Tue Jan 22, 2008 5:37 am

PearL shkruajti:
A besoni ne dashurine me shikim te pare ????


po, dhe eshte dicka krejt naive........ Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Dashuria Me Shikim Te Pare   Tue Jan 22, 2008 7:24 am

jo, eshte pak qesharake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria Me Shikim Te Pare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria Me Shikim Te Pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: