ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 MIRE SE JU GJETA!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FALLEN_ANGEL
AneTaR I Ri
FALLEN_ANGEL

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 38
Location : GREECE...ATHENS
Registration date : 18/12/2007

MIRE SE JU GJETA!!! Empty
MesazhTitulli: MIRE SE JU GJETA!!!   MIRE SE JU GJETA!!! Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 5:56 pm

MIRE SE JU GJETA TE GJITHEVE......!!!ERDHA DHE UNE.....!Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsa-e-engjejve.forum-2007.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MIRE SE JU GJETA!!! Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA!!!   MIRE SE JU GJETA!!! Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 4:09 pm

Mireserdhe FALLEN_ANGEL...
Do ishte me mire sikur te prezantoheshit me me teper informacione rreth vetes..
Gjithsesi.. Uroj tja kalosh sa me mire midish shoqerise se AlbRelaForum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MIRE SE JU GJETA!!! Empty
MesazhTitulli: PreZanToNi VeteN Ne ForUm :: MIRE SE JU GJETA!!!   MIRE SE JU GJETA!!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 9:26 pm

MiRsE ErDhE FALLEn ANGEL..
..Fieri Respekt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MIRE SE JU GJETA!!! Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA!!!   MIRE SE JU GJETA!!! Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 2:16 am

MIRE SE KE ARDHUR NE FORUMIN TONE DHE KALOFSH SA ME BUKUR FIERAKE Smile .RESPEKTE PATRIOTE

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MIRE SE JU GJETA!!! Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA!!!   MIRE SE JU GJETA!!! Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 3:06 am

Mire se u bashkove me ne fallen_angel shpresoj tja kalosh mire dhe te kenaqesh midis nesh ajd pra wellcome Very Happy gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

MIRE SE JU GJETA!!! Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA!!!   MIRE SE JU GJETA!!! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:05 pm

Mire se erdhe! je shume simpatike !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MIRE SE JU GJETA!!! Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA!!!   MIRE SE JU GJETA!!! Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:20 pm

Mire se ke ardhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MIRE SE JU GJETA!!! Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA!!!   MIRE SE JU GJETA!!! Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 3:49 pm

ca dite sot :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MIRE SE JU GJETA!!! Empty
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA!!!   MIRE SE JU GJETA!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MIRE SE JU GJETA!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: