ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 mir se ju gjeta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durresaku_20
AneTaR I Ri


Male
Numri i postimeve : 3
Age : 32
Registration date : 19/09/2007

mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: mir se ju gjeta   mir se ju gjeta Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 11:09 pm

ja pra mir se ju gjeta ne rrath te par dhe Very Happy po ju boje nje persh.. te vogel Very Happy un cuna goca quhem elidon dhe jom nga dr dhe jetoj ne gr dhe jom 22 vjec jom i gjaT 1.78 trup i stervitur ;Very Happy e tjer.... kaq per sot ma von te tjerat Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva

Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   mir se ju gjeta Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 3:06 am

mire se erdh durresaku_20 kalofsh mire ne forum lal :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   mir se ju gjeta Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:10 pm

Mire se ke ardhur durrsako ishalla na ke sjell me vete dhe eren e paster te detit Very Happy Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   mir se ju gjeta Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:38 pm

Mire se erdhe durrsaku_20
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   mir se ju gjeta Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:13 pm

miresevjen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   mir se ju gjeta Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:05 pm

shume prezantim formal, bukur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: happy V_Day   mir se ju gjeta Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:37 pm

mir se ju gjeta Val_1410
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mir se ju gjeta   mir se ju gjeta Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mir se ju gjeta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: